Skocz do zawartości


isabela

Rejestracja: 15 lip 2016
Poza forum Ostatnio: dziś, 13:52
-----

Moje posty

W temacie: Elektroniczny obieg dokumentów

dziś, 13:53

Taki obieg dokumentów to rewelacyjna sprawa! Jeśli miałabym większą firmę to na pewno zdecydowałabym się właśnie na takie rozwiązanie.


W temacie: Czy przy takim coś jak platforma moodle internetowa, może wystąpić jakiś błą...

dziś, 13:52

Wydaje mi się, że taki błąd raczej nie powinien mieć miejsca, ale mogę się mylić.


W temacie: Znacie jakąś fajną markę kosmetyków

dziś, 13:50

Słuchajcie, pomyślałam sobie, że raz jeszcze pozwolę się sobie tutaj wypowiedzieć :D Ponieważ teraz chciałabym zwrócić Waszą uwagę na kosmetyki kolorowe do makijażu :) Ostatnio znacznie bardziej zainteresowałam się make-upem i oprócz pielęgnacji wprowadziłam w swoje codzienne życie makijaż. Żeby jednak móc porządnie wykonać sobie ładny, subtelny makijaż potrzebowałam dobrych produktów, z którymi dobrze będzie mi się pracować. Od kiedy pamiętam lubiłam markę Max Factor, ale w drogeriach stacjonarnych ich produkty są dosyć drogie. Na szczęście w oko wpadła mi propozycja drogerii Ezebra. Znajdziecie ją tutaj: https://www.ezebra.p...1317977943.html Znalazłam u nich wszystkie moje ulubione produkty i teraz swobodnie mogę je sobie zamawiać znacznie taniej niż robiłam to zwykle. Jestem pod dużym wrażeniem tej drogerii internetowej i z pewnością jeszcze nie jeden raz złożę u nich zamówienie. Jeśli nie macie w sieci swojego sprawdzonego sklepu z kosmetykami to bardzo Wam ją polecam, gwarantuję, że nie zawiedziecie się.


W temacie: W co mozna pograć sobie z dziewczyną

19 wrzesień 2020 - 12:51

Ja w sumie nie mam jednej ulubionej gry, więc ciężko mi wskazać jakiś konkret, ale jestem przekonana, że coś się znajdzie.


W temacie: moja polisa

19 wrzesień 2020 - 12:44

Doskonale rozumiem sytuacje, w której się znalazłeś. Rezygnacja z polisolokaty nie jest prostą sprawą i ja przekonałam się o tym na własnej skórze. Mogę polecić Ci przede wszystkim zwrócenie się po pomoc do specjalistów. Na stronie: https://oplatylikwidacyjne24.pl/rezygnacja-polisolokaty/ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Przez tą stroną możesz skontaktować się z osobami, które zajmują się kompleksową obsługą prawną w zakresie likwidacji polisolokat.