Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: 18 kwi 2018 13:43
-----

Moje tematy

Jak pozbyć się żylaków?

20 marzec 2018 - 19:59

Cześć! Mam problem z żylakami, dlatego zastanawiam się, jak mógłbym się ich pozbyć. Czy warto podejmować jakiekolwiek próby ich samodzielnego wytępienia, czy może lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z oferty kieleckiej kliniki https://plusmed.info...pia-parowa-svs/ która oferuje zabiegi, pozwalające na ich pozbycie się? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


Uzależnienie od alkoholu...

18 marzec 2018 - 21:57

Mój tata jest osobą uzależnioną od alkoholu. Jak mógłbym mu pomóc? Czy samodzielne próby zerwania z nałogiem mogą okazać sukcesem? Mam co do tego mieszane uczucia... Czy nie lepszym rozwiązaniem będzie udanie się na terapię do http://www.centrumdobrejterapii.pl/ ?


Sprzedaż w sklepie internetowym - jak zwiększyć?

28 luty 2018 - 05:24

Mimo dobrych pozycji w Google sprzedaż mojego sklepu internetowego jest niewielka... Jak ją zwiększyć? Natknąłem się ostatnio na firmy http://auroracreatio...slugi/strategia specjalizującej się w usability i najprawdopodobniej skorzystam z jej oferty, bo widzę, że zna się na rzeczy.


Sprzedaż w sklepie internetowym - jak zwiększyć?

24 luty 2018 - 20:43

Mimo dobrych pozycji w Google sprzedaż mojego sklepu internetowego jest niewielka... Jak ją zwiększyć? Czy powinienem skorzystać z pomocy firmy http://auroracreatio...slugi/strategia specjalizującej się w usability?


Uzależnienie - jak z nim walczyć?

23 luty 2018 - 15:26

Czy wśród użytkowników forum są osoby, które nie stronią od alkoholu? Nadużywają go? Jeśli tak, bardzo prosiłbym o poradę, jak uporać się z uzależnieniem, które niszczy mnie od miesięcy... Czy powinienem udać się do profesjonalnego ośrodka i poddać terapii? Najprawdopodobniej skorzystałbym z pomocy krakowskiego Centrum Dobrej Terapii, http://ograniczpicie.pl/