Skocz do zawartości


isabela

Rejestracja: 15 lip 2016
Poza forum Ostatnio: 16 mar 2019 20:14
-----

Moje posty

W temacie: Oszczędne zakupy

16 marzec 2019 - 20:16

Mi się udaje oszczędzać na zakupach dzięki temu, że większość ubrań kupuję online. Na https://www.take.sho...ony-letnie-6692 jest naprawdę tanio i ostatnio zamówiłam tam sobie kombinezon damski. Od dawna na taki polowałam, ale wszędzie był drogi... A tu znalazłam go w naprawdę atrakcyjnej cenie!


W temacie: Jaki sport uprawiacie?

14 marzec 2019 - 19:08

Jeśli o mnie chodzi to jakiś czas temu wpadłam na pomysł, że dobrym rozwiązaniem dla mnie będzie domowa siłownia i tak już powiem Wam kręci się to dość mocno, bo co jakiś czas dokupuje nowy sprzęt do ćwiczeń, dzięki czemu różnicuje swój trening ;) Zachęcam każdego do ćwiczenia w domu, bo nie zawsze chce się wychodzić lub z różnych powodów jest to nie możliwe. Bardzo fajny sprzęt znajdziecie na stronie https://www.asport.p...lka-do-cwiczen/ , z której ja ostatni zamówiłam właśnie takie kółka do ćwiczeń, które strasznie urozmaicają codzienne ćwiczenia ;) 


W temacie: Umowa

12 marzec 2019 - 20:18

To wszystko zależy tylko i wyłącznie od zapisów umowy oraz tego jaka jest to umowa, bo czasem ustawowo masz do tego prawo 


W temacie: Pożyczki w lombardzie?

12 marzec 2019 - 20:17

Według mnie dużo lepiej jest skorzystać z pożyczki online lub chwilówki niż oddawać jakieś rzeczy w lombardzie. Ważne jednak jest by decydując się na takie rozwiązanie posiadać odpowiednią wiedzę w zakresie finansów, dlatego chciałam Wam dzisiaj polecić blog finansowy https://gdziekokosy.net/ . Znalazłam go jakiś czas temu i według mnie jest bardzo pomocny przy tej tematyce. Mam nadzieję, że się zainteresujecie tematem, bo finanse otaczają nas w dzisiejszych czasach na każdym kroku ;) 


W temacie: cisco rvs4000 - vpn windows 7

11 marzec 2019 - 19:17

Jeśli chodzi ci o sprawdzony VPN to zerknij sobie na stronę https://www.dobryvpn...y/najlepszy-vpn . Znalazłam tam ostatnio ciekawy ranking, który może być naprawdę bardzo pomocny w wyborze ;) Mam nadzieję, że skorzystasz, bo bezpieczeństwo w sieci jest jedną z ważniejszych rzeczy w dzisiejszych czasach i lepiej przywiązywać do tego w tym momencie większą wagę niż kiedyś ;)