Skocz do zawartości


isabela

Rejestracja: 15 lip 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:48
-----

Moje posty

W temacie: Problem ze spłatą kredytu hipotecznego

wczoraj, 22:49

Jak masz problem ze spłatą kredytu hipotecznego to warto rozważyć dodatkową gotówkę w postaci pożyczki. Zobacz sobie najlepiej na stronę https://silesion.pl/...-wLUE2t2eIrIZoo co obecnie jest najkorzystniejsze i po prostu sobie pomóż, to przecież normalna sprawa.


W temacie: Bankiet firmowy

25 maj 2019 - 21:48

Hmm... A nie myślałeś może o https://staremetropolis.pl/ ? Z tego co mi wiadomo, to mają najlepsze jedzenie w Toruniu. Wiem o czym mówię, bo sama nie raz miałam już okazję kosztować zarówno ich pizzy, jak i tych słynnych dań z grilla i mogę Ci powiedzieć, że w całym kujawsko-pomorskim możesz mieć problem znaleźć coś smaczniejszego, bo po prostu są świetni w tym co robią.


W temacie: Jaki prezent dla przyjaciółki

24 maj 2019 - 22:26

Moja przyjaciółka tydzień temu wychodziła za mąż i w ramach prezentu chciałam jej sprawić jakąś trwałą pamiątkę! No i wybór padł na kryształowe statuetki, które znalazłam na https://www.krysztal...dla-pary-mlodej . Postanowiłam zamówić jedną z nich i podarować koleżance na ślub... Ale była tak piękna, że zatrzymałam sobie obie :D  Można oczywiście dokonać personalizacji tej statuetki 


W temacie: Własna firma

16 maj 2019 - 13:21

Nigdy nie słyszałam o tego typu darmowej reklamie, a brzmi ciekawie.


W temacie: Jakie są Wasze ulubione słodycze

11 maj 2019 - 11:23

Słodycze to rzeczywiście coś bez czego ciężko żyć :D Ja uwielbiam robić sobie małe deserki do kawy, na poprawę nastroju czy po prostu by na chwilę podelektować się czymś dobrym, a to co czego mam największą słabość to Nutella ;) Chciałam Wam również polecić stronkę https://www.nutella....episy-z-nutella , gdzie znajdziecie szybkie i proste przepisy na desery na każdą okazję :)