Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak do nas trafiłeś?


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 10 kwiecień 2009 - 23:35

W tym temacie chciałbym, żeby każdy napisał w jaki sposób znalazł PCFoster.pl ;D Czy to było Google, jakiś katalog stron, czy może inny serwis...
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


#2 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 00:10

Yyy... eee... na przemówieniach zawsze się jąkam... xD... Yyyyy, wiec tak:
Ostatnimi czasy zastanawiałem się nad wymianą karty graficznej. Z tego powodu byłem we wszystkich, powtarzam, wszystkich sklepach i serwisach komputerowych w Poznaniu, by dowiedzieć się czy warto w takową operację zainwestować. W każdym z nich mówiono mi co innego, wmawiano mi bajki o "kup u nas kompa!", "wymień u nas płytę główną" albo "zezłomuj u nas staruszka 7600GS!"... co nie było odpowiedzią na stawiane przeze pytanie. W końcu "odpaliłem neta" i zacząłem poszukiwania na odpowiedzi. Byłem na kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu, stronach internetowych różnych sklepów ze sprzętem i kilkunastu forach internetowych... w tym właśnie na pcfoster.pl! Mój pierwszy post napisałem pod innym nickiem (Nostradamik), jednak potem zapomniałem o tym koncie i założyłem nowe. Mam nadzieję, że nie dostanę kary za podwójne konto. Administracja może tamto usunąć. Założyłem więc nowe konto na forum.pcfoster.pl. Na początku byłem po prostu noobem, który musiał się o wszystko pytać. Jednak teraz, po blisko 2 miesiącach spędzonych na forum, wiem więcej niż moje obie informatyczki z podstawówki i liceum :P. A to dzięki Wam, drodzy użytkownicy i administracjo (pozdro dla Mateusza :P). Postawiłem sobie cel współtworzyć forum, pomagać w różnego rodzaju problemach związanych z komputerami i cieszyć się chwilami tutaj spędzonymi. Muszę dodać, że jedynie forum.pcfoster.pl sprawiło na mnie dobre wrażenie. Owszem, są fora, na których roi się od userów, wszyscy się pytają o wszystko i trudno jest to razem ogarnąć. To nie dla mnie ;D. Na zadane przeze mnie pytania na innych forach po prostu mnie olano bądź odpowiadano wymijająco. Ludzie są niemili i tolerują chamstwo. Zaś tutaj jest wspaniała atmosfera, jest paru stałych bywalców, mamy coraz więcej użytkowników, forum się rozwija. Layout samej strony i forum jest utrzymany w jednym z moich ulubionych kolorów, jest duży download, masa artykułów do przeczytania... Zawsze znajdzie się ktoś gotowy do pomocy. Jeśli nie będę to ja, na pewno ktoś z nas poradzi sobie z każdym problemem.

PS: To nie była próba podlizania się xD
PS2: Piszę prawdę, jaka by miała nie być.

Pozdro dla wszystkich użytkowników forum.pcfoster.pl!

//Khayyin
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#3 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 11 kwiecień 2009 - 07:30

To moja przygoda zaczęła siÄ™ tak…

KiedyÅ› wpadÅ‚em na forum przypadkiem i zostaÅ‚em na dÅ‚użej :P Na forum wpadÅ‚em zupeÅ‚nym przypadkiem, ale Google mi pomogÅ‚o xD Bardzo spodobaÅ‚o mi siÄ™ forum ponieważ jest czyste i przejrzyste. Serwis PCFoster.pl spodobaÅ‚ mi siÄ™ ponieważ jest sporo artykułów do przeczytania, teraz już także i moich :P Administratorzy serwisu sÄ… bardzo mili. Wszyscy na forum staramy siÄ™ pomóc innym…

Teraz troszkę cytatów:

pozdro dla Mateusza xD

...A Szymon ? Pozdro dal obu xD

Postawiłem sobie cel współtworzyć forum, pomagać w różnego rodzaju problemach związanych z komputerami i cieszyć się chwilami tutaj spędzonymi.

…..Ja również postawiÅ‚em sobie taki cel

Muszę dodać, że jedynie forum.pcfoster.pl sprawiło na mnie dobre wrażenie.

……To prawda na mnie też

Owszem, są fora, na których roi się od userów, wszyscy się pytają o wszystko i trudno jest to razem ogarnąć.

Na forum też się zdarza czasem spam np. dzisiaj i Evon też robi lekki bałagan. Ale My moderatorzy i administratorzy zawsze sobie poradzimy ;D
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#4 Dawkopolo

Dawkopolo
  • Użytkownicy
  • 453 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 10:24

no to jak każdy to każdy ;]
Z nudów w necie szukałem frazy "konkurs graficzny" ,drugą stroną po pierwszej oczywiście było pcfoster ,poczytałem poczytałem i okazało się że trzeba się zarejestrować ,nom a chętkę miałem na RAM-a od GEIL-a no i się zarejestrowałem ,początkowo napisałem 2 noobskie posty ,w temacie sprzed 3 miesięcy ,po czym napisał do mnie Mr. Khayyin ,że mi da warna ,wtedy się przywiązałem do forum ,zobaczyłem takiego Evonika i Nostradamika i całą resztę ekipy
TO na tyle , a no i pozdro dla administracji itp. itd. ;D
  • 0
Dołączona grafika

#5 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 15:25

Na forum też się zdarza czasem spam np. dzisiaj i Evon też robi lekki bałagan. Ale My moderatorzy i administratorzy zawsze sobie poradzimy :/

No wypraszam sobie :P


ja wpadłem na forum całkowicie przypadkiem bo szukalem jakiegos forum czystego i ogarnego z miłą obsługą, no i trafiłem ;)

ps: nieźle się rozpisałeś Nostradami
  • 0

#6 zeniTh

zeniTh
  • Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 20:15

ja z tego co pamiętam to wpadłem tu od wujka google ;)
  • 0

#7 ARTUR

ARTUR
  • Użytkownicy
  • 111 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 20:24

Ja znalazłem PCFoster w bazie recenzji na pcunited.info.

Pozdrawiam.
  • 0

#8 vinc

vinc
  • Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 13 kwiecień 2009 - 17:35

Ja natomiast trafiłem na PCFoster przez test Nokii e51, który zamieściłem na forum Telepolis za pośrednictwem Mateusza :/ , który mnie najzwyczajniej w życiu zwerbował ;)
  • 0

#9 Djthomasek

Djthomasek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 12:09

Witam!

Ja znalazłem to forum w Google. Szukałem forum, które może pomóc w różnych sytuacjach i postanowiłem, że tym forum będzie PCFoster.
  • 0
Staram si?? pisa?? poprawnie po polsku.

STOP komentarzom typu: "AMD to g*wno"! Zanim co?? napiszesz, to pomy??l jak odbior?? to inni userzy!

Jedno Serce Jedno Bicie MOZILLA FIREFOX ponad ºycie :E

#10 Metatron

Metatron
  • Użytkownicy
  • 84 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 19:47

Szukałem recenzji do sprzętu i akurat na tym portalu były . Więc z ciekawości zajrzałem na forum. A wszedłem przez pimp my comp z odnośników przyjaciele.
  • 0

#11 Helmontstraat

Helmontstraat
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 23:18

Lenin do mnie napisał na GG i dokonaliśmy trade'u - ja tu, on u mnie.
Wpierw jednak gadaliśmy troszkę o polityce.
  • 0

#12 ZbigniewS

ZbigniewS
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 15:40

Wychaczyłem pcfoster z google ;) :P
  • 0

#13 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 15:59

Wychaczyłem pcfoster z google ;) :P


A czego konkretnie szukałeś? Jak można wiedzieć ;)
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#14 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 08 wrzesień 2009 - 19:39

Wychaczyłem pcfoster z google ;) :P

Ja tak samo, a wszystko zaczęło się od poszukiwania recenzji Toshiby g900.
  • 0

#15 lesniak

lesniak
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 20:49

Szukałem portalu informatycznego z prawdziwego zdarzenia i wujek google przyszedł z pomocą :P
  • 0

#16 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 13 wrzesień 2009 - 09:43

...z prawdziwego zdarzenia...

Niedługo będzie jeszcze lepszy :D
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#17 Bulko

Bulko
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 14 wrzesień 2009 - 20:41

Poszukiwałem w google.pl forum, które pomoże rozwiązać mi moje problemy. Te, które miałem w chwili poszukiwania forum i te które będą w przyszłości towarzyszyły mi i mojemu komputerowi. ;) Przy okazji dobra rozrywka. :)
  • 0
sZale??stO .!

#18 dentok

dentok
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 11:44

Przypadkiem xD, a tym przypadkiem okazało się google :)
  • 0
?ycie jest gr??

#19 TomaszPawelTeam

TomaszPawelTeam
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 11:59

Szukałem recenzji Palita GTX260 /GTAINWARD/ i mi się w miarę spodobało.... ten zielony wystrój

Taka lajtowa atmosferka....

Wszedłem oczywiście poprzez Google
  • 0
CPU: Q9550@3570Mhz Load 1.224 Idle 1.272; Cooler: ZEROtherm Nirvana NV120 Premium; RAM: OCZ REAPER 2x2GB CL4 420Mhz; MB: Asus P5E X38; GPU: nVidia GTX260 SP216 190.38; HDD: Seagate Baracuda 7200.10 320GB 7200.12 1TB; SC: Sound Blaster Audigy; TVC: AverMedia TVPHONE98; DVD-RW: LG 4163B; PSU: Tagan 900W U33 2-Force; C: Chieftec BT; Nokia N95-1 4GB, S6500fd.
BOINC TomaszPawelTeam GPUGRID Rosetta@Home QMC@HOME MilkyWay@home i inne Zapraszam! Mamy 5 miejsce w Polsce!

#20 darek126

darek126
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2009 - 14:47

Witam
Ja poprostu chciałem się zarejestrować na jakimś forum internetowym poświęconym komputerom z racji tego że wybrałem klasę w technikum o profilu technik informatyk :) Przeglądnołem wiele stron i forów ale PCFoster.pl wydał mi sie najodpowiedniejszy :)
pozdrawiam wszystkich
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych