Skocz do zawartości


hhenryk88

Rejestracja: 30 cze 2015
Poza forum Ostatnio: 07 gru 2018 12:48
-----

Moje posty

W temacie: jaka lustrzanka do 5 tyś ?

07 grudzień 2018 - 12:49

Myślę, że sporo zależy od tego, czy aparat ma być do amatorskiego robienia zdjęć, czy do pracy. Jeśli to drugie, to najlepsze lustrzanki w tej cenie mają chyba Canon, Nikon i Sony, warto też zwrócić uwagę na aparaty Pentax - tu https://e-csi.pl można się zgłosić jeśli z aparatem będzie coś nie tak, mają wprawę w serwisie aparatów tych marek.


W temacie: Program rachunkowy

27 październik 2018 - 16:44

Warto wybrać program w wersji online, jest częściej aktualizowany, bardziej zautomatyzowany, często także prostszy w obsłudze. Ten od WFirma powinien się nadać, zwłaszcza program do faktur https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online - ma wiele przydatnych opcji, choćby możliwość personalizacji wystawianych faktur.


W temacie: Co aktualnie czytacie?

03 sierpień 2018 - 16:28

Ja natomiast polecam "Za zamkniętymi drzwiami". Właśnie kończę "Relacja Rodzinna" i także mogę polecić, ale raczej tylko miłośnikom powieści sensacyjnych - fabuła typowa dla takich książek, ale nie nudzi, czyta się dobrze i szybko.


W temacie: Z jakich darmowych hostingów korzystacie?

29 czerwiec 2018 - 09:53

Darmowe hosting mają spore ograniczenia, nie nadają się pod profesjonalne projekty. Zresztą płatne hostingi zaczynają się od kilku zł miesięcznie, także nie ma powodu, aby decydować się na darmowe. Hosting VPS będzie chyba najbardziej odpowiedni pod większość zastosowań, te https://www.arubaclo...ate-server.aspx mają sensowne parametry - serwery są niezawodne, a firma spełnia standardy RODO.


W temacie: W co obecnie warto inwestować?

23 maj 2018 - 22:37

Mając niewiele pieniędzy w obligacje, większe ilości w akcje, albo polisy z UFK, a przy naprawdę sporych kwotach w nieruchomości. Co do tych polis, to ważne, aby fundusze były dość zróżnicowane, na http://www.viennalif...forma-funduszy/ jest dość szeroki wybór, więc nie powinno być problemu.