Skocz do zawartości


Zdjęcie

iTunes mnie dzisiaj ZASKOCZYŁO :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramadandan

ramadandan
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 18 grudzień 2011 - 16:09

Nie no jestem wkur*** wczoraj sie ostro spukalem. Szukalem jakiegos tanszego sposobu i nic.
ostrą golą, smiesznie to pokazane
:whata: :whata: :whata:
  • 0


#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 18 grudzień 2011 - 19:29

A kto Ci kazał kupować Apple? Chciałeś szpanować, to teraz płać!
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 18 grudzień 2011 - 21:07

Jak nie pasuje komuś kupowanie poprzez iTunes to może kupić zwykłą płytę CD. Ja tam nie widzę jakiegoś wielkiego problemu.
  • 0

#4 ramadandan

ramadandan
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 19 grudzień 2011 - 16:42

Stać mnie było na sprzęt ale muzyka - no nie wiedziałem, że takie dro
gie. :/ A co z tym szpanowanie. Hejter apple?

A kto Ci kazał kupować Apple? Chciałeś szpanować, to teraz płać!


  • 0

#5 ramadandan

ramadandan
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 19 grudzień 2011 - 16:43

znasz jakas opcje na tansze kupowanie bo szukam jakis rozwiazan i nawet sie zastanawiam jakie fora mi pomoga. Ta płyta, ty tak robisz, cyz sciagasz muzyke z sieci?

Jak nie pasuje komuś kupowanie poprzez iTunes to może kupić zwykłą płytę CD. Ja tam nie widzę jakiegoś wielkiego problemu.


  • 0

#6 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 19 grudzień 2011 - 17:58

Nie jestem po prostu fanem. I nie biegam do sklepu ,tylko dlatego że Jabłka coś wydały. I liczę się z pieniędzmi. Dlatego będę kupował smartfony Samsunga, LG, Motoroli i innych, o ile są dobre, nie IPhone, chyba że cenowo zejdą do poziomu reszty. Ale jeśli każdy. kto podważa najlepszość Apple jest hejterem, to tak. Ale i tak nie kupię Ipada 2, w sytuacji gdy można mieć podobne, może nie tak ekskluzywne, ale mniej drogie za połowę do 65% ceny. Zrobiła się konkurencja I DOBRZE. Każda monokultura jest niebezpieczna.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#7 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 19 grudzień 2011 - 20:59

znasz jakas opcje na tansze kupowanie bo szukam jakis rozwiazan i nawet sie zastanawiam jakie fora mi pomoga. Ta płyta, ty tak robisz, cyz sciagasz muzyke z sieci?

Jestem już w takim wieku że dojrzałem do kupowania wszystkiego, a nie ściągania z internetu. Jestem można powiedzieć nawróconym człowiekiem, choć jeszcze z 4-5 lat temu było zgoła inaczej.

Btw.
A dla albumu "S&M" to bym w pokoju postawił ołtarzyk. ;D
  • 0

#8 100GigaRamu

100GigaRamu
  • Użytkownicy
  • 51 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 grudzień 2011 - 23:47

Btw.
A dla albumu "S&M" to bym w pokoju postawił ołtarzyk. ;D


To mozesz sprobowac kupic nowy album Lulu Metallici i Lou Reeda, bardzo fajny.
  • 0

#9 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 20 grudzień 2011 - 11:49

Co do mnie - dopóki nie powstanie format bezstratnego kodowania w stosunku 5:1 (chodzi mi bitrate, nie układ głośników), nie zmieniający dźwięku, jestem na "nie"z downloadem. Flac zajmują za dużo miejsca. Na otwarcie formatu MLP chyba nie ma co liczyć. I mam wrażenie, że FLAC zmieniają dźwięk. Przy średniej kompresji i w dół oczywiście. Może to kwestia programu - spróbowałem raz. nie podchodziło mi. Zresztą, jesli foobar2000 nie odtwarza dobrze, to co może odtworzyć? Konwertowałem swoje płyty, między innymi "Dark Side Of The Moon" z japońskiej edycji Mobile Fidelity.

Aby nie było off topic - teraz Apple straciło Wodza. Wzrost cen to naturalna forma obrony przed kryzysem. Nowy CEO nie ma nawet dziesiątej części haryzmy Jobbsa. A skoro mamy dziesiątki milionów klientów (nawet jeśli tylko potencjalnych), to tylko głupi nie zrobiłby sobie zapasu szmalu na ciężkie czasy. Dla mnie nowy Samsung Galaxy Note to taki sprzęt a'la Apple. Coś pośrodku, nie pad i nie smartfon.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#10 ramadandan

ramadandan
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2011 - 15:07

no spoko, ale wiesz sprzęt drogi jak napisałeś, a teraz jeszcze kupuj muzyczkę. Są inne opcje marketów. Szkoda tylko,że jak cżłowiek ma jakiś sprzęt to przecież nie auta, co nie? :chillout: a w iTunes drogo jak na CPNie....

Nie jestem po prostu fanem. I nie biegam do sklepu ,tylko dlatego że Jabłka coś wydały. I liczę się z pieniędzmi. Dlatego będę kupował smartfony Samsunga, LG, Motoroli i innych, o ile są dobre, nie IPhone, chyba że cenowo zejdą do poziomu reszty. Ale jeśli każdy. kto podważa najlepszość Apple jest hejterem, to tak. Ale i tak nie kupię Ipada 2, w sytuacji gdy można mieć podobne, może nie tak ekskluzywne, ale mniej drogie za połowę do 65% ceny. Zrobiła się konkurencja I DOBRZE. Każda monokultura jest niebezpieczna.


  • 0

#11 ramadandan

ramadandan
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2011 - 15:09

Ja zawsze staram się być fair, mam wśród znajomych artystów, oni próbują cos nagrywać i to tak jak bym ich okradał. Ale tak myślę, w iTunes muzyka tyle kosztuje, a normalnie przeciez za kilka utworków masz płyte. Co nie? Wiec fail :/


Jestem już w takim wieku że dojrzałem do kupowania wszystkiego, a nie ściągania z internetu. Jestem można powiedzieć nawróconym człowiekiem, choć jeszcze z 4-5 lat temu było zgoła inaczej.

Btw.
A dla albumu "S&M" to bym w pokoju postawił ołtarzyk. ;D


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych