Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 16:25
-----

Moje tematy

Meble z technorattanu do ogrodu

wczoraj, 16:27

Ma ktoś z was w ogrodzie meble z technorattanu? Czytałem że to wytrzymały materiał, idealnie nadaje się na meble ogrodowe, widziałem tutaj https://oltre.pl/eks...we-technorattan że takie meble wyglądają naprawdę ładnie. Pasowały by do mojego ogrodu, chyba się na nie zdecyduję.


Restauracja czy kawiarnia?

wczoraj, 10:29

Mój mąż na prezent ślubny dostał od chrzestnej lokal pod restaurację, którą bardzo chciał otworzyć. W okolicy jest jednak kilka innych, znanych ludziom restauracji. Dlatego ja bym wolała, aby to była kawiarnia, gdyż takich w ogóle nie ma w naszej restauracji. Chciałabym aby w niej były podawane ciasta i inne wypieki cukiernicze ze strony: https://basiazsercem.pl/ . Co myślicie na ten temat? 


Mandat

19 luty 2019 - 21:49

Wiedzie, w jaki sposób zapłacić mandat? Jeśli jeszcze nie, to szybko polecam wejść sobie na stronę https://zaplacmandat.pl/ bo moze akurat zdążycie na szybko zapłacić to, co niestety trzeba. Strona jest fajna, bo wszystko trwa dosłownie, z zegarkiem w ręku 30 sekund.


Cynkowanie stali

19 luty 2019 - 21:31

Zastanawiam się do jakich powierzchni i do jakich rzeczy będzie nadawało się cynkowanie, które oferuje firma https://www.metaltec...owanie-ogniowe/ Myślicie, że z takiej usługi warto korzystać, aby zabezpieczyć stal przed korozją?


Zwiększenie sprzedaży w sklepie online

19 luty 2019 - 21:26

Chciałabym zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie online, ale nie do końca wiem, w jaki sposób to zrobić. Podobno skuteczne usługi można znaleźć na stronie https://push-ad.com/pl/ Uważacie, że warto skorzystać? Co o tym sądzicie?