Skocz do zawartości


isabela

Rejestracja: 15 lip 2016
Poza forum Ostatnio: 08 lip 2020 11:27
-----

Moje posty

W temacie: Oprogramowanie do małej firmy

08 lipiec 2020 - 11:27

W mojej opinii odpowiednie oprogramowanie zawsze jest wartą uwagi inwestycją. Z własnego doświadczenia szczególnie polecam Wam zajrzeć na stronę: https://rst.software/pl/ to firma Software House, która znajduje się we Wrocławiu. Moja firma skorzystała z ich pomocy w zakresie zarządzania chmurą. Wsparli nas w sprawie rozwoju biznesu oraz rozwinęli nasze oprogramowanie dla chmury. 


W temacie: przelewy zagraniczne

01 lipiec 2020 - 14:42

Z własnego doświadczenia mogę się podzielić wiedzą jeżeli chodzi o transfery gotówki UK - PL. Długo szukałam dobrego rozwiązania, które zagwarantuje mi możliwość szybkiego przesyłania pieniędzy. Zdecydowałam się na ofertę tej firmy: https://varsoviafx.co.uk/ Z perspektywy czasu uważam, że wybór ich usług był dobrą decyzją. Śmiało sprawdzajcie ich propozycję. Ja jeszcze wspomnę, że pierwszy przelew jest darmowy ;)


W temacie: Otwarcie konta osobistego

23 czerwiec 2020 - 13:10

W moim odczuciu wszystkie porady w takich kwestiach mogą być przydatne, więc warto się nimi dzielić. Ja stwierdziłam, że podam Wam stronę na której znajdziecie informacje na temat tego w jaki sposób można zamknąć konto osobiste w banku ING. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.najlepsz...g-banku-slaskim To konkretny, sprawdzony przeze mnie wpis. Może akurat przyda się komuś z Was ;)


W temacie: Części do samochodu

22 czerwiec 2020 - 19:59

Dobrze, że wypowiadacie się w takich tematach. Ja sama potrzebowałam ostatnio zaopatrzyć się w części do mojego samochodu. Z polecenia znajomego natrafiłam na stronę:  https://autoczescizielonki.pl/auto/bmw i zamówiłam od nich części BMW. Z perspektywy czasu uważam, że wybór ich oferty był trafny. Także jeśli pilnie potrzebujecie zakupić części to koniecznie weźcie pod uwagę właśnie ich ofertę. 


W temacie: Uzależnienie - jak z nim walczyć?

21 czerwiec 2020 - 12:32

Zgodzę się, że nie jest to prosty temat. Natomiast teraz do dyspozycji mamy wiele rozwiązań. Koniecznie zerknij tutaj: http://esperallodz.pl/ znajdziesz tam propozycję wykonania zabiegu esperal w Łodzi. Zabieg kosztuje jedynie 399zł i naprawdę przynosi odpowiednie rezultaty. Po jego wykonaniu wypicie alkoholu skutkuje bardzo nieprzyjemnymi dolegliwościami takimi jak nudności, zawroty głowy czy zwiększona potliwość. To znacznie zniechęca do sięgnięcia po alkohol.