Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opinie dotyczące Windows 8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61 Koputerix

Koputerix
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 18:04

Generalnie zawsze lubiłam te proste Windows 2010 i XP. Natomiast Windows 8 ma wiele ulepszeń ale jeszcze nie dopracowanych do wszelkich programów i pracy na przykład w firmie. Nie sprawdza się we wszystkim mimo, że ekran jest bardzo podobny do wcześniejszych. Opinia taka sobie ani dobra ani zła.


  • 0


#62 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 18:30

Krótko: na telefonie może być, na kompie nie i nikt mnie nie przekona :)


  • 0

#63 housewell

housewell
  • Użytkownicy
  • 98 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 13:31

Windows 8 nie, 8.1 to już coś lepszego głównie pod względem technicznym. Win 10 na razie powiela 8.1, choć liczyłem na coś wydajniejszego.


  • 0

S-NET - kolokacja serwerów w Krakowie, hosting.


#64 roscisl

roscisl
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 21:23

według mnie do tego systemu i jego okienek można się przyzwyczaić, chociaż ja nadal użytkuje windows 7 i jestem bardzo zadowolona :) nie przekonują mnie zbytnio te okienka, jestem pewna, że po pewnym czasie zaczęłyby mnie wkurzać, wiem jednak, że ten system znacznie sprawniej chodzi i przede wszystkim się włącza, także można zainstalować go u siebie, a co sądzicie o najnowszym windows 10 ? to prawda, że sprawdza jakie aplikacje zostały na im zainstalowane, czy z legalnego źródła czy nie ? jestem ciekawa :)


  • 0

#65 JanuszLTe

JanuszLTe
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2015 - 11:53

Moim zdaniem ten windows jest dobry i polecam go .


  • 0

#66 slawmach

slawmach
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 14 październik 2015 - 14:22

osobiście mam windowsa 8 od ponad roku. (Kupiłem laptopa i tam był już ten windows) Od ponad roku nie zawiesił mi się komputer ani razu. Gdyby nie to że pracuję w pracy jeszcze na starszym sprzęcie i windowsie to bym zapomniał jak się używa skrótu zwanego Trzema Królami (CTRL+ALT+DEL)


  • 0

#67 hhenryk88

hhenryk88
  • Użytkownicy
  • 65 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 13:54

Windowsa 8 miałem od dłuższego czasu i moim zdaniem był to bardzo dobry system, choć nie bez wad. Ostatnio zaktualizowałem sobie jednak go do wersji 10 i była to dobra decyzja - system działa trochę szybciej, jest wygodniejszy, interfejs jest ładniejszy. Jedyny minus to problem z prywatnością, ale można to utrudnić zmieniając niektóre ustawienia lub instalując odpowiedni program, jak DoNotSpy (tutaj jest opis tego programu: http://www.mamkomput...bedzie-sledzil/).


  • 0

#68 parlon

parlon
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 13:39

ja jestem bardzo zadowolony, miałem 10 ale wróciłem do 8


  • 0

#69 ddwoj

ddwoj
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 11:53

Skoro jest temat o 8 to czy nadal ktoś pozostał przy niej czy już wszyscy na 10? Przyzwyczaiłam się do Windows 8 i nie jestem pewna jaka będzie 10..Co o tym myslicie?
  • 0

#70 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 17 czerwiec 2016 - 18:44

Jeśli nie musisz - nie aktualizuj. Zostań przy 8.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#71 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 23:12

Mam Windowsa 8 od pewnego czasu i powiem, że jakoś nie mogę się przestawić. Co siódemka to siódemka :)


  • 0

#72 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 10:42

Ja mam Windows 8 już od jakiegoś czasu i pracuje mi się na nim bardzo dobrze. Kupiłem oryginalne oprogramowanie w sklepie klucz-system. Nie było drogie, a przynajmniej mam gwarancję, że z moim kompem będzie wszystko ok.


  • 0

#73 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:06

Mnie też dobrze się pracuje na Windowsie 8. Narzeczony kupił mi go w sklepie klucz-system i od razu zainstalował. Wszystko mi działa szybko i sprawnie. Chociaz poprzednia wersja 7 tez była fajna.


  • 0

#74 Marynia11

Marynia11
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 16:59

Jak dla mnie W8 czy 8.1 są idealne ale na urządzenia dotykowe. Kafelki i ogólnie interfejs widać, że szykowany był na bum związany na urządzenia hybrydowe 2w1. Bum sie skończył i proszę, w10 wrócił połowicznie do rozwiązań ze starszych systemów, powróciło pełnoprawne menue.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych