Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows Phone, iOS czy Android?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 izabela

izabela
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 21:32

Myśłam, że sie pomyliłaś, ale rzeczywiście iphone 4s wrócił do ispota. Fajnie,  że za w miarę rozsądną cenę będę mogła sobie nabyć ten sprzęt. Długo marzyłam o nim :) A jeszcze na dodatek te raty są korzystne, sprawdzałam na stronie, rzeczywiście dają 0 % Cena akurat na mój portfel, na droższy nie mogę na razie sobie pozwolić.


  • 0


#22 mixal

mixal
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 kwiecień 2015 - 13:45

Nie miałem jedynie do czynienia z iOS, bo mnie na razie nie stać. Miałem Lumię i myPhone Luna i oba systemy sprawowały się dobrze na tych modelach, ale na razie zostaję przy Androidzie. Jeśli zacznie się coś dobrego dziać z WP to się zastanowię :)


  • 0

#23 Wasserman

Wasserman
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 08:02

Generalnie rzecz biorąc WP zrobił duże postępy i w nowych modelach Lumi jak np 735 nie zacina się,jest przyjazny użytkownikowi. Mimo wszystko Android i jego najnowsza wersja 5.0 wydaje mi się taka najprostsza i przystęopna dla każdego.


  • 0

www.wasserman.pl - sieci bezprzewodowe. 


#24 tritimi

tritimi
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 07:15

Mnie przy iOS zatrzymała aplikacja Boxhouse app na której dużo muszę pracować.


  • 0

#25 Benet

Benet
  • Użytkownicy
  • 31 postów

Napisano 07 maj 2015 - 08:17

Sam nie byłem na początku przekonany do Windows Phone. Jednak stary android mi się ciągle zacinał tak więc pomyslałem sobie,że co mi szkodzi. Kupię sobie. Zdecydowałem się w końcu na telefon Nokia 830:

http://najtaniej.co/...-lumia-830.html

 

Jak wrazenia? Telefon porządnie wykonany, bardzo dobrej jakości. Zapewnia świetne zdjęcia . Sam system jest intuicyjny. DO kafli łątwo jest się przyzwyczaić. O wiele łątwiej niż myślałem. Chodzi również bardzo szybko a przeglądanie internetu to bajka.


  • 0

#26 blancza

blancza
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 25 maj 2015 - 22:01

Ja z kolei opowiadam się za iOS. Odkąd przerzuciłam się na iphona - nie miałam z nim problemu. Prz zakupie dokładnie wypytałam o wszystko pana z obsługi ispot i poszło idealnie. Nie ma porównania z androidem, ale co kto lubi...


  • 0

#27 timor

timor
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaSzczyrk

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:42

moim zdaniem windows-dla tych co wolą stabilność smartfona, android- dla tych co wolą więcej apek i zabawy, IOS- dla reszty :P


  • 0

#28 snuffmajster

snuffmajster
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 09:48

Oczywiście, że Android :) Ale na smartfonach z minimum 2GB ram. Jak pchają Andka do smartfonów pokroju Galaxy Pocket czy innego muła to się nie dziwić, że to nie działa.


  • 0

#29 peron

peron
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 05:07

Ja aktualnie zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu komórkowego. Na dzień dzisiejszy praktycznie odrzucam ios, windows phone również trochę mi nie podchodzi. Najbardziej pasuje mi android  . Przegladałem sobie telefony i spodobał mi się Lg G3. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym telefonem?

Druga sprawa to to,.że chciałbym kupić telefon na raty bo nie mam tyle kasy aby kupić za gotówkę a jakiegoś badziewia kupować nie chcę. Najtaniej telefon ten jest w sklepie RTV Euro AGD. Poza tym oferują tam raty 0%. Może ktoś tam zamawiał sprzęt? Oraz podzieli się doświadczeniami? 


  • 0

#30 zuzannajonczyk

zuzannajonczyk
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 05:02

Jestem szczęśliwą użytkowniczką iOS i w tym momencie absolutnie nie wyobrażam sobie przesiadki na Androida czy Windowsa w smartfonie. Ok, niby do przeglądania netu i whatsappa czy instagrama to bez różnicy, ale jak używacie naprawdę sporo aplikacji do wielu rzeczy, i nie mam na myśli tych tylko darmowych i bardzo tanich, ale czasem i te ciut droższe, to jednak współczuje. Na iphonie jest mega komfort, po prostu inna bajka. Jasne, że trzeba najpierw na niego zarobić, to jest mega minus, cena. Ale to też przez nasze marne zarobki.


  • 0

#31 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 23 wrzesień 2015 - 16:32

Przez moją głupotę muszę mieć Windows Phone do 2016 r... Moim zdaniem najgłupszy system jaki miałem. Gdy będę mógł zmienić telefon wybiorę Android lub iOS

Android dlatego,że długo z niego korzystałem i mi się podoba.

iOS zobaczyłem u kolegi i spoko system. Jeżeli będzie taka możliwość wezmę iOS'a


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#32 inthesky

inthesky
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 24 październik 2015 - 16:40

Android jest fajnym systemem, na pewno łatwo go zmodyfikować i dostosować do swoich potrzeb, tzn zmodyfikować tak jak się chce. Czego o 2 pozostałych systemach - WP i iOS nie można powiedzieć. Co nie znaczy że są one słabe - na starcie oferują szybkość, responsywność, łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo. Na pewno oferują w wersji defaultowej lepszą wydajność - można jednak sprawić aby Android działał tak samo szybko. Ja osobiście preferuję Androida.


  • 0

#33 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 06:17

Sam zaczynam się powoli przekonywać do telefonów z windows phone. System jest bardzo wygodny, oferuje nam bardzo wiele za niską cenę. W przypadku tych tańszych telefonów nie zawiesza się w takim stopniu jak android co jest moim zdaniem bardzo dużym plusem.

 

Proponuje zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd. Jest tam promocja na telefony Microsoftu. Tak więc Lumię 535 można kupic sobie w cenie niecałych 400 zł a 640 z LTE w cenie 550 zł. Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem tego drugiego telefonu i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania. Telefon porządny, nic się nie zacina tak wiec polecam. 


  • 0

#34 Nikolnet_pl

Nikolnet_pl
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 08:53

Czasem system na który się decydujemy w swoich smartfonach,wynika z kwestii przyzwyczajenia i niczego więcej,ja np od dawna jestem wierny Androidowi,chociaż słyszę wiele pozytywnych opinii na temat WP,jest stabilny i można go całkiem ciekawie spersonalizować.


  • 0

Twój Sklep Komputerowy.


#35 marcin-ko

marcin-ko
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 15:46

Moim zdaniem:

 

iOS - płynność działania i wygląd

Android - ilość aplikacji

Windows - minimalizm

 

Sam korzystam z Androida, jednak w każdym z powyższych systemów coś mi się podoba :)


  • 0

#36 Sławomir

Sławomir
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 grudzień 2015 - 13:53

Ja mam jeden telefon na androidzie - służbowy i prywatny na windowsie - około 2 lat. Na androidzie działam nieco dłużej, bo około trzech lat i tak z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że jeżeli chodzi o Android to jest więcej aplikacji i są one łatwiej dostępne, w Windowsie tez niby jest sklep z aplikacjami, ale jest tego znacznie mniej. Windowsa i moją Nokię Lumię lubię za to, że mam tylko dwa menu i mogą mieć kafelki na ekranie, które zapewniają mi szybki i prosty dostęp do aplikacji, które akurat w tym momencie potrzebuję i jeszcze jeden plus - telefon zawiesił mi się tylko raz podczas dwóch lat użytkowania:) 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych