Skocz do zawartości


WalterWhite

Rejestracja: 20 kwi 2017
Poza forum Ostatnio: dziś, 13:33
-----

Moje posty

W temacie: Jak się odchudzać?

dziś, 13:36

Już sama dieta może dać dość dobre rezultaty, choć nie da się ukryć, że połączenie jej ze sportem może przynieść jeszcze większe korzyści. Warto choćby biegać, czy jeździć na rowerze, by zwiększyć swoją wytrzymałość. Jeśli chodzi o dietę, to ja przyzwyczaiłem się w dużym stopniu do cateringu dietetycznego WygodnaDieta i w sumie trudno miałbym się teraz przerzucić na gotowanie na własną rękę. Wam również polecam catering dietetyczny, bo można dzięki niemu naprawdę sporo zyskać. ;)


W temacie: Jaki samochód dla kobiety?

04 czerwiec 2018 - 11:05

Zanim kupicie auto, to naprawdę dobrze je obejrzyjcie. Niektórym samochodom brakować może licznych części, bo wiele osób pozbywa się ich na skupach. Auta często mają powycinane katalizatory, bo są warte na skupach takich jak https://sprint-recyk...atalizatory.pl/ naprawdę niezłe pieniądze. Tyczy się to też wielu innych elementów. ;)


W temacie: Powrót na siłownie

13 kwiecień 2018 - 08:40

Trudno odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, ponieważ sporo zależy od Twojej aktualnej wagi, wzrostu oraz formy. Każdy organizm jest inny, więc plan treningowy powinien być ułożony pod Ciebie. Co do diety, to może rozważ stosowanie cateringu dietetycznego, ponieważ istnieje opcja diety sportowej, dzięki której nie musisz martwić się codziennym przygotowywaniem posiłków. Taki catering oferuje między innymi WygodnaDieta, więc jak najbardziej polecam przynajmniej wypróbować. Nie da się ukryć, że w przypadku budowania tkanki mięśniowej dieta może mieć największe znaczenie.

 

=D


W temacie: Serwis laptopów w Krakowie

09 kwiecień 2018 - 08:37

Czasu od ostatniej odpowiedzi trochę minęło, ale być może przyda się komuś wsparcie krakowskiego serwisu SSTUDiO - https://sstudio.pl/, który tak naprawdę specjalizuje się w naprawianiu laptopów właściwie wszystkich marek, ale i w odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Sam korzystałem z ich pomocy i byłem zadowolony fachowym podejściem do spraw związanych z naprawą sprzętu.

 

=D


W temacie: Jak najbardziej lubicie spędzać weekend?

19 styczeń 2018 - 09:14

Ja wolny czas lubię spędzać na odwiedzaniu miejsc, w których nie miałem jeszcze okazji być. Ostatnio miałem okazję odwiedzić niektóre z krakowskich zakamarków i naprawdę bardzo mi się podobało. Sporo na temat Krakowa dowiedziałem się podczas wycieczki z panią przewodnik Anetą Dziedzic-Lis (prowadzi ona stronę http://krakow-przewodnicy.pl/). Jeśli nie byliście jeszcze w byłej stolicy Polski, to jak najbardziej polecam. :)