Skocz do zawartości


Adamila021

Rejestracja: 15 kwi 2017
Poza forum Ostatnio: 23 gru 2020 16:57
-----

Moje posty

W temacie: Wesele w plenerze

23 grudzień 2020 - 16:58

W sumie czemu nie:) Byle tylko pogoda dopisała. Macie już jakiś pomysł na dekoracje? Sprawdźcie sobie tak może też firmę http://fotobudazwooda.pl i ich propozycje. Oferują tu oryginalną, drewnianą fotobudkę.


W temacie: Księgowość

11 grudzień 2020 - 14:21

Popularnym rozwiązaniem wśród firm jest outsourcing księgowości. Nie wychodzi to drogo, rozliczacie się na zasadzie b2b. Jak dla mnie to najlepsza opcja, a takich trzeba szukać mając swoją firmę. Sprawdźcie sobie tak może i firmę https://kpmgspot.pl/...ng-ksiegowosci/ i ich pomoc. Może i warto sprawdzić się u nich robiąc audyt firmy?


W temacie: Jakie książki biznesowe polecicie?

09 grudzień 2020 - 10:43

W biznesie trzeba stale się rozwijać, to oczywiste. Warto czytać takie książki, chodzić na szkolenia. Sprawdźcie sobie tu może i propozycje od http://serwerpoczty.pl na praktyczne rozwiązanie IT dla biznesu - serwer poczty firmowej.


W temacie: Kurze łapki

22 październik 2020 - 08:54

Niby upływu lat nie można oszukać, no ale zawsze możecie opóźnić proces starzenia ;) Medycyna estetyczna może zdziałać cuda muszę przyznać. Przy kurzych łapkach, na pewno też i zmarszczkach, bo sama testowałam, sprawdza się plasma frakcyjna. Z polecenia od znajomej z Mysłowic - salon www.instytutluisa.pl/bez-kategorii/plasma-frakcyjna-arc ma takie usługi w ofercie.


W temacie: Księgowość - komu ją powierzyć?

19 październik 2020 - 05:48

Dobra księgowość to podstawa funkcjonowania firmy, dobrze jak też coś pomaga w kwestii różnych źródeł finansowania. W większych firmach można ubiegać się o przeróżne ulgi, dodatki, szczególnie w trudnych czasach pandemii. Zwróćcie się może o pomoc do firmy https://kpmgspot.pl/ Świadczą tu usługi doradcze dla biznesu, także z zakresu pomocy finansowej, różnych dodatków, robią też audyty firm.