Skocz do zawartości


WalterWhite

Rejestracja: 20 kwi 2017
Poza forum Ostatnio: 13 kwi 2018 08:40
-----

Moje posty

W temacie: Powrót na siłownie

13 kwiecień 2018 - 08:40

Trudno odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, ponieważ sporo zależy od Twojej aktualnej wagi, wzrostu oraz formy. Każdy organizm jest inny, więc plan treningowy powinien być ułożony pod Ciebie. Co do diety, to może rozważ stosowanie cateringu dietetycznego, ponieważ istnieje opcja diety sportowej, dzięki której nie musisz martwić się codziennym przygotowywaniem posiłków. Taki catering oferuje między innymi WygodnaDieta, więc jak najbardziej polecam przynajmniej wypróbować. Nie da się ukryć, że w przypadku budowania tkanki mięśniowej dieta może mieć największe znaczenie.

 

=D


W temacie: Serwis laptopów w Krakowie

09 kwiecień 2018 - 08:37

Czasu od ostatniej odpowiedzi trochę minęło, ale być może przyda się komuś wsparcie krakowskiego serwisu SSTUDiO - https://sstudio.pl/, który tak naprawdę specjalizuje się w naprawianiu laptopów właściwie wszystkich marek, ale i w odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Sam korzystałem z ich pomocy i byłem zadowolony fachowym podejściem do spraw związanych z naprawą sprzętu.

 

=D


W temacie: Jak najbardziej lubicie spędzać weekend?

19 styczeń 2018 - 09:14

Ja wolny czas lubię spędzać na odwiedzaniu miejsc, w których nie miałem jeszcze okazji być. Ostatnio miałem okazję odwiedzić niektóre z krakowskich zakamarków i naprawdę bardzo mi się podobało. Sporo na temat Krakowa dowiedziałem się podczas wycieczki z panią przewodnik Anetą Dziedzic-Lis (prowadzi ona stronę http://krakow-przewodnicy.pl/). Jeśli nie byliście jeszcze w byłej stolicy Polski, to jak najbardziej polecam. :)


W temacie: Jaki sport uprawiacie?

28 grudzień 2017 - 11:23

Forum o komputerach, więc może jest tutaj ktoś, kto interesuje się nieco innym typem sportu, jakim jest e-sport ;)? Z e-sportem związanych jest coraz więcej gier, organizowane są przeróżne turnieje, a same rozgrywki dostarczyć mogą więcej wrażeń niż jakiekolwiek inne. Ja sam wybieram się w przyszłym roku na odbywające się w Katowicach po raz kolejny zawody IEM. Bilety już kupione na https://www.alebilet...me_masters_2018, mam nadzieję, że będzie tak fajnie jak w zeszłym roku. Może ktoś z Was też się wybiera?

 

:santa:


W temacie: Części do samochodu

12 październik 2017 - 08:02

Z częściami używanymi dość różnie bywa. Zdarza się, że nawet intensywnie wykorzystywane w przeszłości części, są w stanie służyć dłużej niż te nowe niektórych producentów. Jednak w niektórych przypadkach nie ma nawet co stawiać na używane części. Jest tak przede wszystkim w przypadku opon, ponieważ ludzie chcąc zaoszczędzić, często stawiają na używane, które w większości przypadków nie są w zbyt dobrym stanie. Ja sam zamówiłem niedawno nowe opony (całkiem dobrą firmą w tym temacie jest https://almot-auto.pl/oferta/opony/), bo przede wszystkim w zimie wolę postawić na bezpieczeństwo. To właśnie w tym okresie najczęściej można spotkać się z różnymi kolizjami drogowymi, które różnie się kończą i których przyczyną jest bardzo często zły stan opon. Na temat części używanych i nowych można więc całkiem długo dyskutować i każdy pewnie wyciągnie inne wnioski. =D