Jump to content


Krisiti90

Member Since 02 Nov 2017
Offline Last Active 21 Jan 2022 20:16
-----

Posts I've Made

In Topic: Podłogi do kuchni

21 January 2022 - 20:17

Gres chyba najlepiej się sprawdzi na podłogę w domu, szczególnie w kuchni. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i praktyczny. Ja cały parter mam wyłożony płytkami gresowymi i mega sobie chwalę. Jeżeli chodzi o czystość w domu to nie ma nic lepszego niż odkurzacz automatyczny, macie może taki? Sprawdźcie sobie ten xiaomi mi robot vacuum mop 1c, nawet nie kosztuje tak dużo.


In Topic: Gdzie robicie zakupy jak chcecie zmienić wnętrze domu?

21 January 2022 - 20:14

Najprościej kupić jakieś dodatki, te potrafią odmienić całkowicie niemalże wnętrze. Jednak zanim za te się weźmiecie to powinniście zainteresować się porządnymi meblami. Ja urządzam teraz jadalnie i przeglądam Stoły rozkładane. Chciałabym jakiś większy sobie sprawić.


In Topic: Sprzątanie

21 January 2022 - 20:11

Z pomocą odpowiednich sprzętów na pewno będzie wam łatwiej ogarnąć sprzątanie w domu. Tu zdecydowanie polecam porządny odkurzacz, najlepiej robot automatyczny. Jak będziecie takiego szukać to xiaomi mi robot vacuum mop 1c powinien super się sprawdzić, bo oprócz odkurzania ma też funkcje mopowania.


In Topic: Bluzy dresowe damskie

21 January 2022 - 20:09

Lubicie zakupy odzieżowe? Ja to nawet jak nie mam potrzeby kupowania nowego ubrania to lubię sobie sprawić coś nowego. Najbardziej to jednak buty muszę przyznać. Tak też i ubieram czasem mojego faceta. Wpadły mi w oko ostatnio moon boot męskie - porządne buty męskie w dobrej cenie.


In Topic: Wyposażenie kuchni

21 January 2022 - 20:07

No na pewno trochę rzeczy się znajdzie co nie;) Jeżeli urządzacie swoją kuchnie to kupcie od razu porządne garnki, sztućce, też i inne akcesoria. Ja musiałam zamówić patelnie na indukcję, jak wymieniałam w kuchni płytę to już na indukcyjną oczywiście.