Skocz do zawartości


irk39

Rejestracja: 25 sie 2017
Poza forum Ostatnio: 02 lip 2020 09:08
-----

Moje posty

W temacie: W co mozna pograć sobie z dziewczyną

02 lipiec 2020 - 07:07

Z gier komputerowych na pewno Heroes III, grałem kiedyś z jedną dziewczyną. Potem nie grałem bo kolejne dziewczyny z jakimi sie spotykałem nie grały w gry komputerowe, ale zdarza mi się oczywiście włączyć sobie jak chcę pograć sobie w grę z jakimś kumplem
 
No i wcale nie musicie szukać koniecznie gry komputerowej. Możecie równie dobrze pograć sobie w jakaś grę planszową jak
monopoly
osadnicy z catanu
fajne i w miarę krótkie są jenga oraz 5 sekund
 
W domu oczywiście warto jest mieć talię gier ( na przykład oryginalny piątnik https://holdemshop.pl/61-karty-piatnik ) . Nie tylko do pokera ale równeiż do innych gierek karcianych.

W temacie: Cms dla sklepu internetowego

02 lipiec 2020 - 07:06

Tak jak tutaj osoba powyżej pisze, wszystko zależy od tego jakie oczekiwania ma klient oraz czego oczekuje. Jaki jest to sklep, na ile jest produktów.Oraz jakie ma się fundusze nie tylko na założenie samego sklepu, ale również na jego reklamę.
 
Poczytaj sobie o drupalu https://drupalworks....laczego-drupal/ Który stanowi cms coraz częściej wybierany pod założenie sklepu internetowego. Głównie z uwagi na funkcjonalnośći których ma sporo. Jest również ciągle rozwijany. Jest to na pewno duża przewaga nad autorskimi cms.

W temacie: Znaki drogowe

10 czerwiec 2020 - 09:19

Ad 1. 

 

Możesz aczkolwiek takie znaki muszą byc zgodne z kodeksem. Ty jestes właścicielem drogi i Ty ustalasz jakie są zasady jazdy na tej drodze.

 

Ad2. 

 

Najlepiej u producenta. Polecam kontakt z tą firmą:

http://tioman.pl/pl -  firma ma niewysokie ceny znaków drogowych . Jak równiez oferuje znaki zgodne z zasadami w Polskim prawie. Możesz tam znaleźć znaki stojące oraz wiszace w róznych wymiarach. 


W temacie: Gdzie kupujecie legalnie klucze do gier

10 czerwiec 2020 - 08:52

Jest kilka stron, na któych mozna zorientowac się w promocjach na gry komputerowe, nie wiem czy znasz strone Łowcy gier ale warto jest sobie zagladac. Bo dzięki temu mozna znaleźć tam na przyklad informacje o darmowych kluczach na niektóre gry. A skoro daja coś za darmo to czemu by z tego nie skorzystać.

 

Jeśli chcesz kupić klucz na konkretną grę to zajrzyj sobie na Gamivo:

https://www.gamivo.com/pl/

 

Jest to serwis, na którym kupisz legalne klucze do gier komputerowych. Ze wszystkich znanych mi serwisów z kluczami do gier, na nim własnie maja najlepsze promocje na klucze. 


W temacie: Z jakich darmowych hostingów korzystacie?

20 kwiecień 2020 - 11:36

Nic nie jest za darmo ;) No chyba, ze jesteś programistą to sobie możesz postawić sklep samodzielnie na preście czy magento. Jednak jeśli nie masz wiedzy programistycznej to tak łatwo sobie z tym nie poradzisz. Będziesz musiał zapłacić na początku za stworzenie sklepu, potem natomiast za opiekę programistyczną.

Łatwiejszą opcją będa na początku gotowe platformy Mozna poradzić sobie ze stworzeniem sklepu nawet jeśli nie ma sie tutaj dużej wiedzy informatycznej. Potem co miesiąc płacisz abonament ale masz wsparcie. Dobra opcja szczególnie na początku z uwagi na wiele przydatnych modułów. Jest to jednak jedynie opcja dla sklepu podstawowego, z czasem i tak będziesz musiał zastanowić się nad czyms innym. Bo taka stronę trudno się pozycjonuje. 

 

Polecam tę stronę:

http://jakisklepinternetowywybrac.pl/

 

Jest tutaj sporo informacji, na co zwrócić uwagę wybierając stronę dla sklepu.