Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: 19 cze 2018 13:18
-----

Moje tematy

Depresja

18 czerwiec 2018 - 12:38

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że dopadła mnie depresja. Nie mam na nic ochoty, chodzę smutny, miewam nawet myśli samobójcze. Nie chcę jednak dać się tej chorobie, chcę z nią walczyć. Najpierw jednak muszę znaleźć dobrego specjalistę, który na prawdę mi pomoże, a nie tylko przepisze środki psychotropowe, po których będę chodził osowiały. Strona http://www.centrumdobrejterapii.pl/ bardzo zaciekawiła mnie ofertą, którą zawiera. 

Korzystał ktoś może z ich usług? 


Szybkie kredyt...

11 czerwiec 2018 - 20:01

Chcąc zaciągnąć kredyt, nie mając przy tym wystarczającej zdolności kredytowej na to, aby zaciągnąć pożyczkę w banku, warto jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który to umożliwia jest concash.pl, o którym można przeczytać pod adresem https://www.dsi.net....dytow-bankowych


Jak pozbyć się żylaków?

20 marzec 2018 - 19:59

Cześć! Mam problem z żylakami, dlatego zastanawiam się, jak mógłbym się ich pozbyć. Czy warto podejmować jakiekolwiek próby ich samodzielnego wytępienia, czy może lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z oferty kieleckiej kliniki https://plusmed.info...pia-parowa-svs/ która oferuje zabiegi, pozwalające na ich pozbycie się? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


Uzależnienie od alkoholu...

18 marzec 2018 - 21:57

Mój tata jest osobą uzależnioną od alkoholu. Jak mógłbym mu pomóc? Czy samodzielne próby zerwania z nałogiem mogą okazać sukcesem? Mam co do tego mieszane uczucia... Czy nie lepszym rozwiązaniem będzie udanie się na terapię do http://www.centrumdobrejterapii.pl/ ?


Sprzedaż w sklepie internetowym - jak zwiększyć?

28 luty 2018 - 05:24

Mimo dobrych pozycji w Google sprzedaż mojego sklepu internetowego jest niewielka... Jak ją zwiększyć? Natknąłem się ostatnio na firmy http://auroracreatio...slugi/strategia specjalizującej się w usability i najprawdopodobniej skorzystam z jej oferty, bo widzę, że zna się na rzeczy.