Skocz do zawartości


tert

Rejestracja: 21 cze 2017
Poza forum Ostatnio: 12 paź 2018 12:20
-----

Moje posty

W temacie: Szybki kredyt gdy brakuje zdolnosci kredytowej?

12 październik 2018 - 12:21

Oprocentowanie w przypadku chwilówek jest o wiele wyższe niż w przypadku kredytu w banku ale duzo zalezy od tego na jaki okres bierzesz tą chwilówkę. Mam wrażenie,że wiele osób zupełnie źle postrzega chwiłówki. Jak sama nazwa brzmi jest to pożyczka jedynie na krotki okres. Nie powinno sie brać takich chwilówek na dłuższy czas bo oprocentowanie rzeczywiście moze być bardzo wysokie. Jednakkże nie ma niczego złego we wzięciu sobie takiego zobowiązania na miesiąc czy dwa. W tym przypadku koszt całego kredytu bedzie mniejszy
Zerknij sobie najlepiej do agregatorów pożyczek:
 
Wiele firm pożyczkowych oferuje dobrą promocje na pierwsza pozyczkę ( jest to na darmowa). Jest to rodzaj reklamy.Firma stara sie przekonać osoby do wzięcia u nich właśnie pożyczki. 

W temacie: Oryginalny pomysł na wieczór kawalerski

12 październik 2018 - 12:20

E tam To w końcu wieczór kawalerski tak więc można się jednak zabawić ;) Może nie koniecznie wynajmować panienkę z agencji ale taki mały pokaz go go to niezła sprawa. Sam jakiś czas temu organizowałem kawalerski dla dobrego kumpla i wynajęliśmy imprezowy autobus po mieście, piliśmy drinki, pokaz zrobiła dla nas ładna tancerka. Potem wybraliśmy się do jednego z najlepszych klubów gdzie mieliśmy wynajętą lożę. 
 
Jeśli lubicie sporty oraz ciągnie Was do sportów ekstremalnych, możecie zastanowić się jeszcze nad skokiem ze spadochronem;
 
Szkoły takie znajduja się w każdym duzym mieście. 

W temacie: Ile czasu czeka sie na przelew bankowy

04 październik 2018 - 08:24

To zależy od tego w jakim banku masz konto:

 

Jesli nadaje się przelew z tego samego banku do tego samego banku, to przelew idzie natychmiastowo.

Jeśli nadaje sie przelew z jednego bankku do drugiego bankku to wszystko zależy od sesji przelewów jakie są w bankach. Sesje przelewowe możesz sprawdzić samodzielnie na stronie banku, ewentualnie zajrzeć sobie tutaj: https://www.tanie-konto.pl

 

W więszości banków istnieje możliwość zdecydowania sie na ekspresowy przelew, ale jest to już dodatkowo płatne, 


W temacie: Faktoring czy kredyt obrotowy

03 październik 2018 - 11:12

Zależy jaka firma oraz jakie ma potrzeby. Faktoring to dobra usługa, niemniej opłaca sie jedynie w dużych firmach, które mają wielu klientów. Dzieki temu nie tracą płynności finansowej. 
Kredyt obrotowy to bardziej uniwersalna opcja. I korzystają z niej zarówno firmy małe, średnie, jak i firmy duże. Aczkolwiek firma musi dobrze funkcjonowac oraz mieć spore dochody aby bank zechciał udzielić właśnie takiego kredytu. 
 
W przypadku kiedy firma nie ma dużej zdolności kredytowej warto jest zastanowić się nad pożyczką prywatną: 
 
Ratalna pożyczka wcale nie musi być aż taka droga. 

W temacie: Jaki rodzaj podłogi do biura polecicie?

30 wrzesień 2018 - 19:38

Drewna nie polecam. Rysuje sie i nie ma tutaj znaczenia czy położysz panele,czy może zdecydujesz sie na położenie na podłodze parkietu. 
Za to płytki będa o wiele lepszym wyborem Troche droższym ale przynajmniej będą o wiele bardziej wytrzymałe i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Wiele osób pewnie poleciłoby tutaj wykładzinę, ale trzeba ją bardzo często odkurzać. Jest równiez mniej trwała od płytek.
Zerknij sobie na stronę Tubądzin:
www.tubadzin.pl - firma ma wiele ciekawych wzorów płytek.