Skocz do zawartości


Tymoteusz1

Rejestracja: 04 wrz 2015
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 14:47
-----

Moje posty

W temacie: Content marketing w firmie

14 grudzień 2022 - 23:39

Jeśli chodzi o obraną strategię marketingową, to moim zdaniem zawsze warto stawiać na takie działania, które najkorzystniej mogą wpłynąć na Waszą widoczność w sieci. Sam czytałem na stronie https://agencjaecho.pl/ więcej na temat poszczególnych rozwiązań i wydaje mi się to ciekawym wyborem. Macie może jakieś doświadczenia z realizacją takich działań marketingowych?


W temacie: Plecionka na szczupaka

27 listopad 2022 - 23:49

To faktycznie cenne wskazówki. Chodzi w końcu o to, by zawsze sięgać po takie akcesoria, które faktycznie mogą sprawdzić się na daną porę roku i staż wędkarski. Na stronie https://sklepwedkars...unshift-3L.html czytałem o kołowrotkach z przednim hamulcem DAM. Ktoś z Was miał okazję już z nich korzystać? 


W temacie: Jak inwestować pieniądze?

27 listopad 2022 - 23:34

Tylko że gdy w grę wchodzą pieniądze, to jednak warto dokładnie przeanalizować sobie każdy ruch. Moim zdaniem jeśli chodzi o kwestie związane z jakimkolwiek ryzykiem, to trzeba być go świadomym i podejmować ostrożne ruchy. Na stronie https://kopalniekryp...ki-chia-rgb.pdf   czytałem więcej na temat budowy koparek do blockchaina Chia. Ktoś z Was zetknął się już z tym projektem? Z chęcią poznam Wasze zdanie na ten temat!


W temacie: Reklamowanie firmy

20 listopad 2022 - 08:59

Tylko że powinniście przede wszystkim postawić na takie działania marketingowe, które realnie mogą okazać się najkorzystniejsze dla Waszej formy prowadzonej działalności. Na stronie https://agencjaecho....etowe-i-sklepy/ czytałem więcej o zwiększaniu sprzedaży w sklepach internetowych. Sam nie prowadzę takiego biznesu, ale zastanawiam się, jak wyglądają te kwestie w praktyce. Macie tu jakieś własne doświadczenia? 


W temacie: Reklama w internecie

26 październik 2022 - 20:15

Trzeba przyznać, że bez dobrej widoczności w sieci, trudno będzie odpowiednio zadbać o rozpoznawalność marki. Właśnie dlatego moim zdaniem zawsze warto wybierać do takich zadań profesjonalistów, którzy znają się na temacie. Na stronie https://agencjaecho.pl/ dowiadywałem się więcej na temat działań obieranych przez profesjonalne agencje marketingowe. Mieliście już okazję korzystać z takich usług?