Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ustawienia domeny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 murdok

murdok
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2012 - 16:51

Witam serdecznie, mam palący problem, jestem początkujący w tych kwestiach. Dosłownie 20 min temu wykupiłem domene .pl na 'home.pl', posiadam bloga na 'byethost.com' i teraz chciałbym ustawić by domena z home.pl przekierowywała mnie na mojego bloga. - Jak to zrobić? Wyjaśnie jakie mnie spotkały trudności, dowiedziałem się że muszę adresy dns ustawić w panelu z moją nową domeną PL, zdaje się że są to te adesy:

Dołączona grafika

Wpisuję je na home.pl, po czym otrzymują komunikat o błędzie:

Dołączona grafika

Cóż więc mam robić? Czy naprawdę jestem zmuszony kontaktować się z moim usługodawcą z byethost, tak jak sugeruje mi home.pl, czy jak się domyslam to JA coś robię źle? Bardzo prosze o pomoc z góry dziękuję!
  • 0


#2 Formulao

Formulao
  • Użytkownicy
  • 148 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 27 październik 2012 - 16:35

Musisz się skontaktować bo tamten serwer na blogu nie jest do tego skonfigurowany:)
  • 0

#3 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 27 październik 2012 - 17:00

Spróbuj najpierw ustawić na Twoim blogu nową domenę. Potem popraw to w home.pl Cała zabawa pewnie sprowadzi się do wskazania serwerów DNS obsługujących bloga jako serwerów obsługujących Twoją domenę.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#4 murdok

murdok
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2012 - 18:23

Dzięki Panowie za odzew! Próbowałem ustawić u sibie na blogu moją nową domenę ale wyskakuje komunikat że cos od domeny nie jest ustawione i niestety tego również nie mogę zrobić. Chyba wygląda na to ze musze zmienić hosting, darmowy jest więc to chyba w sumie kwestia zebrania się..

Edit.
Słuchajcie, spróbowałem podpiąć moją domenę pod innych serwis hostingowy, tutaj już nie mam tego problemu jednak dostaję komunikat z home.pl przy próbie zapisania zmiany adresów DNS cytuję: "Nie udało się zapisać zmian w konfiguracji domeny." Lecz tym razem przy okienkach z adresami dns nie ma żadnego błędu, czy to moze być problem z jeszcze nie uregulowanymi płatnościami za domenę? (pozostało mi 13 dni)
  • 0

#5 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 28 wrzesień 2022 - 07:41

Przecież to bardzo ważne rzeczy. Jeśli nie dobierzecie odpowiedniej domeny, to możecie mieć spore problemy już w trakcie je użytkowania. Właśnie dlatego lepiej od razu przemyślec, jaki hosting byłby adekwatny pod Wasze potrzeby. Ja czytałem tutaj więcej na temat polskich domen i wydaje mi się to ciekawym wyborem. A co Wy sądzicie na ten temat? 


  • 0

#6 stefanbatory

stefanbatory
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 29 wrzesień 2022 - 07:18

Nasz hosting jest kompleksowym rozwiązaniem, pozwalającym na bezpieczne i wydajne skalowanie. Unikniemy problemów z dostępnością serwera, nie będziemy mieli problemów z wykonaniem operacji na sql-u czy migracją domeny. Dzięki naszej ofercie: https://hostido.pl


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych