Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zarządzanie Działem Testów - Szkolenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SQAM

SQAM
  • Użytkownicy
  • 52 postów

Napisano 03 październik 2011 - 15:08

Serdecznie zapraszam na:

Szkolenie Zarządzanie Działem Testów



Data: 27-28 października 2011
Miejsce: Warszawa



Skuteczne zarządzanie zespołem ludzi rozpoczyna się w momencie budowania tego zespołu, definiowania jego misji i celów oraz określania zakresu odpowiedzialności. Od kierownika zespołu wymaga się nie tylko kompetencji merytorycznych, ale również umiejętności zarządzania ryzykiem, rozstrzygania konfliktów, wyznaczania celów, kierunków rozwoju, definiowania zadań oraz wielu innych.

Praca testera jest trudna, a zarządzanie działem testów jest wyzwaniem.

Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu zapraszamy na dwudniowe szkolenie, podczas którego przekazywana wiedza teoretyczna jest wzbogacana wieloma ćwiczeniami i eksperymentami z zakresu zarządzania działem testów.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób:

- rozpoczynających pracę w charakterze kierownika działu testów ( bez względu na jego umiejscowienie w strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa),
- kierowników działów testów,
- doświadczonych menadżerów, którzy debiutują w charakterze kierowników działów testów,
- testerów i innych osób planujących rozwój kariery zawodowej w kierunku zarządzania działem testów


Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą umieli:

- Zbudować zespół testerów od podstaw – zatrudnić właściwe osoby, zdefiniować cele i zakres działań zespołu, rozpoznać styl pracy swoich pracowników, aby odpowiednio rozdysponować pomiędzy nich zadania
- Zaplanować prace zespołu – zdefiniować zadania, określić priorytety, wesprzeć pracę swojego zespołu narzędziami
- Wybrać i uzasadnić wybór dokumentów, które muszą powstać w konkretnej realizacji procesu testowego
- Zweryfikować jakość produktów wytwarzanych w procesie testowania przez podległych pracowników (plany, raporty, przypadki testowe, itp.)
- Zorganizować pracę zespołu w sposób, który sprzyja jego wydajnemu i efektywnemu działaniu
- Opracować i wdrożyć podstawowe pomiary w procesie testowania oprogramowania
- Zmotywować testerów do efektywnego działania
- Opracować ścieżkę kariery testerów w swoim zespole

Szkolenie prowadzone jest metodami aktywizującymi – przez dwa dni uczestnicy realizują różnorodne ćwiczenia, których celem jest poznanie i zrozumienie najważniejszych zagadnień zarządzania działem testów.

Cennik:
Cena bez promocji: 2000 PLN/os. + 23% VAT
First minute: 1800 PLN/ os. + 23% VAT

Rabaty:
5% – uczestnik wcześniejszych szkoleń SQAM
5% – przy zgłoszeniu 2 uczestników na szkolenie
10% – przy zgłoszeniu 3 uczestników na szkolenie
Przy zgłoszeniu większej liczby osób prosimy o kontakt z organizatorem.

DODATKOWE INFORMACJE I REJESTRACJA: http://sqam.org/zarzadzanietestami

Kontakt:
Magdalena Świder
Koordynator projektów szkoleniowych
tel: 22 427 37 09
e-mail: magdalena.swider@software.com.pl
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych