Skocz do zawartości


tert

Rejestracja: 21 cze 2017
Poza forum Ostatnio: dziś, 13:00
-----

Moje posty

W temacie: Rozłożeie zaległości w us i zusie na raty

dziś, 13:00

W obu przypadkach instytucje mogą jednak nie muszą rozkładać zaległości na raty. Napewno warto spróbować.W przypadku urzędu skarbowego trzeba dobrze uzasadnić( rozłożenie jest możliwe w przypadkach uzasadnionych ważnym interesem strony lub interesem publicznym) we wniosku należy również zaproponować na ile rat w jakiej wysokości zobowiązujemy się spłacać rozratowanie w przypadku decyzji pozytywnej.Wazne jest to że w przypadku upomnień złożenie wniosku nie przerywa biegu egzekucji( sugeruje więc złożyć jak najszybciej). Jeżeli chodzi o ZUS trzeba z ich strony internetowej pobrać wniosek i dodać zaświadczenie o niekorzystaniu albo o wysokości korzystania w ostatnich 3 latach z pomocy de minimis( są progi których nie można przekroczyć by otrzymać rozratowanie ale spokojnie są wysokie bodajże 300 tys). Raty należy wpłacać Terminowo- nieopłacenie raty powoduje przepadnie cię rozratowanie i jednorazowa egzekucję należności wraz z odsetkami od dnia powstania zaległości. Decyzje o przyznaniu rozratowanie pozostają w indywidualnej ocenie obu Urzędów. 

http://ksiegowosc-bu...i-uniknac-kary/

 

Zerknij sobie również na stronę. Na stronie jest kilka informacji o tym jak to zorganizować. 


W temacie: Wybielanie zębów czy bezpieczne

23 grudzień 2020 - 09:53

Z tych domowych sposobów polecam sodę oczyszczoną. Soda oczyszczona czyli wodorowęglan sodu ma właściwości odkażające dzięki czemu zapobiega namnażaniu się bakterii w obrębie jamy ustnej w tym na płytce nazębnej. Używana jest z powodzeniem do leczenia bólu gardła, ma także wielu zwolenników, którzy stosują ją jako środek  wybielający zęby.
 
Jednak jeśli chcecie aby wybielanie naprawde dało efekt, warto wybrac się po prostu do stomatologa.
Wybielanie zaproponowane przez stomatologa na pewno będzie skuteczniejsze.
 
Sam wybielałem tutaj w Krakowie https://studiose.med...bielanie-zebow/

W temacie: Hobby

08 grudzień 2020 - 13:16

Pisanie - ale nie pokazuje tego nikomu
Śpiewanie - ale źle brzmienie na nagraniach
Granie na skrzypcach - ale wstydzę się przed kamerą
 
Lubie też wybrać sie na masaż, polecam szczególnie ten masaż erotyczny w Warszawie: https://orientmasaz.pl/warszawa/ Super relaks. 

W temacie: Czytnik ebook

02 grudzień 2020 - 10:56

Używam czytnika od czterech lat. Teraz mam PocketBook Touch Lux 3 i nie narzekam. Korzystam od roku z Legimi i bardzo sobie chwalę. Papierowe książki kupuję tylko ulubionych autorów , które chcę mieć na półce.

 

Jesli szukasz dobrych promocji na ebooki polecam zajrzeć sobie do PWN:

https://ksiegarnia.pwn.pl/ebooki

 

Aktualnie w ksiegarni mają lepsze promocje na ebooki niz na standardowe ksiązki. 


W temacie: Smartphone do 500pln.

12 listopad 2020 - 12:55

Ze swojej strony polecam celowanie w używane telefony. Chociaz przy kupowaniu takiego trzeba koniecznie zobaczyć jak był uzytkowany i czy przypadkiem telefon nie mial problemów na przykład z zalaniem (niestety ale wiele modeli ma tego typu uszkodzenia).

Sam wole kkupować jednak telefony nowe. W cenie 500 zł moze trudno będzie znaleźć coś sensownego, ale wystarczy dołóżyć te 200-300 zł i już mozna znaleźć niezłe modele telefonów. Ze swojej strony polecam celować w modele Xiaomi:

https://insidemobile...lizniak-mi-10t/

 

Ten przedstawia się nieżle. Cena smartfonów wysoka nie jest a potrafią parametrami zawstydzic niejedną bardziej rozreklamowana firme