Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows Phone, iOS czy Android?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 zwolon

zwolon
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 16 marzec 2012 - 10:18

Smartfona z którym systemem operacyjnym chcielibyście mieć? Dlaczego? Sam obecnie zastanawiam się co wybrać. Miałem okazję przekonać się jak wygląda każdy z systemów i bardzo pozytywne wrażenie zrobił ostatnio na mnie Windows w Nokii Lumii.
  • 0


#2 kubalis

kubalis
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 20:26

Jak dla mnie najlepszą opcją jest Windows. Na prawdę dopracowany systemik
  • 0

#3 brizo

brizo
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 03 grudzień 2012 - 18:38

Android, to bardzo elastyczny system, który można zainstalować praktycznie na każdym urządzeniu. Jednak za tą uniwersalnością niestety podąża również niezbyt dobra optymalizacja. Windows Phone, to z kolei stabilność oraz jeden z najlepszych pakietów biurowych. Chyba nie do końca wyjaśniać za którym systemem optuję :-)
  • 0

#4 Komputel_pl

Komputel_pl
  • Użytkownicy
  • 54 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 14:25

Ja po prostu przyzwyczaiłem się do systemu Android,uważam że jest bardzo wygodny,stabilny,nie zawiesza się i co ważne: elastyczny,dopasowany do wielu urządzęń. Zastosowanie znajduje w teelfonach SE,Samsunga oraz HTC.
  • 0

#5 Arsi

Arsi
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 08 luty 2013 - 13:31

Mi najbardziej w komórce odpowiada Android, ale już w tablecie wolę iOSa :) Z windowsem mam jakieś złe skojarzenia... niestety Win 8 w akcji widziałem tylko w lapku i mam mieszane uczucia.
  • 0

#6 Formulao

Formulao
  • Użytkownicy
  • 148 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 08 luty 2013 - 13:40

Ja mam androida w moim samsungu galaxy mini 2 i nie narzekam. Naprawdę polecam ten system. O innych się nie będę wypowiadał bo nie używałem. Każdy system ma jakieś zalety ale i wady.
  • 0

#7 geforc

geforc
  • Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 15 luty 2013 - 13:54

Jedynie android , WP to płatna chała , jeden wielki market, a iOS to - idiotOperationSystem
  • 0

#8 michelin

michelin
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 luty 2013 - 16:42

Android !!! WM to dobry system ale ta ubogość marketu.... iOS to tak jak kolega wyżej ;)
  • 0

#9 passet

passet
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 20 luty 2013 - 15:34

Ja też do tej pory działałem tylko na Androidzie, inne systemy znam tylko z doskoku. Ale zastanawiam się nad kupnem Lumii 920, pod warunkiem, że do tego czasu nie wyjdzie nic innego, bo jak dla super wygląda zapowiedź nowego HTC i LG Optimus G Pro - chociaż to by oznaczało pozostanie przy Androidzie;) Tak czy inaczej system operacyjny od Google to prawie 70% rynku, więc okazuje się, że reszta to produkty marginalne (drugi iOS ma 20%...). Ja jednak wciąż jestem bardzo zainteresowany Lumią920 i jak skończy mi się obecna umowa z operatorem to poważnie zastanowię się nad jej kupnem. Ktoś ma, ktoś poleca?
  • 0

#10 Komputel_pl

Komputel_pl
  • Użytkownicy
  • 54 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 10:44

Sam market to nie wszystko,dzięki systemowi Android mamy naprawdę mnóstwo innych przydatnych apliakcji,wg mnie nie zastąpi go Ani Windows Phone ani tym bardziej IOS do którego nie mam przekonania.
  • 0

#11 kubalis

kubalis
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 28 luty 2014 - 17:14

tu masz ciekawy artykuł dotyczący porównani tych systemówhttp://****aplikacje-android/


  • 0

#12 JoannaNN

JoannaNN
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 31 marzec 2014 - 01:40

Android, choć ostatnie doniesienia, że Google może śledzić całą Twoją drogę, nawet gdy masz wyłączony gps są niepokojące.
  • 0

#13 Fat

Fat
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 14:57

Najnowszy Android jest jak dla mnie rewelacyjny,rposty i zarazem stabilny system,więc jeżeli ktoś dużo korzysta z internetu na swoim telefonie ten na pewno się nie zawiedzie. Na drugim meijscu stawiam WP8 do którego trzeba się po prostu przyzwyczaić.


  • 0

#14 Arsen

Arsen
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 10:01

Jak dla mnie to zależy czego kto potrzebuje. Tak w skrócie to Android jest bardziej multimedialny, ma więcej aplikacji, częściej się pojawiają ich aktualizacje itp. ale się zacina, natomiast Windows działa płynnie i stabilnie ale nie oferuje takich możliwości jak Android.


  • 0

#15 Tomil

Tomil
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 14:01

Mam telefon z Windows Phone i jestem zadowolony.Jest bardzo łatwy w obsłudze,nie zawiesza się i płynnie się na nim pracuje no i bateria która trzyma mi przynajmniej dwa dni.


  • 0

#16 Tatra

Tatra
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:21

System wiąże się w głównej mierze od producenta telefonu :) , do niedawna działałem na androidzie a obecnie na iOS , kwestia przyzwyczajenia :) .


  • 0

#17 krokietek

krokietek
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 13:37

dla mnie IoS, potem Windows i na końcu Android , a czemu? Bo ten pierwsze jest na mało urządzeń i jest zoptymalizowany maksymalnie jak się da, a ten ostatni no cóż...


  • 0

#18 chmiel.dawid

chmiel.dawid
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 26 luty 2015 - 11:26

ja pracowałem na każdym z tych softów, najdłużej na andku, potem ios i windows phone i jednak zostaje przy Andku, może to i z przyzwyczajenia, nie wiem, ale wydaje mi się ten system najbardziej przyjazny i modyfikowalny do własnych potrzeb 


  • 0

Dowiedź się jak szukać swojej pasji, jak rozmawiać z szefem o podwyżce oraz jak znależć pracę zagranicą - blog o pracy - zapraszam


#19 KarkuTurkuss

KarkuTurkuss
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2015 - 13:05

Szkoda, że najwięcej o iOS mają do powiedzenia ludzie, którzy iPhone'a mogą sobie conajwyżej pooglądać w internecie.

Miałem iOS, ale mi się przejadł, działał wzorowo i nie musiałem się denerwować korzystając z telefonu. Windowsa bym nie kupił, bo ilość dostępnych na niego aplikacji to żart. Obecnie jadę na czystym androidzie i jako tako to chodzi, ale iOS-owi może buty czyścić ewentualnie. Na plus otwartość systemu i normalny dostęp do plików w telefonie.


  • 0

#20 Rostra

Rostra
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 20:53

Ja kiedyś non stop korzystałam z telefonów z androidem, ale jak dla mnie to już przestarzały temat. Odkąd zakupiłam iphona 4s w ispocie w ratach 20x0% to korzystam z iOS i jak dla mnie pryz tym systemie android moze sie schować. Więcej funkcji, aplikacji, myśle, ze już bym nie zamieniła na inny system.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych