Jump to content


isabela

Member Since 15 Jul 2016
Offline Last Active 14 Oct 2020 21:05
-----

Topics I've Started

Czym zastąpić słodycze

14 October 2020 - 21:05

Moi Mili, macie jakieś przepisy na sprawdzone zdrowe desery? Bardzo chętnie bym coś takiego przygarnęła :D


Szklane słomki

06 October 2020 - 19:14

Słuchajcie, ostatnio zaopatrzyłam się w bardzo ciekawy gadżet do picia napojów, a są nim szklane słomki. Znalazłam je w ofercie tego sklepu:  https://coldsea.eu/pl/szklane-slomki Mają naprawdę szeroki asortyment jeżeli chodzi o takie akcesoria do spożywania napojów, więc jak rozglądacie się za czymś w tej kategorii to warto sobie zajrzeć.


Nowy laptop

25 September 2020 - 15:03

Słuchajcie, polecilibyście mi jakiś fajny laptop do 2 tysięcy - taki typowo do pracy w domu? Będę bardzo wdzięczna za wskazówki.


Solidne pokrycie dachu

26 August 2020 - 12:13

Moi Mili, od czasu do czasu pozwalam sobie założyć nowy wątek kiedy wydaje mi się, że taki temat może naprawdę zainteresować wiele osób i tak właśnie jest w tym przypadku. Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na wybór odpowiedniego, wysokiej jakości pokrycia dachowego. Sama uważam, że jest to bardzo ważny aspekt. W końcu to zwieńczenie całej budowli, które ma za zadanie jej ochronę. Mi udało się wybrać dach, z której jestem p po prostu zadowolona. Producent gwarantuje aż 50 lat gwarancji, więc tym bardziej mam spokojną głowę. Mówię tutaj o propozycji od firmy Gerard czyli ich dachówce gerard diamant. Na stronie: https://www.gerardro.../gerard-diamant możecie przeczytać dokładniejsze informacje na temat tego produktu. Dachówka jest stworzona z wyjątkowego surowca dzięki czemu należy do najsolidniejszych na rynku. Myślę, że nie zawiedziecie się stawiając właśnie na ich usługi. Bardzo fajnie, profesjonalnie podchodzą do swoich klientów. Jeżeli macie jakieś wątpliwości bez problemu możecie się zwrócić do tej firmy - na pewno postarają się doradzić ;)


Pompy ciepła

20 August 2020 - 13:37

Witajcie, postanowiłam założyć zupełnie nowy wątek ponieważ nie znalazłam nic o podobnej tematyce na tym forum, a chciałam podzielić się z Wami ofertą firmy, z której miałam okazję skorzystać. Zdecydowałam się na ogrzewanie mojego domu przy pomocy pompy ciepła i właśnie ich usługi zagwarantowały mi instalację tego ogrzewania. Jeśli macie ochotę to na stronie: https://www.hewalex....a-pcwu-dla-cwu/ możecie znaleźć szczegóły. Jestem bardzo zadowolona z ich usług - wszystko przebiegło profesjonalnie i naprawdę sprawnie. pompy sprawują się tak jak należy.