Skocz do zawartości


Tymoteusz1

Rejestracja: 04 wrz 2015
Poza forum Ostatnio: 27 wrz 2018 23:16
-----

Moje posty

W temacie: Zarabianie na memach

13 wrzesień 2018 - 20:46

Normalna sprawa, żyjemy w XXI wieku i teraz zarabianie przez internet jest czymś zupełnie normalnym. Ja osobiście bym na memy nie poszedł, bo to bardzo ograniczony potencjał. Raczej postawiłbym na takie opcje jak Forex, bo daje too wiele lepsze możliwości. Nawet znać się dobrze nie musicie, bo są takie systemy jak http://investor-onli...ve/swipetrades/ z których dowiecie się, jak ogarnąć ten temat.


W temacie: odzyskiwanie danych

13 wrzesień 2018 - 10:49

Teraz smartfony są tak delikatne, że chyba każdy miał nieprzyjemność przeżyć zniszczenie telefonu. Problem w tym, że często trzyma się tam ważne informacje i nie każdy kopiuje je do chmury. Jeśli Was to spotka, to powinniście odesłać telefon do InfoBack, bo oni odzyskują dane ze zniszczonych sprzętów.


W temacie: Szukam prezentu na święta dla męża

20 sierpień 2018 - 13:45

Też myślę, że najlepiej po prostu poszukać czegoś fajnego w sieci. Dzięki temu sprzed komputera będziesz w stanie wybrać dokładnie to, co może się spodobać mężowi. O przesyłkę się nie martw, b o nadanie paczki dhl jest banalnie proste. Zawsze możesz zrobić to przez portal Furgonetka, gdzie załatwisz wszystko w ciągu kilku minut. 


W temacie: jakis bus _ jaki transport

06 sierpień 2018 - 09:31

Jeśli planujesz dłuższą przygodę z takimi przewozami, to faktycznie warto podejść do tematu bardziej konkretnie i sprawdzić, jaka umowa ze spedytorem będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że to bardzo ważna rzecz, bo jednak warto mieć podparcie w umowie zapisanej na papierze. To zawsze daje Ci o wiele więcej spokoju. 


W temacie: Dostawcy internetu Kielce

10 lipiec 2018 - 15:18

Dlaczego akurat stacjonarny? Moim zdaniem powinieneś dokładnie sprawdzić, ile konkretnie internetu zużywasz w skali miesiąca. Może się okazać, że jednak bardziej opłacalne dla CIebie będzie wybranie internetu mobilnego. Tu szczególnie polecam Ci sprawdzić OTVARTA, bo mają najlepszą ofertę na polskim rynku. 200GB za 39,99 robi niesamowite wrażenie.