Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: 07 gru 2018 17:21
-----

Moje posty

W temacie: Jak najbardziej lubicie spędzać weekend?

07 grudzień 2018 - 17:23

Ja jako że mam niedaleko w góry to często na weekendy wyjeżdżam ze znajomymi, w Bukowinie Tatrzańskiej mamy ulubiony pensjonat http://willamajerczyk.com/ gdzie najczęściej zostajemy. Mają blisko szlaki turystyczne, do Zakopanego również rzut beretem. Obsługa na wysokim poziomie, pokoje dobrze wyposażone, polecam.


W temacie: Kurze łapki

04 grudzień 2018 - 16:46

Można się tego pozbyć zwykłym zabiegiem w gabinecie medycyny estetycznej, osobiście polecam https://filine.pl/ z Katowic gdzie chodzę co jakiś czas bo wiedzą jak profesjonalnie wykonywać zabiegi. Mam same dobre doświadczenia z nimi, znajome również chodzą i sobie chwalą. Także warto się do nich udać.


W temacie: Czy zasilacz to udźwignie

30 listopad 2018 - 03:46

Lepiej zadaj to pytanie profesjonaliście...

___


W temacie: VPS pod mały sklep

28 listopad 2018 - 23:48

Teraz, ciekawą ofertę na VPS posiada firma https://www.arubaclo...ate-server.aspx - wszystko z okazji cudownej promocji... Można nabyć hosting kilkadziesiąt procent taniej. VPS'y są lepsze niż standardowe hostingi, gdyż radzą sobie z większym obciążeniem :-). 


W temacie: Szukam prezentu na święta dla męża

27 listopad 2018 - 01:28

Jako dodatek zawsze możesz kupić jakieś fajne kosmetyki. Ja ostatnio kilka propozycji znalazłam na stronie https://www.maxdrogeria.pl/ i myślę, że produkty mężowi bardzo się spodobają. Muszę tylko jeszcze je zamówić. Do świąt troszkę czasu jeszcze mamy, a paczka na pewno przyjdzie bardzo szybko. Sprawdźcie sobie też przy okazji jakieś produkty dla siebie.