Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: dziś, 10:17
-----

Moje tematy

Aniołowie Biznesu.

01 październik 2018 - 19:55

Witajcie, poniżej przedstawiam bardzo ciekawą stronę https://paniala.pl/w...olowie-biznesu/ o tematyce biznesowej. Oprócz wielu ciekawych artykułów moją uwagę przykuł wpis o Aniołach Biznesu, którzy pomagają mniej doświadczonym przedsiębiorcom. Aktualne rozkręcam swoją firmę i bardzo przydały mi się te informacje.


Jaka brama garażowa

27 wrzesień 2018 - 14:30

Przymierzam się do wymiany bramy garażowej, możecie polecić jakąś dobrą markę? Wiem że hormann jest solidny i widziałem że http://www.lestor.pl/ mają je w ofercie z długą gwarancją. Chyba się zdecyduję. Co myślicie?


Ochrona ogrodu — jaka marka.

25 wrzesień 2018 - 20:33

Jakie polecacie marki do ochrony ogrodu? Ja polecam tą https://www.syngenta...-ochrony-roslin Choć firma zajmuje się systemami dla rolnictwa, to jest też bezkonkurencyjna w ochronie roślin. Bogate doświadczenie i oferta są tego najlepszym przykładem.


Anonimowy psycholog online.

25 wrzesień 2018 - 20:24

Problemy nie są zbyt komfortowe. Aby je rozwiązać, warto porozmawiać z psychologiem anonimowo na stronie https://www.konsulte...t.pl/psychology Wystarczy wykupić konsultacje i odbyć spotkanie. W jego trakcie możemy poruszyć wiele tematów, gdyż obecni na tym portalu specjaliści trudnią się w wielu dziedzinach.


Mandat online — płatność.

25 wrzesień 2018 - 20:17

Bardzo dobrym pomysłem, na który wpadł firma https://zaplacmandat...zaplacic-mandat jest płatność za mandat całkowicie online. Możemy to zrobić, wypełniając formularz. Opłata też jest dużo niższa niż w przypadku tradycyjnego przekazu na poczcie. Moim zdaniem to super pomysł i polecam innym.