Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak sterów do kompa z Vistą x64


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 B@rteQ

B@rteQ
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 24 luty 2009 - 09:18

Cześć. Mam problem ze sterownikami do Visty Ultimate X64. Nie mam sterów do niczego, gdyż sklep komputerowy złożył mi kompa nie dając mi płytek. A kiedy zakupiłem Vistę, po zainstalowaniu, przypomniałem sobie o sterownikach. :) Nie wiem co teraz robić. Mój sprzęt to: intel Core i7 Extreme 965, nVidia GeForce GTX 295 EVGA, Płyta Gigabyte GA-EX58-EXTREME, RAM DDR3 8GB PDP Patriot CL4, Klawiatura G15 Logitecha, mysz Genius 525 (czy coś). Informacje spisywałem z faktury, więc jakby coś to powiedzcie że coś źle podałem. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
  • 0


#2 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 24 luty 2009 - 17:41

B@rteQ, Zamieszczaj tematy w odpowiednich działach.
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#3 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 24 luty 2009 - 17:56

To jest niedorzeczne, zeby nie dali Ci sterow do podzespolow... Wejdz na strony producentow swoich podzespolow, wyszukaj i pobierz. Zajmie Ci to ok 20 min.
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#4 B@rteQ

B@rteQ
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 08:39

Jak pobrałem stery ze strony nVidii to mi error wywala! :/
Jestem zupełnie bezradny!!! W Viście mam 1.0 (chodzi o ocenę) Czy to nie dziwne???
Byłem w sklepie komputerowym, to mi powiedzieli że oni płytek nie mają! I co ja mam teraz zrobić??? Wywaliłem osiem stów na Vistę i h** z tego mam. Tylko problemy! PROSZĘ O POMOC!!! :( Aha! Kolega mi powiedział że mam grafikę z Zotaka. Za błąd przepraszam!
  • 0

#5 Dawkopolo

Dawkopolo
  • Użytkownicy
  • 453 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 12:42

stery nie są kompatybilne w takim razie z VISTA
CHłopaku wywal vistę zainstaluj xp wtedy może coś poradzimy :(
taka rada dla wszytskich VISTA to przekombinowany ,zwalony ,pseudo -system operacyjny , nie radze nikomu kupywać tego gówna wzorowanego na innych systemach ...
  • 0
Dołączona grafika

#6 B@rteQ

B@rteQ
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 17:14

A kto odda mi to osiem stów??? W sklepie już nie przyjmą! a połowa kolegów która chciała kupić ode mnie ten szajs, przez moje problemy straciła ochotę nawet gdybym im za friko chciał dać tą vistę.
  • 0

#7 Dawkopolo

Dawkopolo
  • Użytkownicy
  • 453 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 18:33

:] spróbój na allegro sprzedać lub coś :/
  • 0
Dołączona grafika

#8 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 20:18

Trzeba bylo kupic preinstalowanego XP-ka zamiast szajs-visty ;]
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#9 B@rteQ

B@rteQ
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 11:10

Jak to mówią "Mądry po biedzie". A po drugie na allegro nie widziałem wczoraj żadnych cen. To znaczy że nikt nie licytował tego gówna. Nie ma sensu wystawiać. Wersja X64 jest mało popularna. Od pyty z nią problemów. A jak znajde jakieogś głupka albo człowieka z zespołem, to kupię sobie starego dobregpo XP! :570: Ale jeszcze poszukam i popatrze w trybie emulacji WOW64 (Windows on Windows 64) bo szkoda mi DX10. Proszę o zostawienie tematu otwartego. Jak będę miał jakieś problemy, napiszę.
  • 0

#10 rasdel

rasdel
  • Użytkownicy
  • 71 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 12:02

Coś mnie się nie wydaje, przecież powinny być sterowniki do karty i innych różniątek nawet jak kupujesz składanego powinni dołączyć. Co zrobić jak nie masz ? Poszukać dokładnie w internecie sterowników do x64, pobierałeś do 32 i dlatego wyskakiwał error.
  • 0

#11 Dawkopolo

Dawkopolo
  • Użytkownicy
  • 453 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 16:13

wiesz zazwyczaj producenci nie aktualizują sterowników do pozycji visty :/ najwyzej tam jakaś grupka ludzi przerabia je dla innych i wrzuca na neta :]
  • 0
Dołączona grafika

#12 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 12 marzec 2009 - 18:20

Cześć. Mam problem ze sterownikami do Visty Ultimate X64. Nie mam sterów do niczego, gdyż sklep komputerowy złożył mi kompa nie dając mi płytek. A kiedy zakupiłem Vistę, po zainstalowaniu, przypomniałem sobie o sterownikach. :) Nie wiem co teraz robić. Mój sprzęt to: intel Core i7 Extreme 965, nVidia GeForce GTX 295 EVGA, Płyta Gigabyte GA-EX58-EXTREME, RAM DDR3 8GB PDP Patriot CL4, Klawiatura G15 Logitecha, mysz Genius 525 (czy coś). Informacje spisywałem z faktury, więc jakby coś to powiedzcie że coś źle podałem. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.


ja kiedyś robiłem tak że na przykład z VISTY, klient sobie zażądał zainstalować XP. i jak wiadomo w laptopie dają tylko jedną płytkę ze starami i Vista od razu. wystarczy poszukać sterowników Pod VISTE :)

PS: jaki miałeś system wcześniej ?
  • 0

#13 pulfik

pulfik
  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 12 marzec 2009 - 22:59

http://www.gigabyte....l?os=winvista64
prosze sterowniki do visty 64 bity jak byk ! audio,sata.raid.chipset.lan
stery do grafki
http://www.nvidia.co...82.08_whql.html
vista wcale nie jest taka zla kwestia przyzwyczajenia i oswojenia jej
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych