Jump to content


Szczepan

Member Since 02 May 2009
Offline Last Active 15 Mar 2015 20:32
-----

Posts I've Made

In Topic: Jaką atramentową kolorową wielofunkcyjną drukarkę wybrać

15 March 2015 - 20:32

Dobra oto mi chodziło. O podanie kilku modeli, poczytam sobie na internecie opinie na ich temat. Wybrałem już: HP Deskjet Ink Advantage 2545. Zamykam temat.


In Topic: Jaką atramentową kolorową wielofunkcyjną drukarkę wybrać

05 March 2015 - 20:43

Witaj "Miodek"

 

Widzę że jesteś tu bardzo aktywny. "Miodek" podaj mi jeszcze kilka modeli abym mógł ocenić na internecie (zgodzę się z tym co opisałeś powyżej) ale zrób mi taką przysługę i zamykam temat. Ps. nie złość się na mnie :> lubię cię bardzo. Dzięki. 


In Topic: Jaką atramentową kolorową wielofunkcyjną drukarkę wybrać

04 March 2015 - 16:21

Dzięki "Miodek" za pomoc. A co sądzicie o takiej drukarce: HP Deskjet 3525 Ink Advantage.

 

Apeluje do innych użytkowników o podanie jeszcze kilku modeli drukarek atramentowych kolorowych wielofunkcyjnych. Chodzi mi o to że muszę mieć co najmnie kilkanaście modeli aby zapoznać się z opiniami na internecie i wybrać najlepszą według mnie. Dzięki i pozdrawiam.


In Topic: Rozwiązany: Problem ze zintegrowaną płytą instalacyjną Windows XP Home SP3

11 April 2014 - 21:22

Witam problem rozwiązany.

Pakiet Nero Burning Rom 7 ma opcje "zapis" nagrywa akualną kompilacje (B) i ona przy mojej nagrywarce (a nie image recorder) jest cała wyszarzona. To tak jakby ten pakiet Nero wykrywał że nie jest orginalny napęd optyczny podłączony do komputera. Gdyż ten pakiet Nero 7 był kupiony z inną nagrywarką (przy zakupie komputera był inny model napędu optycznego, ponieważ mi się zepsuł musiałem wymienić. A że kupiłem ze złym wejściem na kabel, musiałem kupić przejściówkę IDE/SATA). W każdym bądz razie spróbwałem u kolegi ponieważ on ma nadal ten sam model napędu jaki dostał z Nero 7 i tam opcja: "zapis" - nagrywa akualną kompilacje(B) jest uaktualniona (opcja ta jest widoczna w głównym oknie programu między przyciskiem "użyj programu Nero Express" a Kopiuj - tworzy kopię dysku).

Tak więc u znajomego zrobiłem tak jak jest z artykułu

A więc problem rozwiązany. Zamykam temat na razie.

In Topic: Rozwiązany: Problem ze zintegrowaną płytą instalacyjną Windows XP Home SP3

30 March 2014 - 17:31

Jeszcze raz proszę o odpowiedzi. Dzięki.

Ponawiam prośbę o odpowiedz.