Skocz do zawartości


irk39

Rejestracja: 25 sie 2017
Poza forum Ostatnio: dziś, 06:51
-----

Moje tematy

Perspektywiczne studia

wczoraj, 11:48

Jakie są Waszym zdaniem dobre perspektywiczne studia? 

 

Co warto jest studiować aby potem znaleźć korzystne zatrudnienie? 


Podatek od założenia konta bankowego

05 październik 2020 - 06:01

Zakładam temat w dziale Hydepark, bo chyba tutaj najbardziej pasuje. Otóż niektóre banki płacą za założenie rachunku bankowego. Tak jest chociażby w ING Banku Śląski, w którym dają bonus pieniężny ( w sumie widziałem jeszcze, ze podobną ofertę ma Santander bank) zł za założenie rachunku - tutaj info: https://www.konto-studenckie.pl/
 
I teraz pytanie, jak to należy traktować pod względem podatkowym (podatek dochodowy)? Czy trzeba odprowadzać od tego jeszcze podatek?

Integracja sklepu z ceneo

24 wrzesień 2020 - 06:07

Ceneo - czy ktoś z Państwa posiada doświadczenie we współpracy z Ceneo? Niestety cały czas u mnie ten kanał jest nierentowny i szukam jakiś podpowiedzi/pomocy jak na z nim pracować, aby zarabiać. Może ktoś ma doświadczenie i mógłby w poście albo priw dopomóc?


Sklep internetowy

08 wrzesień 2020 - 07:22

Witam, zastanawiam się nad jedną rzeczą, mianowicie mam sklep internetowy gdzie głównymi klientami są detaliści. Czy gdybym zrobił drugi sklep w subdomenie - identyczny zarówno pod względem zdjęć jak i treści tylko dopasowany do zakupów ilości hurtowych (czyli niższe ceny ale możliwość zakupu tyko od określonej ilości) to czy będzie to miało jakiś wpływ pozytywny lub negatywny na pozycję sklepu? Czy w przypadku pozycjonowania domeny, sklep hurtowy w subdomenie będzie się automatycznie pozycjonował? 
Czy jest to w ogóle możliwe technicznie by w domenie i subdomenie funkcjonowały dwa osobne sklepy?

Łupież pstry

28 sierpień 2020 - 12:54

Cześć. Orientujecie się czy ta choroba jest do wyleczenia? Czy mozna sobie z tym poradzić?