Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybór drukarki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rutek85

Rutek85
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 23:41

Witam serdecznie potrzebuję drukarki na której głównie będe drukował dyplomy w formacie a4 na których będą zdjęcie na około połowe lub 1/3 strony będzie ich około 50 za każdym razem czyli raz w tygodniu oprócz tego wydruk jakiś tekstów Zależy mi na dobrej jakości zdjęć jak i na taniej eksploatacji

Z góry dziękuje za pomoc
  • 0


#2 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 22 marzec 2012 - 20:47

Popatrz sobie za urządzeniem wielofunkcyjnym Brother DCP-J515W. Tusze do tego są naprawdę bardzo tanie. Nie zmuszam do kupna ale moim zdaniem drukarka warta uwagi :)
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#3 Luxura_pl291

Luxura_pl291
  • Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 10 kwiecień 2012 - 11:13

Witam na forum. W zasadzie to wybór masz szeroki,ale pozostaje ustalić kwestię ceny jaką mozesz dać za urządzenie. Powiedzmy firmy typu Brother,Hp,Canon- droższy,ale za to bardzo solidny. Podaj budżet i na pewno pomogę:)
  • 0

#4 karaokman

karaokman
  • Użytkownicy
  • 51 postów

Napisano 13 maj 2012 - 23:53

Jeszcze zapomniałeś Epsona. A taki L800 byłby tu chyba optymalny, bo koszty druku ma rekordowo niskie (stałe zasilanie), a jeśli chodzi o drukowanie zdjęć i grafiki no to Epson zawsze był w ścisłej czołówce.
  • 0

#5 Luxura_pl291

Luxura_pl291
  • Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 14 maj 2012 - 15:54

Szkoda że jednak mimo wszystko autor tematu nie zdecydował się określić nieco bardziej swojego budżetu. Jeżeli coś już wybrałeś,to daj znać na co padł ten wybór. Obstawiam mimo wszystko drukarkę HP:)
  • 0

#6 Drakonn

Drakonn
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 11:09

Jak ma się sprawa drukarek Ledowych? Ktoś przerabiał ten motyw? Nie chce zakładać nowego tematu, a zdecydowaliśmy sie właśnie na takie urządzenia do firmy, tylko nie bardzo wiem konkretnie jakiej marki wybrać? Przeczytałem dość ciekawy artykuł na ten temat - http://drukwfirmie.p...ed-czy-laserowa muszę powiedzieć, że zaciekawiło mnie to dość mocno. Druga sprawa jak wygląda sytuacja kosztów obsługi i konserwacji takich drukarek przerabiał ktoś ten temat?


  • 0

#7 TuszeZaGrosze_pl

TuszeZaGrosze_pl
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 11:49

Ja mogę polecić produkty firmy Brother - dobrze się sprawują są niesamowicie wydajne oraz oferują bogaty zestaw tuszy i zamienników do nich. 


  • 0

#8 rymcek

rymcek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 19:37

Gdybyś miał później dylemat co do tuszy, tutaj są najtańsze na rynku: https://inkhouse.pl/

 

Swoją drogą, polecam drukarki HP, gdyż tusze do tych drukarek są najtańsze.


  • 0

#9 SerwisKomputerowy

SerwisKomputerowy
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 05 październik 2017 - 10:38

Akurat tutaj również przychylam się do Brothera, ewentualnie dobre opinie oraz tańsze zamienniki znajdziesz również na temat urządzeń Epsona, warto porównać ze sobą kilka modeli i dopiero potem podjąć decyzję.


  • 0

#10 CarltonT

CarltonT
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 12 październik 2017 - 10:28

Ja w sumie jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać, nic ująć :)


  • 0

#11 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 154 postów

Napisano 26 kwiecień 2023 - 15:31

Jeśli poszukujesz sprawdzonych i wysokiej jakości urządzeń biurowych, to warto zapoznać się z ofertą firmy Inpro System https://inprosystem.pl/sklep/ Specjalizują się oni w sprzedaży drukarek, kserokopiarek, niszczarek i wielu innych urządzeń, a także oferują możliwość dzierżawy oraz dostarczają materiały zamienne. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom każdej firmy i zapewnić sprawną pracę biura. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje urządzenia będą działać bez zarzutu i będą Ci służyć przez długi czas, to na pewno warto się z nimi zapoznać i po prostu skontaktować z obsługą. 


  • 0

#12 jackwilson

jackwilson
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 26 kwiecień 2023 - 17:16

Witam serdecznie potrzebuję drukarki na której głównie będe drukował dyplomy w formacie a4 na których będą zdjęcie na około połowe lub 1/3 strony będzie ich około 50 za każdym razem czyli raz w tygodniu oprócz tego wydruk jakiś tekstów Zależy mi na dobrej jakości zdjęć jak i na taniej eksploatacji gbwhatsapp

Z góry dziękuje za pomoc

moim zdaniem myślę, że drukarki laserowe są niesamowite w użyciu zamiast używania drukarki kolorowej


  • 0

#13 starr

starr
  • Użytkownicy
  • 59 postów

Napisano 17 maj 2023 - 12:29

Taka porządna drukarka czy też profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne powinno się znaleźć na wyposażeniu każdego biura :) można je zakupić lub zdecydować się na wynajem lub dzierżawę na korzystnych warunkach. I tu warto skontaktować się z firmą http://tmb.net.pl/. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny, świadczenie usług serwisowych w razie potrzeby. 


  • 0

#14 nisha gomes

nisha gomes
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2023 - 10:39

Witam serdecznie potrzebuję drukarki na której głównie będe drukował dyplomy w formacie a4 na których będą zdjęcie na około połowe lub 1/3 strony będzie ich około 50 za każdym razem czyli raz w tygodniu oprócz tego wydruk jakiś tekstów Zależy mi na dobrej jakości zdjęć jak i na taniej eksploatacji Fm whatsapp

Z góry dziękuje za pomoc

For your needs of printing diplomas with photos on A4 paper, consider a printer that offers high-quality photo printing and cost-effective operation. Take into account factors such as print resolution, ink efficiency, and reliability.


  • 0

#15 lionlee970

lionlee970
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2023 - 13:57

Rutek85, 在 22 三月 2012 - 06:41, 写道:

您好,我需要一台打印机,我将主要打印 a4 格式的文凭,照片每次约为一半或 1/3 页约为 50 页,即每周一次,除了打印一些文本我关心高质量的照片和便宜的操作

提前感谢您的帮助

Hello! Based on your requirements, I recommend a printer that specializes in A4-sized prints and offers high-quality photo printing. Look for a printer that has photo-specific features such as high resolution, color accuracy, and possibly options for photo paper. As for cost-effective operation, consider a printer with efficient ink usage or even a printer with refillable ink tanks to reduce long-term expenses. It's also important to compare prices of ink cartridges or tanks before making a purchase. Additionally, check online reviews for customer feedback on print quality and operating costs to make an informed decision.

gbwhatsappapk


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych