Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 7 Xp mode.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Andrew69

Andrew69
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 19:19

Postanowiłem dzisiaj pograć sobie na zapomnianej już kierownicy compressor supreme firmy Manta, lecz niestety Windows 7 odmówił współpracy, ponieważ producent nie wypuścił sterowników pod ten system operacyjny. Długo szukałem rozwiązania i pomyślałem, że XP mode może tu pomóc, skoro wcześniej kierownica działała na Widnows'ie XP. Lecz tu pojawia się problem. Zainstalowałem XP mode, skonfigurowałem wszystko, uruchamia się i działa, lecz w rubryce USB, pokazuje tylko urządzenia USB, które są już zainstalowane, nie ma czegoś takiego jak Unknown Device, a to właśnie mnie interesuje. Co należy zrobić, by w XP mode były widoczne Nieznane Urządzenia podłączone pod USB?
  • 0


#2 E-TECH.net.pl

E-TECH.net.pl
  • Użytkownicy
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 sierpień 2011 - 12:47

XP mode to jest uproszczona maszyna wirtualna, która ma pewne ograniczenia np. brak pełnej obsługi USB.

Jeżeli chce Pan żeby to Panu działało musiałby Pan zainstalować pełną wirtualną maszynę typu VMware.
Następnie zainstalować w niej Windowsa XP, skonfigurować przekierowanie USB i wtedy to powinno działać.
Z tym że to dużo zabawy, a instalowany Windows XP musi być legalny, czyli jeżeli nie ma licencji to musiałby Pan ją sobie kupić.
Generalnie trzeba by było się zastanowić czy jest sens.

Może lepiej by było sprzedać tą na Allegro, a kupić sobie nową kierownicę obsługiwaną przez Windows 7?
  • 0
Obrazek w stopce był za duży - Mateusz.
Odpowiedzi udzielił specjalista firmy E-TECH.net.pl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych