Skocz do zawartości


Zdjęcie

touchpad w toshiba satellite


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wpietka1

wpietka1
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 19:31

Touchpad ogólnie działa. Mogę uzywać płytki do porusznia myszką, przewijania itd. ale nie mogę kliknąć za pomacą tylko i wyłącznie płytki. Przyciski touchpada działają.
  • 0


#2 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 20:21

Pewnie coś ze sterownikiem, pobierz najnowszy sterownik ze strony producenta i go zainstaluj.
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#3 Chymek

Chymek
  • Użytkownicy
  • 457 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:39

Tak jak napisał kolega wyżej... najprawdopodobniej jest to taki błąd, lub po prostu wyłączyła się ta opcja. Więc musiałbyś wejść do ustawień touchpada, które powinieneś mieć na pasku w dolnym prawym rogu :) Przeinstalowanie sterownika niekoniecznie może pomóc, bo być może domyślnie ta opcja jest wyłączona :)
  • 0

Naprawiając komputer, bądź świadom tego, że przyczyną usterki może być element, którego nigdy o to byś nie podejrzewał, a to dlatego, że komputer jest czasami ciężej zrozumieć niż kobietę :) i dlatego też nie dziw się, że ktoś kto się na tym zna, nie jest w stanie na "pstryknięcie palcem" powiedzieć Ci, co się zepsuło :)


Asus H97-plus
Intel I5 4590 chłodzenie Cooler Master V6-GT
Kingston 2x4GB  1600MHz + Goodram Play DDR3 4GB 1600MHz
Gigabyte GF GTX 650 Ti Boost
Tagan Piperock III 700W
Zalman Z9-U3


#4 Luxura_pl291

Luxura_pl291
  • Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 12 lipiec 2012 - 09:23

Ja obstawiam wyłaczenie funkcji touchpada,stąd te problemy. Po prostu ją przywróc i wszystko bedzie w porządku. Ewentualnie reinstalacja sterowników.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych