Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: 12 sie 2018 19:29
-----

Moje posty

W temacie: Poręczyciel a zdolność kredytowa

11 sierpień 2018 - 15:29

Jeśli już mowa o kredytach, to jakie jest Wasze zdanie na temat pożyczek prywatnych? Natknąłem się ostatnio na portal internetowy https://concash.pl/ specjalizujący się w pośrednictwie pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Czy warto z niego skorzystać? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?


W temacie: Samochód do firmy - kredyt, czy leasing?

11 sierpień 2018 - 15:26

Myślę, że lepiej byłoby Ci zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej i przy jej pomocy sfinansować zakup samochodu. Jednym z portali, który zajmuje sie ich udzielaniem jest https://monebay.pl/ - znajduje się na nim nawet kalkulator umożliwiający oszacowanie kosztów pożyczki czy wysokości raty.


W temacie: Kredyt we frankach - po raz kolejny trudności

11 sierpień 2018 - 15:19

Nie jestem fanem zaciągania kredytów - uważam, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe, w szczególności prywatne. Jednym z portali, który zajmuje się pośrednictwem pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest https://wygodnepozyczki.pl/ - skorzystaj z niego a nie pożałujesz!


W temacie: Rehabilitacja

02 sierpień 2018 - 10:15

A nie lepiej przenieść rehabilitację do domu? Dzięki sklepowi Kajkosz jest to możliwe! W sklepie Kajkosz możesz kupić sprzęt do rehabilitacji, na którym będziesz mógł ćwiczyć. Ten sprzęt do rehabilitacji jest tak samo profesjonalny jak w klinice. Dostępne tutaj pomoce edukacyjne na pewno przyspieszą Twój powrót do zdrowia.


W temacie: Własna Firma i pracownicy

27 lipiec 2018 - 16:39

W razie gdyby Twoja firma wymagała pracy na hali, pamiętaj, aby była ona bezpieczna. Bardzo ważne jest, aby na wypadek pożaru mieć zamontowane świetliki ogniochronne na dachu. Sprawi to, że podczas pożaru nic nie będzie groziło spadnięciem na kogoś i krzywdzeniem go. Na stronie: http://warlux.pl/pro...iki-ei30-warlux można znaleźć dobrej jakości świetliki w atrakcyjnej cenie.