Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obrót obrazu na monitorze o 90 stopni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zefir

Zefir
  • Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 21:50

Bezwiednie nacisnąłem jakąś sekwencję klawiszy i poskutkowało to obrotem obrazu o 90 stopni. Aby korzystać z komputera musiałem obrócić monitor.

Dołączona grafika

To jasne, że to niewygodne i chcę przywrócić stan normalny.
Jak to zrobić?
  • 0


#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 21:59

Sprawdź, czy to tylko w edytorze tekstu (najprawdopodobniej), czy w całym systemie. Na początek otwórz ustawienia strony i sprawdź, czy nie masz ustawionej orientacji papieru na "poziomo". Zamień to na orientację pionową.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 ctrlfrq

ctrlfrq
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 22:34

Troll?

Obrót ekranu można ustawić w panelu ATI/NVIDIA.
  • 0
Keep on gaming. ^-^

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 22:52

W panel sterowania "Nvidia" znajdziesz to tu >> Zobacz
Dotrzesz tam tak: Start > Panel Sterowania > Sprzęt i dźwięk > Panel sterownia Nvidia i po wejściu do tego panelu poszukaj tego jak na zdjęciu.

W panelu ATI musisz poszukać w ustawieniach/opcjach, na pewno tam będzie.

A tak w ogóle to zdjęcie prowadzi do jakieś strony.
  • 0

#5 yogee

yogee
  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 23:55

Bezwiednie nacisnąłem jakąś sekwencję klawiszy


ctrl + alt + strzałka (kierunek wskazuje gdzie ma wylądować "dół" pulpitu)
  • 0
Athlon II x4 630 || Gigabyte 785GT-UD3H || Kingston [2x4GB + 2x2GB] DDR3 || MSI GTS450 OC || ocz StealthXStream 500W || Seagate st3500418AS 500GB + st2000DL003 2TB || Compro Videomate e650f || Microsoft Wireless 800 || BenQ G2220HD || Kenwood KA-1010 :)

Coś jeszcze dopisać? :)

#6 Zefir

Zefir
  • Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 22:57

Niestety, pomimo, że otwierałem polecane mi linki - nie osiągnąłem żadnego postępu. Monitor musi stać bokiem:

Dołączona grafika

Być może wynika to stąd, że mój Panel Sterowania wygląda jak niżej:

Dołączona grafika

Otworzyłem folder Dżwięki, mowa i urządzenia audio. Niestety żadnych własciwych "kierunków":

Dołączona grafika

Próbowałem też Wygląd i kompozycje. Też nic:

Dołączona grafika

Próbowałem też w Wyglądzie i kompozycjach zbadać folder Ekran. Otwierałem i Rozwiązywanie problemów i Zaawansowane i nic co może kojarzyć się z ATI/NVIDIA:

Dołączona grafika

Czyżby w moim Panelu Sterowania nie było panelu ATI/NVIDIA? Ten post jak i poprzedni - piszę z innego komputera, bo na tamtym cięzko się obrabia zrzuty i redaguje z uwagi na ten pion. Może z zamieszczonych zrzutów łatwiej będzie się Wam domyśleć co mogę zrobić w tej sytuacji. Dzięki za zainteresowanie i próby pomocy!
  • 0

#7 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 23:41

Raczej dwóch kart nie masz zainstalowanych, więc powiedz jaką masz?

Sprawdź w Menedżerze urządzeń rozwijając drzewko Karty Graficzne.
Jak klikniesz na Panel Sterowania po lewej stronie masz "Przełącz do widoku klasycznego", znajdź tam Menedżer urządzeń i podaj jaką masz kartę.
  • 0

#8 yogee

yogee
  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 01:31

Raczej dwóch kart nie masz zainstalowanych, więc powiedz jaką masz?


na zrzucie przecież widać, że to intelowska integra z chipsetu 865G ;)

Aha! widziałem też jeszcze jedno, bardzo banalne potencjalnie możliwe rozwiązanie ;) suwakiem do zmiany rozdzielczości (ostatni zrzut ekranu) jedziemy w prawo aż do zmiany na odpowiednią - tu 1024 x 768 (zamiast 768 x 1024 jak jest obecnie). Może nas zaskoczy i zadziała :D
  • 0
Athlon II x4 630 || Gigabyte 785GT-UD3H || Kingston [2x4GB + 2x2GB] DDR3 || MSI GTS450 OC || ocz StealthXStream 500W || Seagate st3500418AS 500GB + st2000DL003 2TB || Compro Videomate e650f || Microsoft Wireless 800 || BenQ G2220HD || Kenwood KA-1010 :)

Coś jeszcze dopisać? :)

#9 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 11:59

Nie zauważyłem, ale zagadza się. :rolleyes:
Intel 82865g Graphics jest kartą zintegrowaną, a więc może ma jednak jeszcze inną (niezintegrowaną)?
  • 0

#10 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 12:41

Troll?

Obrót ekranu można ustawić w panelu ATI/NVIDIA.


Skoro taki mądry jesteś, to pokażesz, gdzie w Windows XP można to zmienić, co?
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#11 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 08 marzec 2012 - 13:15

Z pulpitu pod prawym klawiszem myszy powinny być od razu dostępne podstawowe ustawienia dla sterownika karty graficznej oraz dostęp do ustawień zaawansowanych. Tam wystarczy tylko poszperać i poszukać coś takiego jak "obracanie ekranu" bądź "orientacja"

EDIT: Aha, i polecam na przyszłość wyłączyć skróty klawiszowe w sterowniku karty graficznej :)
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#12 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 14:41

Na moim Radku to nie działa. Owszem, mogę obrócić ekran, ale jest to możliwe przez ATI Tray Tools, który z powodów oczywistych nie może być użyty. Poza tym w ATI Control Center, tez nieobsługiwany na "kartach" Intela.

@autor

Poszukaj na płytce ze sterownikami, może jest panel zarządzania grafiką monopolisty. Albo po prostu kliknij "Rozwiązywanie problemów". Zawsze jest jakas szansa na pomoc.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#13 seqqes

seqqes
  • Użytkownicy
  • 660 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 15:41

ctrl+alt+któraś ze strzałek :P
  • 0

#14 Cheatyflupt

Cheatyflupt
  • Banned
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarsaw

Napisano 05 luty 2017 - 02:55

MultiHack - Jest to program , w którym są zawarte różne wspomagacze. WallHack - (W skrócie WH) Ten cheat służy do widzenia przez ściany . Przeciwnik z włączonym WH widzi , czy jesteś za tą ścianą , czy za inną . Jak wykryć ? Gracz patrzy na ścianę , za którą jest jego przeciwnik . Często strzela nią przez , albo wlatuje tam jak głópi. Oczywiście nie każdy kto strzela przez ściany ma czity , poprostu może miał farta lub skilla .Czasami dobre słuchawki są jak WH. ESP - Działa podobnie do WallHacka , tylko że daje więcej informacji (Broń , odległość itp.) Wykrywamy tym samym sposobem , co WH. AimBot - Żałosny cheat . Automatycznie nacelowywuje na hitboxy(głowa najczęściej).Cziter strzela , a jego cel dostaje w głowe lub w innie miejsce . Celownik często przeskakuje na przeciwnika , przez co łatwo go wykryć , ale hacki stają się coraz dokładniejsze i czasem mogą być problemy z wykryciem. NoSpread - Często używany wraz z AimBotem . Podczas jednego strzału nabój leci DOKŁADNIE w miejsce , gdzie jest wycelowany celownik . Trudny do wykrycia przy zwykłej broni , jednak przy awp - TAK . Cziter biegnący z AWP strzelający na odległość bez celownika lub podczas biegu trafia w przeciwnika jest łatwy do wykrycia. NoRecoil - Nie ma zjawiska Recoilu (chyba każdy o tym słyszał).Celownik nie szaleje , tylko jest w jednym miejscu , dzięki czemu łatwo go wykryć . MiniMapHack - Podobne działanie do WH i ESP , tyle że widzimy wszystko na minimapie w lewym górnym rogu ekranu.Wykrywany tak samo jak WH czy ESP. SpeedHack/KniveSpeed wh cs go - Dzięki temu wspomagaczowi cziter szybko biega , strzela , przeładowywuje , przez co jest łatwy do wykrycia.Ten drugi działa tylko z nożem . Gdy atakuje z noża , to bardzo szybko się porusza , przez co w ułamek sekundy giniemy. NoFlash/NoSmoke(Removals) - Hax ten usuwa zjawisko oślepienia przez Flasha oraz usuwa Smoke z granacika . Łatwe do wykrycia , ponieważ cziter dostaje kilka flashy i jakby nigdy nic rozwala wszystkich po koleji . FullBright - Usuwa cienie . Czasem ciężki do wykrycia . Jak wykryć ? : Gdy gracz wallhack overwatch siedzi w bardzo ciemnym miejscu , cziter bez noktowizora i tak go widzi. Lambert - Cziter widzi terro na czerwono , a ct na niebiesko , mógł ich odróżnić żeby. Box ESP - pokazuje mały kwadracik w samym środku postaci przeciwnika. Działa jak wh - tzn pokazywane są kwadraciki wszystkich graczy, nie tylko widocznych. Gdzieś czytałem, że im większy tym bliżej. 1.SpinHack - Powoduje bardzo szybkie obracanie się tułowia postaci. Widać z daleka ,unikanie pocisków w głowe. Radar Hacks - Czit umożliwiający graczowi wyświetlić mapkę gry cs go aim obok swoich statsów o tym ile masz ammo itd, małe punkciki na niej pozwolą mu zobaczyć w jakim pomieszczeniu jest gracz.... 3rd Person Hack - Jak sama nazwa po ang. Mówi widzisz siebie w 3 osobie czyli widok z góry, tak jakbyś patrzał na kogoś kamerką wyświetla cała postać.
  • 0

#15 Anciccax

Anciccax
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 08:53

Вот это самое то,
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych