Skocz do zawartości


norbertt873

Rejestracja: 06 cze 2016
Poza forum Ostatnio: 05 paź 2018 19:56
-----

Moje posty

W temacie: Co aktualnie czytacie?

05 październik 2018 - 19:56

Ja polecam książki W. Rybskiego, są wciągające i inteligentne. W odróżnieniu od poprzednich ta jest trochę mniej techniczna, a jednocześnie ciekawsza. Jak na polski rynek naprawdę wysoki poziom.


W temacie: Czy warto jest reklamować się na facebooku

26 wrzesień 2018 - 13:20

Tak, warto, ale reklama w mediach społecznościowych sporo kosztuje i musi być przemyślana, dlatego lepiej, aby zająć się nią specjalista. Z innych metod promocji polecam pozycjonowanie, a z tańszych ogłoszenia - tu https://wykonawca.taelo.pl/ jest ciekawy serwis, gdzie można zamieścić wizytówkę swojej firmy, za darmo.


W temacie: Szkolenia dla menadżerów. Kogo polecicie?

25 lipiec 2018 - 22:07

Takie szkolenia są często dość ogólnikowe, przez co mało skuteczne, tak radzę upewnić się, czy szkolenie jest odpowiednio merytoryczne - najlepiej sprawdzając referencje firmy i opis szkolenia. W VIDI od czasu do czasu prowadzone jest takie szkolenie dla managerów - są dość merytoryczne, a sama firma ma dobre referencje.


W temacie: Pierwsza strona www

16 lipiec 2018 - 13:43

Obecnie do stworzenia strony nie trzeba znać HTMLa, CSSa ani żadnego innego języka. Można skorzystać z jakiegoś CMSa albo kreatora stron, jak kreator stron wix - prostą stronkę można wykonać w kilka chwil, jedyne koszty to hosting i domena.


W temacie: Czy warto kupić smartfon do 250 zl ?

16 lipiec 2018 - 13:29

W takiej cenie ciężko o dobry telefon. Najpopularniejsze marki odpadają. Z niższej półki dobre opinie mają smartfony Kruger&Matz, jak FLOW 5, a ze zwykłych telefonów Panasonic i Nokia. Co do operatora, to na https://mobilerankin...t-bez-telefonu/ można sprawdzić najtańszych z abonamentem bez telefonu.