Skocz do zawartości


TomaszZ

Rejestracja: 15 gru 2015
Poza forum Ostatnio: 15 gru 2015 19:31
-----

Moje posty

W temacie: Marketing szeptany jako metoda promocji firmy?

15 grudzień 2015 - 19:31

Oczywiście, że są skuteczne, trzeba tylko wiedzieć, jak podejść do tematu, a takie firmy z reguły wiedzą. Nie wystarczy tu gdzieś coś tam szepnąć, ale do każdego tematu trzeba podejść metodycznie i cierpliwie, tak jak w przypadku marketingu szeptanego. Efekty są, może nie od razu, ale są pewne i efektywne. Nie ma co samemu kombinować, bo i tak nie da się rady, trzeba mieć od tego fachowców, oni znają sztuczki - magiczki co i jak:-)


W temacie: Jakiej muzyki słuchacie?

15 grudzień 2015 - 19:28

Poets of the fall, ponieważ mają bardzo wartościowe słowa i bardzo poetyckie, co lubię, vocal nie z tej ziemi i piekną nutę melodyczną. Mój ulubiony tekst:

 

Dawn...

 

When darkness is no less than everything you've built become undone
There's no fight and no flight, disaster leaves your passion overrun

It's time to let go, it's time to carry on with the show
Don't mourn what is gone, greet the dawn

N' I will be standing by your side
Together we'll face the turning tide

Remembrance, can be a sentence, but it comes to you with a second chance in tow
Don't lose it, don't refuse it, cos you cannot learn a thing you think you know

A new light is warm, shining down on you after the storm
Don't mourn what is gone, greet the dawn

N' I will be standing by your side
Together we'll face the turning tide


W temacie: Najlepsze ekranizacje książek

15 grudzień 2015 - 19:26

Pytanie proste, mianowicie cała seria Władcy Pierścieni i cała seria Hobbita. Poza tym cała seria Harrego Pottera, pierwsza część serii Materii - Złoty Kompas oraz Tajemnice Spiderwick. Poza tym ekranizacje powieści Kinga, ale tylko te, w których on sam był scenarzystą. I na pewno jeszcze wiele innych, ale to pierwsze, jakie przychodzą mi do głowy:-) Najlepszy w ekranizacjach jest Peter Jackson - o, i jego jeszcze King Kong - mistrzostwo świata!


W temacie: Najlepszy i najgorszy film który kiedykolwiek oglądaliście?

15 grudzień 2015 - 19:23

Najlepszy film to życie Carlita! Zdecydowanie i nieodwołanie! Portorykańczyk Carlito Brigante to gangster i handlarz narkotyków. Gdy go poznajemy, odsiaduje 30-letni wyrok. Jednak dzięki swojemu najlepszemu przyjacielowi, Davidowi Kleinfeldowi wychodzi na wolność już po pięciu latach. Nie ma zamiaru jednak wracać do dawnych zajęć i interesów. Chce zdobyć pieniądze i jak najszybciej pojechać na pewną wyspę i wypożyczać samochody. Niestety, jak się okazuje, zerwanie z przeszłością nie jest takie łatwe, jak się początkowo wydaje, a Carlito musi zmierzyć się z coraz większymi problemami na drodze do swojego szczęścia...


W temacie: Monitoring do lokalu

15 grudzień 2015 - 19:21

Jeśi chodzi o monitoring, to ja zdecydowanie polecam firmę GPS Guardian (http://www.gpsguardian.pl). Dlaczego? Bo sam mam od nich monitoring kupiony. Poza tym ich oferta jest naprawdę szeroka, mozna wybierać z wielu opcji - jak to oni sami o sobie piszą: Monitorują wszystko i wszędzie:-) i to jest prawda:-) od maszyn budowlanych, po paczki:-) Polecam sprawdzić ich ofertę:-)