Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: 12 sie 2018 19:29
-----

Moje tematy

Kupno kotła

19 lipiec 2018 - 13:48

Właśnie przymierzam się do wymiany kotła w domu, jaki możecie mi polecić żeby był wydajny? Na http://www.kotly-witkowski.pl/ patrzyłem i teraz są popularne na eko-groszek, 5 generacji, mają w dobrej cenie tam. I czytałem o nich dobre opinie, chyba tam zamówię.


Jaki gaz do wózków widłowych wybrać?

10 lipiec 2018 - 16:12

Tak jak w tytule - jaki gaz do wózków widłowych wybrać? Chciałbym zaopatrzyć się w wózek widłowy napędzany przy pomocy gazu do wózków widłowych (nie od dziś wiadomo, że pojazdy napędzane przy pomocy gazu są bardziej opłacalne niż te, napędzane przy pomocy benzyny).


Rekrutacja pracowników...

07 lipiec 2018 - 22:48

Z uwagi na to, że moja firma nieustannie się rozwija, poszukuję nowych pracowników. Nie wiem tylko czy nie zdecydować się na zatrudnienie pracowników z Ukrainy. Na http://www.pracowici...sze-informacje/ wyczytałem, że zatrudniając pracowników z Ukrainy można liczyć na wiele udogodnień, a nie ukrywam, że bardzo ich potrzebuję.


Na wybór jakiego ogrzewania się zdecydować?

07 lipiec 2018 - 22:42

Tak jak w tytule - na jakie ogrzewanie według Was najlepiej się zdecydować? Mi, wydaje się, że niezwykle ekonomiczne jest ogrzewanie gazowe. Niestety, wymaga ono montażu zbiornika na gaz. Zauważyłem, że zbiorniki na gaz posiada w swojej ofercie firma http://www.eko-gaz.p...iki_na_gaz_.php - czy moglibyście mi zdradzić, na wybór jakiego zbiornika na gaz się zdecydować?


Jaką pompę wodną wybrać?

07 lipiec 2018 - 22:38

Chciałbym zdecydować się na wywiercenie studni głębinowej i wiem, że potrzebne będą mi pompy wodne, przy których pomocy będę mógł doprowadzić wodę do mieszkania. Czy moglibyście doradzić mi w nich wyborze? Jestem pewny, że pompa wodna, pompie wodnej jest nierówna... Z góry dziękuję za pomoc w doradztwie.