Skocz do zawartości


Mateusz

Rejestracja: 14 kwi 2007
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
*****

#63278 Jak wpisywać nick w konursie w temat e-maila?

Napisane przez Mateusz w 28 kwiecień 2013 - 09:49

Bez nawiasów będzie okey :)
 • 1


#34229 Filmy

Napisane przez Mateusz w 11 sierpień 2011 - 16:34

Naturalnie, VirtualDub.
 • 1


#34116 Mam problem, pomóżcie... Pasek zadań.

Napisane przez Mateusz w 09 sierpień 2011 - 14:13

Przywróć system z czasu kiedy było ok. Problem dziwny i przeze mnie niespotkany wcześniej.
 • 1


#33628 Jak ustawić nowy avatar na forum pcfoster.pl

Napisane przez Mateusz w 27 lipiec 2011 - 10:06

Spróbuj odświeżyć stronę, sprawdzić w innej przeglądarce. U mnie taki problem nie występuje. Dodajesz poprzez "Przeglądaj" i wskazujesz nowy obrazek na swoim dysku?
 • 1


#30831 Konkurs - Pracuje wygodnie ze sprzętem Microsoftu!

Napisane przez Mateusz w 11 czerwiec 2011 - 20:06

Coraz więcej chętnych na nagrody widzę :)
 • 1


#30693 Konkurs - Pracuje wygodnie ze sprzętem Microsoftu!

Napisane przez Mateusz w 09 czerwiec 2011 - 19:21

Życzę refleksu :)
Ile programowanych przycisków posiada mysz Microsoft Express Mouse?
 • 1


#30611 Majowe szaleństwo z nagrodami! - Kolejny konkurs!

Napisane przez Mateusz w 07 czerwiec 2011 - 20:17

Z aktualnym konkursem, jeśli w ogóle można nazwać to "konkursem", będzie nie lepiej i znów nagrodę dostanie jakiś no-name xD


Niestety Sparkle ma "odgórne" zalecenie rozwijania profilu na FB i pomimo moich sugestii nie zyskaliśmy zgody na inny typ konkursu. Trzeba przyznać, że kont typu fake na FB powstaje dużo i przyznanie tak cennej nagrody komuś kto założył tylko dla konkurs 100 kont będzie pokrzywdzeniem tych co rzeczywiście polubili nas ze względu na content.

Jak już wspomniałem zrobimy niedługo konkurs "sprawiedliwy".
 • 0


#30568 Majowe szaleństwo z nagrodami! - Kolejny konkurs!

Napisane przez Mateusz w 06 czerwiec 2011 - 09:26

Czy to najlepsze to nie wiem. Jednak takie zgłoszenie przyszło i osoba ta została wylosowana. Jeżeli nie otrzymamy adresu od niej lub od innych to podobnie jak w poprzednim konkursie wylosujemy nowych zwycięzców.
 • -1


#28914 Komputronik SA: "Dziecko bezpieczne w sieci"

Napisane przez Mateusz w 27 kwiecień 2011 - 18:10

Co myślicie o nowej akcji sklepów Komputronik:

Komputronik SA wprowadził do oferty salonów komputerowych nowy pakiet usług pod nazwą "Dziecko bezpieczne w sieci". Przeznaczone są dla rodziców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech w Internecie. Z raportu EU Kids Online wynika, że co drugie polskie dziecko w wieku 9-16 lat korzysta z sieci tylko we własnym pokoju, a więc poza bezpośrednim nadzorem opiekunów. Prawie co czwarta pociecha kontaktuje się z nieznajomymi online, a co siódma widziała w sieci materiały związane z seksem. Dane EU Kids Online wskazują także, że zdecydowana większość rodziców nie zdaje sobie sprawy, że takie fakty w ogóle miały miejsce.

- W ramach nowego pakietu usług przede wszystkim uświadamiamy rodziców, jakich zagrożeń można się spodziewać w Internecie. Następnie wspólnie ustalamy, co jest dla dziecka dozwolone, a co niedopuszczalne. Na tej podstawie konfigurujemy komputery i dostęp do sieci. Dzięki temu rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo i rozwój dziecka, gdy korzysta ono z domowego komputera - mówi Artur Pocięgiel, Kierownik Działu Usług Pozafinansowych Komputonik SA.

W około 250 salonach Komputronik rodzice mogą skonfigurować komputer dziecka między innymi pod kątem filtrowania zawartości sieci. W ten sposób w przeglądarce wyświetlą się tylko te treści, na które pociecha ma pozwolenie. Kolejnym krokiem jest raportowanie aktywności dziecka, a więc kontrola odwiedzanych stron www, wykorzystywanych gier oraz liczby godzin spędzanych przy komputerze. W razie potrzeby możliwe jest czasowe ograniczenie dostępu do sieci. Rodzic może określić, w które dni i w jakich godzinach syn czy córka mają prawo do korzystania z komputera. Bardzo istotną usługą jest blokada niebezpiecznych programów oraz ochrona przed nawiązywaniem nowych, potencjalnie groźnych kontaktów.

Odpowiednia konfiguracja komputera umożliwia tworzenie wielu profili użytkowników oraz ustawianie różnych poziomów ograniczeń dla każdego z dzieci. Nastolatkowie mogą więc liczyć na nieco większe możliwości niż młodsze rodzeństwo, które siada do tego samego komputera. Specjaliści Komputronik w specjalnej ankiecie dla rodziców starają się określić ich poziom świadomości na temat internetowych zagrożeń i wiedzy o sposobach ich uniknięcia. Dopiero potem starają się ustalić najlepszą strategię ochrony dla dzieci. Specjaliści Komputronik podkreślają, że wielu rodziców w związku ze zmianami technologicznymi i społecznymi, jest coraz bardziej zainteresowanych taką usługą.. Doradztwo i usługi w ramach oferty "Dziecko bezpieczne w sieci" stanowią odpowiedź na ich potrzeby.


Jakie jest Wasze zdanie o tej akcji?
 • 1


#28542 Pochwal się swoją obudową!

Napisane przez Mateusz w 19 kwiecień 2011 - 08:05

Jeszcze niedawno taka:

Dołączona grafika
 • 1


#27185 anty-vir

Napisane przez Mateusz w 02 maj 2007 - 11:08

Ja Avasta, do tego Kerio i mam spokój :lol: Kiedyś Pande...
 • -1