Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telefon LG GC900, czyli Viewty 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 18:55

Popularny Viewty doczekał się w końcu następcy, który będzie wyposażony w 3" wyświetlacz o rozdzielczości WVGA. Dodatkowo aparat to 8Mpix z diodą LED, czyli niestety nie będzie lampy ksenonowej... Oczywiście w standardzie akcelerometr, 3G, wifi i GPS. Dodatkowo nie zabrakło wsparcia dla DivX/XviD. Wszystko to zostanie zamknięte w obudowie o grubości 12mm i wadze 90 gram.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Telefon na początku ma być dostępny w brytyjskim Orange by w czerwcu trafić do "wolnej" sprzedaży. Informacje powyższe nie są na 100% potwierdzone, ponieważ na chwile pojawiły się na niemieckim blogu Viewty i z niewiadomych przyczyn zostały usunięte :D
  • 0


#2 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 18:58

obudowie o grubości 12mm i wadze 90 gram.

nawet taki sobie ten telefon, ale fajnie że ma WI-FI. Wiadomo co do ceny?
  • 0

#3 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 19:12

Wiadomo co do ceny?


Nic na ten temat nie wiadomo :D tak jak napisałem informacja była dostępna przez chwilę, ponieważ po pojawieniu się została zaraz usunięta...
  • 0

#4 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 19:47

no ale jeżeli mówisz że zaraz została usunięta to może ten telefon to tylko pic na wodę?
Będe patrzał za nim w salonach orange :D
  • 0

#5 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 19:56

no ale jeżeli mówisz że zaraz została usunięta to może ten telefon to tylko pic na wodę?


Zawsze jest to możliwe, ale info byłu umieszczone na niemieckim blogu poświęconym Viewty i zaufała tej informacji również GSMArena. Więc bardzo możliwe, że jednak informacje się potwierdzą. Jak zawsze czas to zweryfikuje :D
  • 0

#6 zeniTh

zeniTh
  • Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 18 kwiecień 2009 - 08:12

ja jakoś i tak nie mam zaufania do tych LG ;/

sam miałem Shine i po używaniu go niecałe 3 miesiące oddałem bratu bo mnie denerwował, ogólnie LG tylko fajnie wygląda, mój kolega ma poprzednika w.w. telefonu i też po paru miesiącach cała obudowa sama od siebie się niszczy, farba się łuszczy, telefon jest zmulony ehh ... nie chciałbym tu nikogo faworyzować, ale nie ma to jak nokia :P
  • 0

#7 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 18 kwiecień 2009 - 08:49

Powiem tak LG robi bardzo dobry sprzęt, ale wiadomo, że nie wszystkie modele tego producenta są świetne. Mimo wszystko ku990, czyli Viewty jest bardzo dobrym telefonem pod względem wykonania. Natomiast zeniTh nie wiem jak Twój kolega traktuje telefon :) Jeśli chodzi o mulenie w tym modelu softu to występuje to z reguły tylko w galerii :P Odnośnie jakości Nokii to bym polemizował, ponieważ większość telefonów tego producenta z multimedialnej serii "N" to po prostu TANDETA :P
  • 0

#8 zeniTh

zeniTh
  • Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 18 kwiecień 2009 - 09:27

akurat nie chodzi mi tu o serię N - dla mnie N95/6 to beznadziejny telefon :P ale o większość telefonów nokii, nie mówię, że są idealne, ale jak dla mnie to większość ich telefonów to są dobre modele ...

przynajmniej jak na moje możliwości to są wystarczające telefon i w miarę wytrzymałe ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych