Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktróry kombajn wysłać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 galiani_rob

galiani_rob
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 04 październik 2011 - 17:34

Witam forumowiczów

Rozglądam się za dobrym (pojęcie względne) kombajnem do intensywnej pracy w domu. Generalnie w domu prowadzę biuro i jak to bywa dużo się drukuje, skanuje itp itd. Poszperałem troche po necie i znalazłem takie dwa
1) Epson SX420W
2) Canon PIXMA MP495

Zakres cenowy jaki daje mi tu komputronik jest mniej więcej podobny, ale nie o to chodzi. Mam do wydania na to mniej więcej 250-300zł. Tego canonka ma mój brat i sobie chwali. Powiedzcie proszę który z tych dwóch jest lepszy (ekonomiczniejszy itp)?
Ewentualnie prosze o własne propozycje. Dzieki
  • 0


#2 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 04 październik 2011 - 18:34

Z tych 2 brałbym Epsona. Z Canonem miałem przeboje (bo prawda nie z kombajnem a z drukarką). Od siebie mogę polecić Brother DCP-J515W. Po swoim Canonie kupiłem właśnie Brothera i jestem bardzo zadowolony. Tusze do tego są tanie jak boszcz :)
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#3 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 04 październik 2011 - 18:35

Z względu na moje własne doświadczenie z tego rodzaju sprzętem odradzam Ci epsona, również ze względu na drogie tusze. Zainwestuj raczej w Canon PIXMA MP495
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych