Skocz do zawartości


tert

Rejestracja: 21 cze 2017
Poza forum Ostatnio: 13 lut 2019 10:15
-----

Moje posty

W temacie: Tania drukarnia

13 luty 2019 - 10:15

Możesz śmiało zgłosić się do Openprint:

https://www.openprint.pl

Jeśli nie masz projektu to nic sie nie stało, mają studio graficzne, a przy pierwszym zamowieniu wydruk jest w gratisie. 

Profesjonalna obsługa. Pomoże w każdej sytuacji. Polecam :)

 

Sam drukowałem do tej pory w wielu drukarniach ale ta jest najlepsza. 


W temacie: Jak czytać numer konta bankowego

06 luty 2019 - 08:59

Mozna:

https://pozyczkot.pl...konta-bankowego -  na stronie jest to wyjaśnione i jest tabela przypisanych do banków numerów. Numer konta bankowego przypisany jest do konkretnego banku, rachunku i osoby, czyli nie ulega zmianie przez cały czas użytkowania konta. Typowa osoba teoretycznie nie musi wiedzieć, co oznaczają poszczególne cyfry. Może się jednak zdarzyć, że chcemy sprawdzić w jakim banku jest dane konto lub zweryfikować przed dokonaniem przelewu, czy numer banku zgadza się z podaną nazwą i adresem. W takiej sytuacji warto posłużyć się internetową aplikacją do sprawdzania numerów bankowych.

 

Ale dobrze jest jednak takie smaczki znać :) 


W temacie: Z jakiego materiału hala produkcyjna firmy

30 styczeń 2019 - 14:08

Hala stalowa jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem. Na korzyść konstrukcji stalowych przemawia jednak wynikająca z modułowej konstrukcji łatwość ich przebudowy, a także brak niezbędnych w budynkach murowanych podpór stropu. Drugą dużą zaletą hal stalowych jest ich dużo krótszy czas budowy i brak problemów związanych z pojawiającą się w zbyt szybko stawianych budynkach wilgocią.

 

Na stronie jest dobry artykuł;

https://www.mcmproje...-funkcje?page=5

 

Poczytaj sobie tam o funkcjach, jakie pełnią hale stalowe. 


W temacie: Najlepsza pizzeria w Warszawie

30 styczeń 2019 - 09:41

Wiesz co, w Warszawie jest chyba najwieksza liczba pizzerii w Polsce, tak więc nie sądzę, ze jest jakaś osoba, która odwiedziła je wszystkie ;P Jednak jeśli chcesz zjeśc smacznie i jednocześnie nie wydać fortuny, mogę Ci polecić dwie pizzerie

 

Pierwsza pizzeria to Telepizza - pizze w niej są zróżnicowane, co miesiąc maja nowe menu, tak więc mozna spróbować sobie czegoś oryginalnego, poza tym oferują w niej dojazd w każde miejsce Warszawy, bo mają kilka lokali w mieście. http://www.telepizza...miasto/Warszawa

 

Druga pizzeria to da Grasso


W temacie: Otwarcie konta osobistego

11 styczeń 2019 - 11:02

Jak dla mnie najważniejsze jest za pośrednictwem internetowych serwisów transakcyjnych i możliwość wykonywania transakcji z własnego domu, biura czy dowolnego miejsca na świecie (urządzenia mobilne). Jeśli ta funkcjonalność jest dla ciebie ważna, sprawdź bankowe serwisy transakcyjne i dowiedz się, który z banków oferuje najwięcej pod tym względem. Dobrze jest równiez sprawdzic sobie jakie bank ma opłaty i czy nie ma warunków dla darmowego prowadzenia konta. Bo w niektorych bankach karta jest darmowa ale jedynie pod warunkiem, ze dokonasz tylu i tylu płatności. 

 

Dobre porównania kont masz w tym serwisie www.tanie-konto.pl - porównasz sobie tam warunki poszczególnych banków.