Skocz do zawartości


CarltonT

Rejestracja: 03 paź 2017
Poza forum Ostatnio: 13 paź 2017 18:06
-----

Moje posty

W temacie: Samochód nowy, czy używany?

13 październik 2017 - 18:06

Cześć wszystkim forumowiczom. Ja właśnie pozukuję jakiejś naprawdę sprawdzonej firmy z częściami do aut. Najlepiej, żeby działała na terenie Katowic lub po prostu województwa śląskiego. Zależy mi bowiem na tym, żeby zobaczyć daną część na własne oczy przed kupnem. Dlatego też szeroko pojęta sprzedaż online raczej nie wchodzi w grę i wolałbym korzystć z firm na miejscu w Katowicach bądź miejscowościach oklicznych.

 

Z tego co póki co wyszperałem w necie, całkiem spoko ofertę wydaje się mieć firma http://autoserwis.pl/ Co ciekawe, oferują nawet dojazd do Klienta z częściami i mobilną myjnię. Nie ukrywam, że byłoby to naprawdę dość ciekawe rozwiązanie dla mnie :) Czasami też przydałoby się auto zastępcze i tam właśnie oferują wynajem aut, więc wydaje się to być dość ciekawym rozwiązaniem. Nie wspominając już nawet o skupie aut używanych :)

 

Czy znacie może jeszcze jakieś firmy, który oferują tak szeroki zakres usług? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju pordy i sugestie w tym obszarze tematycznym :)


W temacie: Co wymienić w tym komputerze?

12 październik 2017 - 10:38

Mi się wydaje, że dość dobrym pomysłem może być poszukanie informacji na ten temat w Internecie :)


W temacie: Jaki kupić zasilacz do tego zestawu??

12 październik 2017 - 10:35

Zastanówcie się, czy nie warto popytać o takie rzeczy znajomych. Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie :)


W temacie: Słuchawki doknałowe

12 październik 2017 - 10:31

Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady :) Dzięki wielkie :)


W temacie: Wybór drukarki

12 październik 2017 - 10:28

Ja w sumie jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać, nic ująć :)