Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs: O jakim sprzęcie komputerowym marzysz?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 14:16

Witajcie,

Postanowiliśmy przed wakacjami zrobić dla Was mały konkurs z nagrodami. Otrzymają je dwie osoby, które najciekawiej opiszą sprzęt komputerowy o którym marzą i uzasadnią dlaczego. A co jest do wygrania? Dwa kupony o wartości 50 PLN do wydania na portalu Groupon.pl (najpopularniejszy serwis zakupów grupowych). Macie czas do 22 czerwca 2012 roku. Również w tym temacie możecie zadawać ewentualne pytania odnośnie zabawy.

Osoby, które zostaną nagrodzone wybierze redakcja PCFoster.pl.

Nagrody:
- 2 kupony o wartości 50 PLN do wykorzystania na portalu Groupon.pl

Regulamin
1. Konkurs trwa do 22 czerwca 2012 roku do godziny 23:59
2. Uczestnictwo jest bezpłatne
3. Jedna osoba może zamieścić tylko jedno zgłoszenie.
4. Niedozwolone jest używanie kilku kont przez jedną osobę-tacy użytkownicy będą automatycznie blokowani.
5. Zwycięzcy zostaną poinformowani w wiadomościach prywatnych, a wyniki ogłoszone na naszym forum.

--
Pozdrawiam
Mateusz
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


#2 Storm

Storm
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 15:12

Bardzo fajny konkurs. Na Grouponie często kupuję jakieś wlotki do teatru więcej taki kupon jak znalazł. Wezmę udział :)
  • 0

#3 RafalC

RafalC
  • Redaktorzy
  • 3 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 15:40

Czy ja mogę również wziąć udział :P?
  • 0

#4 ferdar

ferdar
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 16:12

Nie robię zakupów na Gruponie ale gdyby mnie coś podkorciło wziąć udział to gdzie dodawać te opisy? tu pod tym postem też?
  • 0
Dołączona grafika

#5 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 16:34

@RafalC, możesz :)
@up, w tym temacie :)
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#6 KarambolX

KarambolX
  • Administratorzy
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 czerwiec 2012 - 08:05

Ja kupiłbym i7 2600k (jakoś SB mi się podoba ;)), płytę główną pod niego do OC, chłodzenie Silver Arrow od Thermaltake'a, 16GB pamięci, 2 dyski SSD 256GB połaczone w RAID oraz 2 dyski twarde po 1TB także w RAID (oczywiście RAID 0). Do tego Radeona 7950/7970 i obudowę, która miała by masę przestrzeni. Następne byłyby karta dźwiękowa, Logitech Z-5500, monitor IPS 24', kozackie słuchawki (pokroju Senków HD598), mysz oraz klawiaturę. Wszystkie wentylatory wymieniłbym na absolutnie niesłyszalne. Zapomniałem o najważniejszym - zasilacz, wziąłbym jakiegoś Korsarza, jakiego - nie wiem.. ew. wszystkie podzespoły wyżej bym perfidnie zwodował :)
  • 0
Kocham Wrocław!

#7 Francus

Francus
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 23:26

Ja marzę o karcie graficznej PNY Technologies VCQ4000-PB do obróbki wideo, ponieważ to model dla profesjonalistów i chciałbym wyróżniać się w tłumie :P
  • 0

#8 wikingowiec

wikingowiec
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 08:53

Ja marzę o obudowie Lian Li PC-A77FR. W skrócie: prostota, elegancja i styl, ale także ciekawe rozwiązania i mnóstwo miejsca na napędy w samym wnętrzu. Pomieści się w niej maksymalnie do dwunastu napędów 5,25" oraz dziewięć dysków 3,5". Dostajemy sześć wentylatorów 120mm: trzy z przodu, jeden z tyłu obudowy i dwa 140mm na górze. Ale ten design i tak wygrywa:
Dołączona grafika
  • 0

#9 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 16:13

Hmm gdy naskrobałem bardzo długą opowieść i sprawdzałem ją w poszukiwaniu błędów wyłączyli prąd na 1 sekundę, you bastards! Nie bawię się.
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#10 James

James
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 22:09

Mój wymarzony sprzęt? Jest to na pewno komputer, włączający się od razu, bez konieczności kilkukrotnego naciskania przycisku, aby w końcu załapał o co mi chodzi. Gdy w końcu uda mi się ta sztuczka, to chciałbym aby dalszy proces uruchamiania komputera odbył się bez żadnych przykrych dla mnie niespodzianek typu błąd sprzętu, systemu lub najzwyczajniejszego w życiu Bluescreena. Częstym powodem tych problemów jest bez wątpienia dysk twardy, więc chciałbym mieć w końcu taki, bez bad sektorów oraz wypadającej wtyczki zasilania, co często powoduje problemy z poprawnym uruchomieniem się komputera oraz (jak się to w końcu uda) częste przycinki systemu (gdy dysk się wyłącza, a po chwili włącza się z powrotem). Fajnie byłoby jeszcze gdyby moja karta sieciowa zawsze bez problemu łączyła się z routerem i zawsze mógłbym korzystać z internetu. Wyjące wentylatory i obudowa, na którą zresztą przenoszą swoje drgania także przydałyby się w końcu wymienić. Aha, zapomniałbym o starym dobrym (chociaż nie) Codegenie 350W, którego to właśnie obarczam podejrzeniami o powodowanie problemów z uruchomieniem komputera za pierwszym wciśnięciem przycisku. Przyciski zostały już na szczęście wymienione, bo oczywiście także się zepsuły.

Podsumowując: mój wymarzony sprzęt, to sprzęt niezawodny. Tekst pisałem pod wpływem irytacji na mój stary komputer, z którego niestety czasem muszę jeszcze skorzystać i nie można tego zaliczyć do najmilszych spotkań. Jednak trzeba od razu przyznać, że większość tych spotkań to formaty ;(
  • 0

#11 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 22:35

Ile zgłoszeń :D
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#12 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 07:25

Konkurs zakończony :) Jednogłośnie wybraliśmy prace użytkowników James oraz KarambolX. Prosimy o przesłanie pustego maila na adres konkurs@pcfoster.pl - w odpowiedzi otrzymacie kod Grouponu.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych