Skocz do zawartości


norbertt873

Rejestracja: 06 cze 2016
Poza forum Ostatnio: 06 sty 2019 19:29
-----

Moje posty

W temacie: Czy decydować się na meble pod wymiar?

06 styczeń 2019 - 19:31

Myślę, że tak, ale jeśli cena nie jest zbyt wysoka. jakościowo takie meble nie różnią się wiele od gotowych, ale są bardziej praktyczne. W Poznaniu można takie zamówić BlackArt, nawet dość tanio.


W temacie: Płytki na podłogę w mieszkaniu

03 styczeń 2019 - 14:53

Płytki są łatwe w utrzymaniu w czystości, są też dość stylowe. Największe wrażenie robią płytki marmurowe, ale trochę kosztują. W łazience sprawdzi się natomiast mozaika kamienna - daje spore możliwości aranżacyjne.


W temacie: Co aktualnie czytacie?

05 październik 2018 - 19:56

Ja polecam książki W. Rybskiego, są wciągające i inteligentne. W odróżnieniu od poprzednich ta jest trochę mniej techniczna, a jednocześnie ciekawsza. Jak na polski rynek naprawdę wysoki poziom.


W temacie: Czy warto jest reklamować się na facebooku

26 wrzesień 2018 - 13:20

Tak, warto, ale reklama w mediach społecznościowych sporo kosztuje i musi być przemyślana, dlatego lepiej, aby zająć się nią specjalista. Z innych metod promocji polecam pozycjonowanie, a z tańszych ogłoszenia - tu https://wykonawca.taelo.pl/ jest ciekawy serwis, gdzie można zamieścić wizytówkę swojej firmy, za darmo.


W temacie: Szkolenia dla menadżerów. Kogo polecicie?

25 lipiec 2018 - 22:07

Takie szkolenia są często dość ogólnikowe, przez co mało skuteczne, tak radzę upewnić się, czy szkolenie jest odpowiednio merytoryczne - najlepiej sprawdzając referencje firmy i opis szkolenia. W VIDI od czasu do czasu prowadzone jest takie szkolenie dla managerów - są dość merytoryczne, a sama firma ma dobre referencje.