Skocz do zawartości


mpire

Rejestracja: 19 paź 2017
Poza forum Ostatnio: 19 cze 2018 13:18
-----

Moje posty

W temacie: Czy przewozy kurierskie to dobry pomysł

13 czerwiec 2018 - 17:12

Nie wiem czy jest sens... Tych kurierów jest teraz tylu, że nowa firma może mieć problemy z przebiciem się. Ja na przykład od lat nadaję przesyłki przez https://www.sendit.pl/ i za nic nie zamieniłbym go na nic innego. Sam proces zamówienia kuriera jest sprowadzony do minimum formalności, a do tego wszystko można załatwić online...


W temacie: Przedszkole dla potomka - jak wybieracie?

12 czerwiec 2018 - 15:27

Ja kierowałam się opiniami znajomych matek rówieśników mojego syna, dużo polecało mi http://przedszkolealbercik.com.pl/ w Łodzi i tam też wysłałam malucha, chyba nie mogłam wybrać lepiej. Przedszkole z dobrze wykształconą kadrą i bogato wyposażone. Także jak dla mnie to najlepszy sposób na poszukiwania.


W temacie: Pożyczka dla zadłużonych

05 czerwiec 2018 - 17:37

Chcąc zaciągnąć pożyczkę, będąc przy okazji osobą zadłużoną, z niewystarczającą zdolnością kredytową na to, aby zaciągnąć kredyt w banku, warto zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej, o którą można się starać za pośrednictwem portalu Concash opisanego na http://di.com.pl/con...czy-warto-58617


W temacie: Czy w Polsce można żyć bez kredytu

05 czerwiec 2018 - 17:35

Można chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Kredyty nie są takie złe - gorzej, jak ktoś decyduje się na zaciąganie wysoko oprocentowanych szybkich chwilówek. Lepszym rozwiązaniem od nich są prywatne pożyczki długoterminowe, które oferowane są chociażby przez portal CONCASH, specjalizujący się w pośrednictwie pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami.


W temacie: Serwer vps windows

02 czerwiec 2018 - 19:19

W chmurze większość osób przechowuje ważne dane, do których chce mieć ciągły dostęp z okna przeglądarki na różnych urządzeniach. Podejrzanie tanie oferty mojego zaufania nie wzbudzają, bo jakie bezpieczeństwo może nam zapewnić dostawca w tak niskiej cenie przy innych kosztach jakie ponosi? Sprawdzałem parametry i specyfikacje wielu ofert hostingowych dostępnych na rynku i jak dla mnie najlepszy stosunek jakości działania do ceny ma ta oferta https://www.arubaclo...ate-server.aspx i sam zresztą z niej od dłuższego czasu już korzystam.