Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzyskanie pliko :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 martag

martag
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 10:14

witam! Przed chwilą zapisałam zdjęcie na pulpicie, miałam tam również kilka innych zdjęć zbędnych. I jak to w pośpiechu usunęłam je, ale z tym potrzebnym zdjęciem, dodatkowo oprózniłam kosz <facepalm>. Czy mogę to zdjęcie jakoś odzyskać? Jest to bardzo ważne. :)
  • 0


#2 Iuliano

Iuliano
  • Użytkownicy
  • 415 postów
  • LokalizacjaSworne Gacie,Tumidaj

Napisano 30 lipiec 2011 - 12:57

Można odzyskać za pomocą do tego celu przeznaczonych programów np Recuva czy PC Inspector File Recovery.
  • 0

#3 James

James
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 13:13

Tak jak napisał wyżej Iuliano spróbuj do tego celu użyć programu Recuva (lub jakiegoś innego, jeśli ten zawiedzie). Tylko do czasu, aż to zrobisz staraj się nic nowego nie zapisywać i instalować na dysku systemowym (najczęściej oznaczonym jako C:), bo nowymi plikami możesz nadpisać te usunięte (będące jeszcze na dysku do czasu, aż na ich miejsce znajdzie się chętny). Program do odzyskiwania danych zainstaluj na jakiejś innej partycji (E: lub D:). Pliki zapisywane przez inne programy (np. przeglądarkę) także niekorzystnie wpływają na odzyskanie starych plików, więc im szybciej spróbujesz je odzyskać, tym masz większe szanse na ich odzyskanie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych