Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samsung RC510


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Agnieszka02

Agnieszka02
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 16:45

Dziekuje jeszcze raz ;) przekopiuje tylko dane na dysk zewnetrzny i zabieram sie za przywracanie systemu ;) po wszystkim napisze co i jak. Pozdrawiam serdecznie ;)
  • 0


#22 Agnieszka02

Agnieszka02
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 17:19

Dane bedą sie godzine kopiowac, dlatego w miedzy czasie zapytam- po wciśnieciu F4 pojawi sie normalny kreator instalacji Windows 7, a nie jakiś "straszny, czarny ekran z białymi literami ;D" ? ;)
  • 0

#23 James

James
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 17:22

Nie będzie to ekran instalacji Windows 7 (chociaż bardzo podobny), ale zwykły graficzny (nie tekstowy) program. Spokojnie, będzie obsługa myszki i nie będziesz musiała wpisywać żadnych długich poleceń :).

Tutaj masz filmik jak to będzie wyglądało:


  • 1

#24 Agnieszka02

Agnieszka02
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 18:41

Jest problem ;( Zrobiłam wszystko dokładnie jak na filmiku i.... i nic. Bo całej procedurze komputer włączył się tak jak dzisiaj , a trwało to 25 minut. Dlaczego nic sie nie stało ? FN, alt + c i e nadal nie działa, i ciągle klapa. O co chodzi ? Utworzył sie tylko na dysku D folder o pojemności 11 giga, a nazwie Samsung Recover, a w nim pliki :


http://imageshack.us...eztytuupau.png/
  • 0

#25 Agnieszka02

Agnieszka02
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 18:43

Ja miałam klinąc restore, czy backup jak na filmiku ?

W sumie to restore znaczy przywracac ;D no cóż ;D moge ten folder spokojnie wywalic z dysku i zacząc procedure jeszcze raz ? ;D
  • 0

#26 James

James
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 18:52

Restore. Filmik wkleiłem do pokazania jak wygląda program :). Ale nic się nie stało. Folder możesz spokojnie usunąć.
  • 1

#27 Agnieszka02

Agnieszka02
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 18:53

Okej, to zaczynam od nowa ;D tylko którą opcje mam wybrac ?

http://imageshack.us...4/94118066.png/
  • 0

#28 James

James
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 18:55

Wybierz Complete Restore :).

Do zobaczenia (efektu ;))!

Niestety po przywróceniu systemu znajduje się dużo niepotrzebnych (w większości) programów producenta. Jeżeli poprzednio ich nie odinstalowałaś i laptop włączał się szybciej, to raczej nie jest ich wina. Ale dla pewności daj nam screena zainstalowanych programów (np. z Panelu Starowania), a my Ci napiszemy, które możesz spokojnie usunąć.

Norton był już zainstalowany, czy go doinstalowałaś? Spróbuj jeszcze przeczyścić porządnie komputer CClanerem z opcjami jak na pierwszej stronie.

Klawisz Fn działa już dobrze?
  • 0

#29 Agnieszka02

Agnieszka02
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 18:55

To do "zobaczenia" ;D
  • 0

#30 Agnieszka02

Agnieszka02
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 20:55

I po bólu :) przywróciłam system do ustawień fabrycznych. Małe ć i ę działa, jednak duże ć nie ;D o co chodzi ? Reszta dużych polskich znaków tak: Ę Ą Ń Ł Ź Ż... Przycisk Fn raz działa, raz nie. Kolejnym problemem jest Chrome. Pobrałam, zainstalowałam, ale nie działa. Raz wyskoczyło takie czarne okno- jak w konsoli windows i klapa. Norton cały czas wyświetla mi komunikat o plikach cookie śledzących mój komputer. Co się dzieje ? Nie mam już sił do tego komputera ;(

EDIT: Po zainstalowanie ponad 100 (!!!) aktualizacji wszystko zaczęło dobrze działać. Mogę pisać już duże Ć ;) Chrome działa i generalnie wydaje mi się, że już powinno być dobrze. Muszę jednak popracować jeszcze, gdyż system za długo się uruchamia. Wszystko niepotrzebne wyrzuciłam z autostartu. Co jeszcze można zrobić ?


Generalnie chciałam jeszcze raz (i będę kolejne sto razy) podziękować za pomoc ;)

Ps. Dlaczego Norton cały czas wykrywa mi te pliki cookie szpiegujące ? Wcześniej, gdy używałam Nortona nie było takiej sytuacji.

Ps2 Skrót Fn+F8 dotyczący Easy Speed Up nie działa. Generalnie mimo, że pobrałam tę aplikacje i zainstalowałam w menu start się nie pojawia tylko w panelu sterowania w usuwaniu programów. Jak mogę uruchomić ten program ? ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych