Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wideo i dzwięk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 afree

afree
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 06 październik 2011 - 13:51

Witam. Chciałem zapytać w jakim programie/jak podłożyć dźwięk do wideo? To znaczy mam nagraną ścieżke dzwiekową, np u audacity czy w jakimś programie, nagrywam wideo np telefonem czy kamerą i w wideo usuwam dzwiek i podkladam ten drugi? Bylo swietnie jakby ktos mogl mi po kolei napisac co trzeba zrobic w jakim programie, aha, całość ma byc w formacie mpeg 4, mov lub avi. Z góry dziekuje, pozdrawiam ;)
  • 0


#2 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 06 październik 2011 - 13:59

Najprościej i najszybciej będzie będzie w programie Windows Movie Maker - jest ona np w systemie Windows XP. Jest on na tyle prosty i domyślny że nie będę opisywał co i jak. Jeżeli chcesz się pobawić w bardziej zaawansowanym programie to polecam Sony Vegas
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#3 afree

afree
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 06 październik 2011 - 14:12

no jednak prosiłbym jakbyś mógł wypisać po kolei.. chociaż troche ;)
  • 0

#4 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 06 październik 2011 - 15:18

Program na prawdę jest intuicyjny.
link 1
link 2

Vegasa trzeba by już było trochę ogarnąć, a na to już zapraszam do wygooglowanych tutorialli :D

Pozdrawiam :)
  • 0

Dołączona grafika


#5 afree

afree
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 06 październik 2011 - 23:18

ok, filmik zrobiony, jakoś po skonwertowaniu troche sie pogorszyła ale spoko, teraz tylko pytanie.. obraz musiałem obrócić o 90 stopni i teraz jest taki strasznie szeroki, w sensie że wszystko hmm 'pogrubione' jak moge to zmienic?
  • 0

#6 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 07 październik 2011 - 14:48

Nie wiem czy w WMM jest możliwość wybrania przed renderowaniem rozdzielczości domyślnej, jeśli tak to należy ją zmienić. Jeśli trzeba by było obciąć filmik to do tego już trzeba lepszego narzędzia. Dla początkującego polecam np. Ulead Video Studio albo Pinnacle Studio.
  • 0

Dołączona grafika



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych