Skocz do zawartości


Adamila021

Rejestracja: 15 kwi 2017
Poza forum Ostatnio: 22 paź 2020 08:53
-----

Moje posty

W temacie: Kurze łapki

22 październik 2020 - 08:54

Niby upływu lat nie można oszukać, no ale zawsze możecie opóźnić proces starzenia ;) Medycyna estetyczna może zdziałać cuda muszę przyznać. Przy kurzych łapkach, na pewno też i zmarszczkach, bo sama testowałam, sprawdza się plasma frakcyjna. Z polecenia od znajomej z Mysłowic - salon www.instytutluisa.pl/bez-kategorii/plasma-frakcyjna-arc ma takie usługi w ofercie.


W temacie: Księgowość - komu ją powierzyć?

19 październik 2020 - 05:48

Dobra księgowość to podstawa funkcjonowania firmy, dobrze jak też coś pomaga w kwestii różnych źródeł finansowania. W większych firmach można ubiegać się o przeróżne ulgi, dodatki, szczególnie w trudnych czasach pandemii. Zwróćcie się może o pomoc do firmy https://kpmgspot.pl/ Świadczą tu usługi doradcze dla biznesu, także z zakresu pomocy finansowej, różnych dodatków, robią też audyty firm.


W temacie: medycyna estetyczna - kwas

18 październik 2020 - 07:36

Nie ma co się dużo zastanawiać, jak zabiegi są bezpieczne to warto sobie spróbować. Na pewno coś się znajdzie do poprawy. Ja mam akurat spory problem z rozstępami, maści średnio pomagają niestety. Podpytałam koleżanek i te poleciły mi laser frakcyjny od instytutluisa.pl/oferta/laser-frakcyjny-nieablacyjny-emerge jest to salon z Sosnowca więc nie mam daleko:)


W temacie: Outsourcing it w firmie

15 wrzesień 2020 - 08:17

Wygodna rzecz muszę przyznać i w wielu przypadkach opłacalna. Większe firmy, przedsiębiorstwa, na pewno muszą postawić na wsparcie IT. Oczywiście niesie to za sobą i też ryzyko związane z cyberprzestępczością. Jeżeli chodzi o wsparcie w tym zakresie to firma https://kpmgspot.pl/...bezpieczenstwo/ na pewno super się sprawdzi. Świadczą oni szeroki wachlarz usług doradczych dla firm.


W temacie: Sprzedam Iphone XR 64GB Black FULL BOX fabrycznie nowy nieotwierany

17 marzec 2020 - 10:42

Kupując nowy telefon warto też postawić na solidne etui, szkło hartowane:) Warto sobie sprawdzić tu ofertę od https://etuistudio.p...-samsung-galaxy Zabezpieczcie odpowiednio swoje telefony wybierając jakieś ładne etui.