Skocz do zawartości


Zdjęcie

Recenzja telefonu Samsung Propel Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:21

Na WMExperts pojawiła się recenzja bardzo tajemniczego i od dłuższego czasu oczekiwanego modelu Samsunga, a mianowicie chodzi o model Propel Pro, który pracuje pod kontrolą MS Smartphone i charakteryzuje się wysuwana klawiaturą qwerty. Więcej informacji znajdziecie na WMExperts

Dołączona grafika
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:34

Jakoś po przeczytaniu recenzji nie jestem przekonany do tego telefonu, oprócz słabych jak dla mnie walorów estetycznych (duży, gruby) to bateria jest nie najlepsza...
Wiadomo coś o jego cenie i dostępności w naszym kraju?
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:50

Wiadomo coś o jego cenie i dostępności w naszym kraju?


Sprzęt jest robiony dla AT&T i nie jest przesądzone czy zawita do Europy. Natomiast cena w AT&T przy dwuletniej umowie to 149,90 $ :/

Ogólnie sprzęt według mnie jest bardzo ciekawą alternatywą dla e71 ;) Tylko szkoda, że WM Standard, a nie Pro...
  • 0

#4 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 21:39

Fajny telefon ale nie lubie samsunga :D
  • 0

#5 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 18:37

ale nie lubie samsunga


Wiesz, ale na dzień dzisiejszy chyba producent, który robi najlepsze telefony pod względem jakości wykonania i funkcjonalności :D w każdym segmencie rynku telefonów komórkowych.


p.s. Evon, ale masz zwariowany podpis... Pamiętaj, co za dużo to nie zdrowo :P
  • 0

#6 Dawkopolo

Dawkopolo
  • Użytkownicy
  • 453 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 16:03

Samsung samsungiem msuzę przyznać że ma oryginalne produkty i co najlepsze dobrą reklamę ,mnie oni jakoś przekonują np. SE robi lipne klawiatury do tel ,zaś na razie Samsung mnie nie zawiódł ;pp
  • 0
Dołączona grafika

#7 zeniTh

zeniTh
  • Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 18 kwiecień 2009 - 08:15

ostatnio zauważyłem, że w modę wchodzą telefony z klawiaturą qwerty
  • 0

#8 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 18 kwiecień 2009 - 08:54

zeniTh według mnie jest to związane z tańszym internetem u operatorów, a co za tym idzie można bezpośrednio w telefonie korzystać z e-maili, GG lub pisać na forum :P Dodatkowo można telefon też wykorzystać do obsługi plików office'a, że już nie wspomnę o szybszym pisaniu sms'ów :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych