Skocz do zawartości


isabela

Rejestracja: 15 lip 2016
Poza forum Ostatnio: 17 sty 2019 16:52
-----

Moje posty

W temacie: Praca na etat i własna firma

17 styczeń 2019 - 16:56

Też mam własną firmę a do tego pracuję na cały etat :) Ostatnio byłam jednak tak padnięta, że miałam ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady... Koleżanka poleciła mi przeczytać rady z https://blog.szybkag...zie-lepiej.html , które postanowiłam zastosować w pracy. I powiem Wam, że teraz jestem znacznie mniej zmęczona :)


W temacie: Kobieta i oszczędności - co robimy z nadwyżką pieniędzy?

16 styczeń 2019 - 21:12

Oszczędzanie to zawsze był dość spory problem i w praktyce łatwo z tym nie jest. Jednak ze swojej strony mogę polecić Wam zajrzeć na stronę http://i-finansowiec...ac-na-jedzeniu/ . Znajdziecie tam bardzo ciekawy artykuł na temat oszczędzania i wydaje mi się, że warto na niego spojrzeć ! Mam nadzieję, że dowiecie się z niego wiele ciekawych rzeczy, ale polecam również poczytać inne artykuły, bo wydaje mi się, że strona jest godna uwagi ;) 


W temacie: konto firmowe

16 styczeń 2019 - 16:51

Wydaje mi się, że najlepiej po prostu samodzielnie porównać oferty różnych banków żeby zorientować się co konkretnie oferują.


W temacie: Zadaszenie tarasu

16 styczeń 2019 - 16:50

Orientujecie się jakie są koszty zakupu oraz zamontowania takiego zadaszenia?


W temacie: Jaki prezent dla babci

16 styczeń 2019 - 16:48

Ja uważam, że zawsze najlepiej sprawdzają się klasyczne prezenty. Często kiedy po prostu nie mam pomysłu na upominek składam zamówienie na stronie: http://www.alkoholed...wina-na-prezent i otrzymuję ładnie zapakowane, a przede wszystkim smaczne wino. Wiele razy miałam okazję korzystać z ich usług i nigdy się nie zawiodłam. Doskonale widać, że każda przesyłka jest starannie przygotowywana.