Skocz do zawartości


Zdjęcie

Płyta DVD samo-startująca


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 fosterPC

fosterPC
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 09:37

Witajcie,
Potrzebuję pomocy z moją nagraną płytką DVD z systemem. Ale przejdżmy do rzeczy...
Na wstępie powiem, że ten Windows którego właśnie nagrałem sobie na płytkę DVD ściągnąłem z tej stronki: ===, na pierwszy rzut oka widać, że jest to w .iso prawda ? ale gdy pobrałem to dało się to wypakować poprostu WinRAR'em, a z tego co wiem to skoro byłby w .iso to byłby to jeden plik cały, czyli obraz którego wypakować się nie dałoby? Po wypakowaniu zawiera on takie pliki jak widać na screenie: ===, no to skoro da się wypakować, to nie jest to żaden obraz iso ? tylko najwyrażniej ten "koleś" który udostępnił go na chomikuj.pl pomylił się, zamiast dać rozszerzenie .rar to dał .iso :). No i tu mój problem, nagrałem to coś na płytkę DVD w programie PowerISO, i przed wciśnięciem "nagraj", wybrałem "obraz .iso" więc nagrało. Ale gdy włożę płytkę do napędu podczas gdy komputer jest uruchomiony, to nie startuje automatycznie,a myślałem że ujrzę takie coś: === (ten screen pochodzi z włożenia innej płytki, również pirackiej), a mi właśnie w ten sposób nie startuje, zle może nagrałem czy co ?
Pozdrawiam!
  • 0


#2 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 12:24

Bo wymaga to jeszcze informacji boot :)
Poza tym nie jest zbyt dobrym pomysłem prosić o pomoc w wypalaniu nielegalnie ściągniętego XP ...
  • 0

Dołączona grafika


#3 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 17 lipiec 2012 - 12:34

REGULAMIN:
16. Zabrania się zakładania tematów, dotyczących problemów z grami, aplikacjami, systemami operacyjnymi etc, jeżeli te, których problem dotyczy nie są legalne.
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#4 fosterPC

fosterPC
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 13:46

Przepraszam!
Tylko jak włożyłem do napędu nagraną płytę i zrestartowałem komputer, to pisało by nacisnąć dowolny klawisz co spowoduje rozruch z dysku CD, czyli jest dobrze nagrana ?
  • 0

#5 fosterPC

fosterPC
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 08:39

Ok, problem rozwiązany. Bo już nawet zainstalowałem tego windowsa:). Więc temat do zamknięcia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych