Skocz do zawartości


morell

Rejestracja: 09 gru 2017
Poza forum Ostatnio: 28 gru 2022 14:56
-----

Moje posty

W temacie: Jak wybrać firmę do pozycjonowania strony internetowej?

28 grudzień 2022 - 14:56

Wybór firmy do pozycjonowania strony internetowej powinien być wykonany z należytą starannością. Przed podjęciem współpracy z firmą pozycjonerską warto sprawdzić opinie i doświadczenie danej firmy oraz sprawdzić, jakie efekty uzyskała ona wcześniej u innych klientów. Niezwykle ważne jest, aby wybrać firmę, która dostarcza regularnych raportów i jest w stanie dostarczyć długoterminowych rezultatów.


W temacie: Jak poprawić widoczność swojego sklepu w oczach klientów

28 grudzień 2022 - 14:54

Aby poprawić widoczność swojego sklepu w oczach klientów, należy przede wszystkim zadbać o wysoką jakość treści na stronie internetowej oraz zoptymalizować ją pod kątem wyszukiwarek internetowych. Możesz również zainwestować w prowadzenie bloga, tworzenie wysokiej jakości grafik, przeprowadzanie audytu SEO oraz optymalizację stron pod kątem wyszukiwarek. Ponadto możesz wykorzystać narzędzia, takie jak Answer The Public, SENUTO, SEMSTORM i inne, aby zwiększyć widoczność sklepu i zdobyć nowych klientów.


W temacie: Sklep online

28 grudzień 2022 - 14:53

Jeśli chcesz postawić sklep online, najpopularniejszymi platformami są Shopify, Magento, WooCommerce, PrestaShop, BigCommerce i IdoSell. Każda z tych platform ma swoje wady i zalety, więc warto dokładnie zapoznać się z ich funkcjami i możliwościami, aby wybrać tę, która najlepiej odpowiada potrzebom twojego sklepu. Przy wyborze platformy do sklepu online ważne jest również, aby zwrócić uwagę na jej łatwość obsługi, cenę i czas potrzebny na postawienie sklepu. Trochę fajnych porad jest tu: https://efektywnefin...ep-internetowy/