Skocz do zawartości


Calcer

Rejestracja: 14 lip 2016
Poza forum Ostatnio: 14 lip 2016 11:36
-----

O mnie

Pracownia psychologiczna badania kierowców Lublin psycholog Dominiki Maś koncentruje swoją uwagę na tych, którzy prowadzą pojazdy zawodowo. Wykonywane jest tu badanie psychologiczne kierowców, które jest potrzebne do starania się o uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, świadczenia przewozu towarów i osób, podjęcia pracy jako instruktor lub egzaminator na prawo jazdy. Gabinet psychologiczny ma swoją siedzibę w Lublinie, w obiekcie Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej.
Ponadto badanie psychologiczne kierowców bezwzględnie wskazane jest również, kiedy dana osoba utraciła uprawnienia za kierowanie pojazdem w ruchu drogowym pod wpływem alkoholu, przekroczenie dopuszczalnego limitu punktów karnych, sprawstwo wypadku z ofiarą śmiertelną lub powodującego znaczący uszczerbek na zdrowiu albo z powodów psychologicznych (przywrócenie uprawnień po roku od stwierdzenia przeciwwskazań psychologicznych). Także lekarz medycyny pracy stwierdzający zdolność do kierowania pojazdami może skierować potencjalnego kierowcę do skonsultowania się z psychologiem.
Pośród metod psychologicznego badania na prawo jazdy stosowanych przez psycholog Dominikę Maś wymienić można testy osobowości i temperamentu, testy sprawności intelektualnej, badanie miernikiem czasu reakcji, pierścieniem Landolta PLAND i w ciemni kabinowej.
Kolejną usługą oferowaną w pracowni psychologicznej w Lublinie są badania operatorów wózków widłowych i operatorowych, operatorów maszyn w ruchu oraz różnego rodzaju ciężkiego sprzętu. Psycholog stwierdza także brak przeciwwskazań do podjęcia się pracy na wysokościach lub na kolei.
Badania psychologiczne są przeprowadzane w przyjaznych warunkach. Po ich zakończeniu kierowcy dostają stosowne orzeczenie oraz informację o rezultacie.
 


Statystyki


 • Grupa: Użytkownicy
 • Całość postów: 0
 • Odwiedzin: 692
 • Wiek: Wiek nie został ustalony
 • Urodziny: Data urodzin nie została podana
 • Płeć
  Nie podano Not Telling

0 Neutral

Narzędzia użytkownika

Znajomi

Calcer nie posiada znajomych

Ostatnio byli

 • Zdjęcie
  FxJ
  21 wrz 2018 - 17:01