Skocz do zawartości


Tymoteusz1

Rejestracja: 04 wrz 2015
Poza forum Ostatnio: 06 sie 2018 09:29
-----

Moje posty

W temacie: jakis bus _ jaki transport

06 sierpień 2018 - 09:31

Jeśli planujesz dłuższą przygodę z takimi przewozami, to faktycznie warto podejść do tematu bardziej konkretnie i sprawdzić, jaka umowa ze spedytorem będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że to bardzo ważna rzecz, bo jednak warto mieć podparcie w umowie zapisanej na papierze. To zawsze daje Ci o wiele więcej spokoju. 


W temacie: Dostawcy internetu Kielce

10 lipiec 2018 - 15:18

Dlaczego akurat stacjonarny? Moim zdaniem powinieneś dokładnie sprawdzić, ile konkretnie internetu zużywasz w skali miesiąca. Może się okazać, że jednak bardziej opłacalne dla CIebie będzie wybranie internetu mobilnego. Tu szczególnie polecam Ci sprawdzić OTVARTA, bo mają najlepszą ofertę na polskim rynku. 200GB za 39,99 robi niesamowite wrażenie. 


W temacie: Przeprowadzka w Warszawie

02 lipiec 2018 - 18:44

Faktycznie, jest sporo firm, które są w stanie wesprzeć Was w takiej przeprowadzce. W praktyce nie stanowi to większego problemu. Musicie tylko ustalić, jak będą wyglądały takie takie kwestie jak przeładowanie, po prostu żeby nic Was nie zaskoczyło. Lepiej mieć takie rzeczy ustalone o wiele wcześniej. Dobrze na tym wyjdziecie. 


W temacie: Gdzie robicie zakupy jak chcecie zmienić wnętrze domu?

27 maj 2018 - 20:18

Jeżeli lubicie przepłacać i tracić czas, to dalej możecie korzystać ze stacjonarnych sklepów. Ja mimo wszystko cenię sobie te rzeczy, dlatego też zazwyczaj decyduję się na nadanie paczki gls, co dzięki Furgonetce zajmuje kilka minut. Warto przerzucić się na zakupy online, bo płyną z tego same korzyści.

W temacie: Prezent na 18-te urodziny Jaki?

27 maj 2018 - 18:58

Fajnie, że tyle pomysłów przewija się przez ten temat, bo dzięki temu każdy może znaleźć najlepszy prezent na daną okazję. Ja sam kupuję większość prezentów online, co pozwala na znaczne oszczędności. Teraz tani kurier poczta polska ma tak atrakcyjne oferty, że śmiało możecie z nich zacząć korzystać i będziecie z tego zadowoleni.