Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kopia zapasowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kacper.

Kacper.
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 27 kwiecień 2012 - 20:48

Witam.

Na dysku LENOVO zostało mi tylko 2, 50 MB wolnego miejsca z 29 GB. Jest tam kopia zapasowa. Co robić? Usunąć kopię zapasową, przenieść ją (gdzie)?

Pozdrawiam.
  • 0


#2 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 28 kwiecień 2012 - 01:18

Wiesz co to jest kopia zapasowa ? bo widzę że raczej nie. Otóż kopia zapasowa to dane, które w przypadku gdy uszkodzisz oryginalne pliki, można będzie je odtworzyć.
Zadaj sobie teraz takie pytania:
1. Czy jest mi to potrzebne ?
2. Czy istnieje ryzyko uszkodzenia oryginalnych plików ?
3. Czy jest to proces zautomatyzowany ?
I teraz w zależności od odpowiedzi na te pytania:

Ad1,2 Odp NIE, usuwasz, albo zostawiasz bo "nigdy nic nie wiadomo"
Odp Tak, przerzucasz na: i tu masz pole do popisu: dyskietki 3,5", dyskietki 5,25", CD, DVD, BD, Pendrive, HDD, SSD itd

Ad3 odp Tak, jeśli usuniesz będzie tworzyć kolejne.
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#3 Kacper.

Kacper.
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 28 kwiecień 2012 - 09:39

Spróbuję przerzucić, dzięki.
  • 0

#4 Drakonn

Drakonn
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 19:43

Żeby nie powielać tworzenie kopii zapasowej z firmowych serwerów w chmurze?
Dość ciekawy pakiet znalazłem w ArubaCloud tylko nie wiem jak się za to zabrać - https://www.arubaclo...ackup/ceny.aspx nie chcemy trzymać kopii na naszych serwerach bo to się mija z celem. Jak wygląda ewentualne odzyskiwanie utraconych danych z takiej chmury? Druga sprawa jak dobrze rozumiem wybieram pakiet jak mi zabraknie miejsca to wykupuje większy lub korzystam z usługi per-use i dorzucam 10 GB? Dobrze to rozumiem?


  • 0

#5 vaboj48768

vaboj48768
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 06 październik 2021 - 10:06

Jak mówi stare porzekadło. Ludzie dzielą się na dwie grupy na tych, co robią kopie zapasowe i na tych, co będą je robić. Przetrzymywałem ważne dla mnie dane na prywatnym telefonie komórkowym. po jego nie uważnym stronceniu, uszkodziłem nie tylko wyświetlacz, ale i również port usb. Musiałem oddać telefon do serwisu gdzie panowie odzyskali dane z pamięci telefonu. Teraz zaliczam się do tej pierwszej grupy. Można powiedzieć grupy premium, bo nie trzymam już ważnych rzeczy tylko w jednym miejscu.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych