Jump to content


Adamila021

Member Since 15 Apr 2017
Offline Last Active Yesterday, 17:03
-----

Posts I've Made

In Topic: Nowy laptop

Yesterday, 17:04

Może zamiast kupować laptopa wymienicie niektóre z części? W sumie to może znacznie poprawić parametry i to powinno wystarczyć w wielu przypadkach. Zobaczcie sobie tak procesory opisywane na stronie https://ekspert.cene...00-specyfikacja Jest to na pewno już sprzęt dla tych najbardziej wymagających użytkowników.


In Topic: Kosmetyki do wypadajacych włosów

16 April 2021 - 16:12

Tu już warto może postawić na leki, a nie na kosmetyki. Takich problemów tak łatwo nie jest się pozbyć niestety. Ja akurat nie mam takich, mam za to problem z przetłuszczającymi się włosami. Mam do takich też i odpowiedni szampon, sprawdzony. Na stronie https://www.ceneo.pl...p:Kerastase.htm znalazłam bardzo duży wybór, też i odżywek. Marka Kerastase bardzo dobrze się sprawdza.


In Topic: Ulubione marki kosmetyków

15 April 2021 - 14:52

Dzięki za polecenia, najlepiej właśnie wybierać te polecane, sprawdzone kosmetyki co nie:) Ja mam kilka sprawdzonych marek i to wśród tych najczęściej robię zakupy. Tak na stronie https://www.ceneo.pl...p:Kerastase.htm znajdziecie świetne szampony i odżywki, bardzo mogę polecić markę Kerastase, na moich włosach działają cuda.


In Topic: Jaki komputer do gier około 2000zł?

14 April 2021 - 22:01

2k to zdecydowanie za mało by było, a i myślę, że 3 tysięcy może zabraknąć jeżeli chodzi o porządny sprzęt do gier komputerowych. Najważniejsza może tu być karta graficzna, na tą zwróć szczególną uwagę. Zobacz sobie tak Geforce rtx 3080, na stronie https://ekspert.cene...ti-specyfikacja poczytacie wszystko co musisz wiedzieć o tej karcie. 


In Topic: Która karta graficzna z serii 3080?

13 April 2021 - 16:50

Dobry, bardzo dobry wybór muszę przyznać! Ta seria jest mi bardzo dobrze znana i mogę polecić. Jeżeli chcesz coś więcej doczytać o takich kartach graficznych to zajrzyj na https://ekspert.cene...80-specyfikacja Tu jest cała specyfikacja. Ja sama od zera składałam komputer i sporo na czymś takim zaoszczędziłam przyznaje.