Skocz do zawartości


isabela

Rejestracja: 15 lip 2016
Poza forum Ostatnio: 13 gru 2019 18:02
-----

Moje tematy

Magazyny chemiczne

06 grudzień 2019 - 16:18

Moi Drodzy, chciałam poruszyć tutaj temat magazynów chemicznych. Otóż coraz więcej przedsiębiorstw zmaga się z problemem jakim są odpady chemiczne. Tego typu rozwiązanie jest naprawdę wygodne i warto je rozważyć. Ja akurat namówiłam mojego brata na taką inwestycję. Zdecydowaliśmy się na ofertę ze strony: https://www.ikapol.n...azyny-chemiczne Polecam sobie zajrzeć ;)


Fotowoltaika - instalacja

22 listopad 2019 - 14:27

Moi Drodzy, założyłam nowy wątek ponieważ nie udało mi się znaleźć nic podobnego tematycznie na tym forum, a chciałam podzielić się z Wami usługami sprawdzonej przeze mnie firmy. Otóż w końcu zdecydowałam się na założenie instalacji fotowoltaicznej w moim gospodarstwie domowym. Głównym celem było oczywiście zaoszczędzenie pieniędzy poprzez uzyskanie własnej energii elektrycznej. No i udało się ;) Wybrałam ofertę tej firmy: https://www.hewalex....tne-instalacje/ i z perspektywy czasu wiem, że to była świetna decyzja.


Gazetki promocyjne

02 październik 2019 - 15:05

Witajcie drogie koleżanki i koledzy ! Postanowiłam założyć tutaj nowy wątek, w którym podzielę się z Wami stronką https://krainaoszczedzania.pl/ . Znalazłam ją kilka dni temu i szczerze mogę powiedzieć, że jest bardzo przydatna jeśli szukamy aktualnych promocji. Znajdziecie tam wiele gazetek promocyjnych z popularnych polskich sklepów, które w końcu znajdują się w jednym miejscu ;) 


Oprawy halogenowe

30 wrzesień 2019 - 16:01

Witajcie, zdecydowałam się na założenie nowego tematu żeby podzielić się z Wami bardzo ciekawym, przydatnym wpisem na temat zagadnienia jakim jest oprawa halogenowa. Mowa tutaj o tym artykule: https://ledart.net.p...-wady-i-zalety/ Znajdziecie w nim zebrane informacje odnośnie wyboru oraz porównania opraw sufitowych. Mi bardzo przydały się te informacje, więc stwierdziłam, że podzielę się nimi również z Wami.


PIT online za 2019

26 wrzesień 2019 - 12:54

Moi Drodzy, założyłam nowy temat ponieważ nie udało mi się znaleźć nic podobnego na forum. Chciałam poruszyć temat rozliczeń pitów. Ponieważ sama niedawno poszukiwałam pomocy w tym temacie stwierdziłam, że podrzucę Wam sprawdzone rozwiązanie. Polecam zajrzeć sobie na stronę: https://www.e-pity.pl/pit-online znajdziecie na niej możliwość rozliczenia pitu online. To bardzo duże ułatwienie ;)