Skocz do zawartości


Saagann

Rejestracja: 14 lip 2010
Poza forum Ostatnio: 14 lip 2010 07:22
-----

Moje tematy

Pomoc w sprawie WiFi

14 lipiec 2010 - 07:25

Witam mam otóż taki problem. Posiadam laptopa Samsung R580. Karta sieciowa : 10/100/1000 Mbps
Wi-Fi 802.11b/g/n.
Otóż mój problem polega na tym, że ściągam internet z anteny, która znajduje się na kościele (taki darmowy internet, antena znajduje się około 50 metrów od mojego mieszkania), lecz jest to bardzo słaby internet. I teraz moja prośba do was jest następująca (może trochę głupia, ale oczekuję pomocy). Ja się na tym nie znam więc pytanie może być głupie, lecz czy jest jakiś sposób aby poprawić zasięg tego internetu (czytałem coś o kupieniu na allegro anteny WiFi USB, ale jak mówiłem nie znam się na tym), ponieważ jest gra, w którą lubię grać jest to "Tibia" i gdy próbuje zalogować się na jakiś serwer to okazuje się, że internet jest za słaby (połączenie jest za słabe tak mi się wydaje) i w ogóle mnie nie łączy.
Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże ; oczekuje raczej na konkretne decyzje.
Jeżeli muszę kupić jakąś antenę na allegro, to prosiłbym od razu link do takiej aukcji (oraz proszę, żebyście wyszukiwali niedrogie ponieważ mam 16 lat i jeszcze nie dysponuje dużymi kwotami ani nie zarabiam).
Wolałbym także aby wasze propozycje były pewne, ponieważ chcę być pewny, że po wydaniu pieniędzy pomoże to coś i że będę mógł grać oraz mam nadzieje, że nie będę miał zbhyt dużych lagów.
Z góry dziękuje.