Skocz do zawartości


norbertt873

Rejestracja: 06 cze 2016
Poza forum Ostatnio: 30 lip 2018 14:47
-----

Moje posty

W temacie: Szkolenia dla menadżerów. Kogo polecicie?

25 lipiec 2018 - 22:07

Takie szkolenia są często dość ogólnikowe, przez co mało skuteczne, tak radzę upewnić się, czy szkolenie jest odpowiednio merytoryczne - najlepiej sprawdzając referencje firmy i opis szkolenia. W VIDI od czasu do czasu prowadzone jest takie szkolenie dla managerów - są dość merytoryczne, a sama firma ma dobre referencje.


W temacie: Pierwsza strona www

16 lipiec 2018 - 13:43

Obecnie do stworzenia strony nie trzeba znać HTMLa, CSSa ani żadnego innego języka. Można skorzystać z jakiegoś CMSa albo kreatora stron, jak kreator stron wix - prostą stronkę można wykonać w kilka chwil, jedyne koszty to hosting i domena.


W temacie: Czy warto kupić smartfon do 250 zl ?

16 lipiec 2018 - 13:29

W takiej cenie ciężko o dobry telefon. Najpopularniejsze marki odpadają. Z niższej półki dobre opinie mają smartfony Kruger&Matz, jak FLOW 5, a ze zwykłych telefonów Panasonic i Nokia. Co do operatora, to na https://mobilerankin...t-bez-telefonu/ można sprawdzić najtańszych z abonamentem bez telefonu.


W temacie: Zmiana dostawcy internetu.

12 lipiec 2018 - 14:26

Wszystko zależy od potrzeb. Do przeglądania stron wystarczy internet o niskiej przędności i niewielkim transferze, natomiast jeśli ogląda się w sieci materiały w wysokiej rozdzielczości, czy ściąga gry, to potrzebny będzie szybki internet z nieograniczonym transferem. Na https://rankinginter...onarny-do-domu/ jest trochę wskazówek, czym się kierować przy wyborze dostawcy - warto przejrzeć przed wyborem.


W temacie: Darmowe gry MMO - w jakie gracie i jakie polecacie?

10 lipiec 2018 - 13:10

Ze starszych tytułów mogę polecić League of Legends - to jedna z lepszych gier MMO. Ogólnie gra jest świetna i dostarcza naprawdę dużo rozrywki. Na https://uboosters.com widziałem możliwość zatrudnienia osoby, która poprawi statystyki konta w zadanej grze - warto rozważyć mając mało czasu na rozwój.