Skocz do zawartości


Zdjęcie

Might & Magic: Clash of Heroes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 mateusz_ubisoft

mateusz_ubisoft
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 sierpień 2011 - 11:24

Witajcie,

Słyszeliście może o grze Might & Magic: Clash of Heroes? Rozgrywka ma miejsce w realiach Might & Magic, więc może być fajną rozgrzewką przed premierą VI-tej części Herosów. Akcja gry ma miejsce 40 lat przed wydarzeniami z piątej części Herosów. Might & Magic: Clash of Heroes to połączenie gry cRPG, gry logicznej i strategii turowej. Do dyspozycji jest 30 godzin kampanii w trybie jednoosobowym ale możecie też zmierzyć się ze znajomymi w sieci w trybie multiplayer lub przed jednym komputerem w trybie hot seat.


Co myślicie o takiej wersji Herosów?


Pozdrawiam,
Mateusz Ubisoft
  • 0


#2 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 29 sierpień 2011 - 23:27

Co myślicie o takiej wersji Herosów?

Za bardzo wpada w klimat jRPG, tak więc nie zagram w to. Czekam cierpliwie na VI, a umilam sobie czas grając w III i V. :)
  • 0

#3 Crivitas

Crivitas
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 30 sierpień 2011 - 09:48

Ojej, w życiu koło prawdziwych Herosów to to nie leżało. Jak dla mnie wygląda jak bardziej zaawansowana graficznie Tibia.
  • 0

#4 mateusz_ubisoft

mateusz_ubisoft
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 10:00

leżało, leżało, bo w grze dostępne są te same frakcje oraz dublują się przedmioty, artefakty etc. :) a pod względem grywalności gra jest porównywana nawet do legendarnej 3ej części HoMM :)
  • 0

#5 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 31 sierpień 2011 - 12:12

leżało, leżało, bo w grze dostępne są te same frakcje oraz dublują się przedmioty, artefakty etc. :) a pod względem grywalności gra jest porównywana nawet do legendarnej 3ej części HoMM :)

Nie no sorry, ale to już jest przesada. To mi bardziej przypomina klon Puzzle Quest.
  • 0

#6 mateusz_ubisoft

mateusz_ubisoft
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 01 wrzesień 2011 - 10:06

Nie no sorry, ale to już jest przesada. To mi bardziej przypomina klon Puzzle Quest.


Bo gra ma zbiezne elementy z Puzzle Quest, ale wystarczy, ze poszukasz recenzji czy opinii. M&M: Clash of Heroes serio pod względem grywalności ludzie porownują do HoMM3 :) chociaz oczywiscie mechanika jest inna.
  • 0

#7 matstu

matstu
  • Użytkownicy
  • 69 postów
  • LokalizacjaNiepołomice

Napisano 01 wrzesień 2011 - 11:21

@mateusz_ubisoft
Zaraz, zaraz, ale ja ciebie znam z forum CD-Action :P (LINK) Na ilu jeszcze forach spamujesz takimi postami? :D
  • 0
Pozdrawiam :>

#8 mateusz_ubisoft

mateusz_ubisoft
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 02 wrzesień 2011 - 08:52

nie spamuję, tylko animuję dyskusję :)
a forum CD Action... no coz.
  • 0

#9 mateusz_ubisoft

mateusz_ubisoft
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 04 październik 2011 - 11:23

hej, dodatkowa informacja - do gry będzie od razu dodane pierwsze DLC "Jestem Legendą" w którym będzie można się wcielić w każdego z pierwotnie niegrywalnych, 4ech bossów :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych