Skocz do zawartości


irk39

Rejestracja: 25 sie 2017
Poza forum Ostatnio: 10 gru 2018 15:27
-----

Moje tematy

Jaka drukarnia dla firmy

10 grudzień 2018 - 11:43

W jakiej drukarni warto jest zamawiac wydruki firmowe?

 

Gdzie mają dobre ceny? 


Jakie ćwiczenia na bóle kregosłupa?

30 listopad 2018 - 12:57

Na pewno są tutaj osoby, które odczuwają bóle kręgosłupa. Sam pracuje 8 godzin przed komputerem i jednak praca daje sie we znaki. Jakie ćwiczenia polecicie na poprawienie kondycji? 


Opaska na kolano podczas biegania

27 listopad 2018 - 11:05

Czołem, 
Biegam od jakiś 2 miesięcy, co drugi dzień po średnio 8km. Mam 186 cm wzrostu i jakieś 108 kg wagi. Przez ostatni czas uprawiałem intensywnie np. Muay thai, gdzie kolana są bardzo intensywnie wykorzystywane i nigdy nie było z nimi problemów - przez wcześniejsze lata podobnie. Ostatnio jak biegłem, poczułem jednak w prawym kolanie coś dziwnego, tzn inaczej działa niż lewe. Nie ma jednak żadnego bólu czy innych dolegliwości, zarówno podczas biegu jak i po nim. Po prostu "uczucie" że oba kolana nie działają tak samo.
Pomyślałem ze warto się jakoś zabezpieczyć. Przez najbliższy czas postaram się biegać po ziemi a nie asfalcie i zastanawiam się nad opaską na kolano.
Ostatnio widziałem u osoby dość otyłej która biegła takie niebieskie opaski na kolana - jest to chyba dość popularny model bo na boksie ludzie mieli takie tylko na kostki. Czy taka opaska (zakupiona zapewne w jakimś sportowym) zapewnia jakąkolwiek ochronę/zabezpieczenie dla kolana? Ucisk chyba nie jest duży, dlatego się zastanawiam nad skutecznością takiego rozwiązania.
Z góry dziękuje 
 
Pozdrawiam  

W jaki sposób sprawdzic czy firma jest w big

20 listopad 2018 - 07:23

Cześć. Chciałbym sprawdzić jak wygląda status mojej firmy w big ( miałem pewne problemy z pożyczką i jej spłatą). W jaki sposób moge tego dokonać? 


Czy jak zakładaliście firmę to braliście pożyczkę?

15 listopad 2018 - 10:55

Ciekawi mnie tutaj w jaki spośob finansowaliście powstanie swojej firmy.  Dobrze, ze są dotacje ale sam wiem, ze to na pewno mi nie wystarczy. Zastnawiam się nad pożyczką.Ale jak wybrać dobrą ofertę?