Skocz do zawartości


Tymoteusz1

Rejestracja: 04 wrz 2015
Poza forum Ostatnio: 27 maj 2018 20:17
-----

Moje posty

W temacie: Gdzie robicie zakupy jak chcecie zmienić wnętrze domu?

27 maj 2018 - 20:18

Jeżeli lubicie przepłacać i tracić czas, to dalej możecie korzystać ze stacjonarnych sklepów. Ja mimo wszystko cenię sobie te rzeczy, dlatego też zazwyczaj decyduję się na nadanie paczki gls, co dzięki Furgonetce zajmuje kilka minut. Warto przerzucić się na zakupy online, bo płyną z tego same korzyści.

W temacie: Prezent na 18-te urodziny Jaki?

27 maj 2018 - 18:58

Fajnie, że tyle pomysłów przewija się przez ten temat, bo dzięki temu każdy może znaleźć najlepszy prezent na daną okazję. Ja sam kupuję większość prezentów online, co pozwala na znaczne oszczędności. Teraz tani kurier poczta polska ma tak atrakcyjne oferty, że śmiało możecie z nich zacząć korzystać i będziecie z tego zadowoleni.

W temacie: Dużo macie ciuchów w szafie?

24 maj 2018 - 13:02Nie ma żądnego problemu w tym, by wydać naprawdę duże kwoty na zakupy. Ja staram się to ograniczać i podchodzić do tematu kupna z głową. Podpowiem Wam, że bardzo pomagają w tym zakupy internetowe, które może dostarczyć Wam poczta kurier 48. To super sprawa, bo dokładnie wiecie, ile wydajecie na zakupy i nie musicie obawiać się, że wydacie za dużo. 


W temacie: Czy kupujecie w aptekach internetowych

06 maj 2018 - 16:43

Nie widzę w tym nic złego. Jeśli kupujecie w sprawdzonym miejscu, to takie zakupy są jak najbardziej w porządku. Jeśli chodzi o dostawę produktów z apteki, to przesyłki krajowe poczta polska są warte Waszej uwagi. Nigdy mi się nie zdarzyło, by nie były na czas, więc to rzetelny partner. 


W temacie: Gdzie kupić tanio telefon

01 maj 2018 - 10:29Nie widzę nic złego w tym, by ściągać dobre telefony z zagranicy. Przecież skoro można mieć tańsze produkty, to dlaczego przepłacać? Dobrym przykładem są tutaj przesyłki zagraniczne dpd, które możecie zamówić przez Furgonetkę. To świetna sprawa na zorganizowanie sobie dobrego smartfona.