Skocz do zawartości


tert

Rejestracja: 21 cze 2017
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 12:33
-----

Moje posty

W temacie: Rozprowadzenie sieci komputerowej w domu przy budowie

wczoraj, 12:33

Jak stawiasz dom to nie bazuj na samym wifi, tylko jak chcesz wdrożyć rozwiązania inteligentne to poprowadź kabel. A co do wifi to dobrze rozplanować sieć kabli i w odpowiednich miejscach umieścić routery. Tylko trzeba to zrobić dobrze, tak aby ani kabel, ani router nie był wąskim gardłem na przepustowości. 

 

Polecam kontakt z tym sklepem:

https://www.napad.pl...rtowy-poe-xpoe6

 

Powinni dostarczyć niezbędne wyposażenie przy montazu internetu w domu. 


W temacie: Usuwanie zęba w Gdańsku

11 kwiecień 2022 - 10:39

Aktualnie jestem tydzień po usunięciu czwartej ósemki. Przy pierwszych dwóch nie było większego problemu poza znośnym bólem. Przy 3 wyglądałam źle, teraz niestety ból nie ustępuje, ale jestem dobrej myśli  Bywa bardzo różnie.
Pamiętaj, że leki przeciwbólowe zaleca się stosować w zależności od środka od 3 do 5 dni. Nie warto podnosić ciężkich rzeczy, schylać się, a jakikolwiek wysiłek fizyczny odpada. Pogoda niestety nie sprzyja więc polecam zabrać do chirurga czapkę, szalik i ogólnie od razu po zabiegu do domu. Najlepiej zaopatrzyć się w lody bez jakichkolwiek dodatków, jogurty (można dodać mocno zmielone siemię lniane i płatki owsiane co pozwoli się najeść) oraz zupy krem. Pierwszego dnia polecam tylko i wyłączne lody i wodę niegazowaną. Nie można pić z butelki ani za pomocą słomki, tylko powoli ze szklanki/kubka.
W Gdańsku polecam ten gabinet::
 
Mają duże doświadczenie w usuwaaniu nawet tych trudniejszych przypadków. 

W temacie: Reklamowanie firmy

07 marzec 2022 - 11:50

Pozycjonowanie i linki sponsorowane to naturalny wybór. Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania generują stały dopływ użytkowników. Ale w wielu przypadkach pozycjonowanie nie przynosi efektów w postaci ruchu.
Każdy z nas posiada skrzynkę pocztową (czasami więcej niż jedną), potencjalnych odbiorców może więc być bardzo dużo. Zastanawiam się nad efektywnością mailingu (mam tutaj na myśli legalny mailing do wysyłany do osób które wyraziły na to swoją zgodę akceptując regulamin bądź zapisując się na newslettera)? Czy waszym zdaniem jest to skuteczna forma reklamy?
 
Ze swojej strony polecam jeszcze reklamę na instagramie bo zaczyna mieć coraz większe znaczenie:
Na stronie jest kilka informacji czemu instastories mają tak duże znaczenie.

W temacie: Ekspres do kawy

02 marzec 2022 - 14:51

Polecam ekspresy do kawy od Tchibo coffee service : https://www.tchibo-coffeeservice.pl/ - na tej stronie mozesz zapoznać się z ofertą szerzej, obecnie mają wiele możliwości finansowania jak i wiele urządzeń dopasowanych do warunków firmowych, do mlecznych kaw super, dużo rodzajów kaw, pojemnik z mlekiem do schowania do lodówki, fajny system czyszczenia systemu mlecznego po każdej kawie.
 
Zresztą napisz do nich, powiedz jakie masz możliwości finansowe, powinni Ci na miejscu doradzić, ile będzie kosztowało. 

W temacie: Sklep online

08 luty 2022 - 08:24

Dobry jest, ale nie wolno zapominać o takich systemach jak:
 
1. Presta Shop https://www.prestashop.com/pl na licencji Open Source
2. https://magento.com/ - to też darmowy sklep internetowy
 
Ich problem polega na tym, że są to uniwersalne narzędzia, które trzeba dostosować do indywidualnych potrzeb.
 
Zawsze można skorzystać z https://itcenter.pl/ - a więc swoistego wsparcia w dostosowaniu, gwarancji, pomocy w ciągłości utrzymania. Wbrew pozorom taka pomoc bardzo często może okazać się niezbędna.