Skocz do zawartości


tert

Rejestracja: 21 cze 2017
Poza forum Ostatnio: 10 gru 2018 15:28
-----

Moje posty

W temacie: Jaka drukarnia dla firmy

10 grudzień 2018 - 15:28

Polecam drukarnię Openprint:

https://www.openprint.pl -  dobre ceny, spore promocje. Poza tym im więcej się tam zamawia, tym cena o wiele niższa. Drukarnia ma własne studio graficzne tak wiec można zamowić tam projekt jeśli go nie posiadasz.

 

Nie wiem czy drukarnia ma jeszcze tę promocję ale jak sam zamawiałem jakiś czas temu wizytówki do firmy to wizytowka byla w gratisie. Oczywiscie chodzi tutaj o pierwszy projekt.

 

Jakość nadruku pomimo niskiej ceny również wysoka. 


W temacie: Jakie ćwiczenia na bóle kregosłupa?

30 listopad 2018 - 14:10

Jeśli chodzi o ćwiczenia na kręgosłup, to powinny być dobrane indywidualnie do danej osoby. Warto jest zorientować się gdzie w Waszej miejscowości przyjmuje dobry rehabilitant czy fizjoterapeuta oraz zapisać się do niego Taka osoba zaproponuje ćwiczenia jakie powinniście wykonywać w domu.
https://fizjoter.pro...cja-kregoslupa/ - na stronie jest opisane w jaki sposób wykonuje się rehabilitację kregosłupa.
 
Warto jest również regularnie uprawiać sport.

W temacie: Od kiedy zacząć naukę programowania?

29 listopad 2018 - 07:36

It ciagle się rozwija. Zauwazyłem bardzo wiele nowych tendencji
 
Ouscourcing it, który zaczyna być coraz bardziej popularny. Firmie o wiele bardziej opłaca sie skorzystać z takiej opcji niż zatrudniać informatyka:
 
Stawianie na aplikacje mobilne.
Bardzo duży wpływ mediów społecznościowych na reklamę
Oraz coraz czestsze korzystanie z usług internetu przez wiele osob.

W temacie: Opaska na kolano podczas biegania

27 listopad 2018 - 12:40

Dobra opcja ale jeśli chcesz sobie kupić opaskę to nie  pierwszą z brzegu, ale porządną. Dobrej firmy. Taką która wykorzystuje kompresję:
 
 
Opaska taka 
ochrania
stabilizuje
zmniejsza obrzęk
oraz jest wskazana przy wiekszych aktywnościach fizycznych
 
Dla wiekszej pewności dobrze jest jednak skonsultować to z rehabilitantem. 

W temacie: W jaki sposób sprawdzic czy firma jest w big

21 listopad 2018 - 07:51

Na stronie BIG trzeba załozyć konto. Polecam wejść na stronkę, powinni Cie nakierować na to jak to zrobić. Monitorowanie informacji jest bezpłatne, ale pod warunkiem, że odbywa się nie częściej niż raz na pół roku. W momencie, kiedy chcemy korzystać z rejestrów BIGu wielokrotnie w przeciągu tego czasu, będziemy musieli za to zapłacić. 

http://naszekielce.c...zej_infomonitor

Wiele osób myli bik z big. Jest to poważny błąd, gdyż instytucje te oprócz podobnych założeń, nie mają ze sobą wiele wspólnego. Zadaniem Biura Informacji Kredytowej jest gromadzenie i przetwarzanie informacji odnoszących się jedynie do zobowiązań kredytowych klientów banków, a czasem również firm pożyczkowych i innych podobnych instytucji. Bardzo istotną różnicą jest także fakt, że BIK funkcjonuje w oparciu o prawo bankowe. Ponadto zawiera on informacje o wszystkich kredytach, pożyczkach, kartach kredytowych, debetach na koncie. W BIK znajdują się informacje zarówno negatywne, jak i pozytywne. BIG gromadzone są jedynie dane o dłużnikach.