Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: dziś, 10:17
-----

Moje posty

W temacie: Jaki samochód dla firmy?

wczoraj, 19:17

Zamiast samochodu mam skuter - zdecydowałem się na jego zakup. Ostatnio uległ awarii, w związku z czym chciałabym go naprawić. Zastanawiam się jednak, czy zrobić to z pomocą części oryginalnych dostępnych w ofercie sklepu internetowego https://motogar.pl/sklep/ czy też z pomocą części zamiennych. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


W temacie: Samochód nowy, czy używany?

wczoraj, 18:04

Natomiast ja zamiast samochodu, postanowiłem kupić motocykl i ze swojego wyboru jestem strasznie zadowolony. Mam jednak mały problem - mój motocykl uległ ostatnio awarii. Zastanawiam się aktualnie nad tym, czy naprawić go z użyciem części oryginalnych, oferowanych przez https://enduro7.pl/sklep/ czy też lepiej zdecydować się na zakup części zamiennych. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


W temacie: zdrowie i biznes medyczny

03 październik 2018 - 16:42

Jestem przedstawicielem farmaceutycznym. Moja praca wiąże się z częstymi podróżami samochodem i nienaganną prezencją. Z uwagi na to, że dużo podróżuję zastanawiam się nad tym, czy powinienem również zdecydować się na wykupienie (poza obowiązkowymi ubezpieczeniami) dodatkowego ubezpieczenia, z którego mógłbym korzystać przy różnych awariach. Ciekawy artykuł o nich znalazłem pod adresem https://paniala.pl/w...nie-assistance/


W temacie: Konto firmowe

03 październik 2018 - 16:42

Ja ma konto w Revolut z którego jestem bardzo zadowolony, co szczerze polecam. Mam jednak nieco inne pytanie. Moja firma wymusza na mnie długie podróże samochodem prywatnym – przez kilkanaście godzin w tygodniu jestem w pracy. Czy powinienem zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie, o którym można przeczytać pod adresem https://paniala.pl/w...nie-assistance/ czy też nie?


W temacie: Jaki wytrzymały smartfon

02 październik 2018 - 19:55

Zdecydowanie moim zdaniem najlepiej jest ubezpieczyć telefon. Obecne nie są tak wytrzymałe i co najważniejsze są bardzo drogie. Tutaj https://paniala.pl/w...zenie-telefonu/ można poczytać co zrobić, aby ubezpieczenie na taki telefon było skuteczne, od jakich wypadków jesteśmy chronieni i jak działa samo ubezpieczenie. Polecam poczytać.