Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zarbiasz ? Ja tak .


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 robak96

robak96
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2011 - 11:55

Ogólnie o stronie:

20dollars2surf.com to francuski surfbar płacący w dolarach za oglądanie banerów reklamowych, obecnie jest najlepszą i najbardziej korzystną ofertą dla Polaków. 20dollars2surf.com posiada aktualnie ponad 200 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i wypłaconych 360 tysięcy dolarów na konta PayPal!!!

REJESTRACJA:

Krok 1
Wejdź w link który Ci wysłałem.

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk "Join us".

Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na stronę. Tam ściągamy programik
To proste, wciskamy napis "Installez 20Dollars2Surf(1,45 Mo)" i programik się ściąga.

Krok 4
Gdy już mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy "Dalej"
Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić.
Jak już to zrobimy klikamy "Dalej"

Krok 5
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (jest potrzebne do kolejnych logowań na stronie).

Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót. Po prostu na niego najedź i włącz. Nie trzeba wpisywać do niego ponownie danych, program je zapisał, wystarczy go tylko włączyć.

KROK 7
Teraz już zarabiasz, miej włączony komputer i patrz jak co 1 min- dostajesz 1pkt. Max na miesiąc możesz mieć SAM z surfbara 10 000 pkt.
Punkty są przeliczane na pieniądze na początku każdego miesiąca.

Włączenie surfbara z bannerami to nie jedyny sposób zarobku na 20dollars2surf. Zarabia się tam za obejrzenie (jak w buxach) reklam w formie strony internetowej w zakładce CLICKS, za branie udziału w SURFER BONUS (tzw. CASHBAR CONTEST) i klikanie w płatne maile (otrzymujemy je na emaila który podaliśmy przy rejestracji Dołączona grafika )

Surfer Bonus to konkurs, w którym możesz zdobyć od 1 do 1000pkt. Kiedy zobaczysz przedstawiony poniżej baner w swoim surfbarze kliknij w niego, możesz stać się zwyciezcą nawet 1000 pkt.


Zapraszam do wspólnego zarabiania .


http://pl.20dollars2....com/?ref=83248
  • 0


#2 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 25 lipiec 2011 - 20:44

A jaki jest przelicznik punktów na $?
  • 0

#3 Koala

Koala
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:55

Bez poleconych zajmie ci kilka miesiecy zanim dojdziesz do wypłacalnej sumy :>
  • 0

#4 Crivitas

Crivitas
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 22:52

Moim zdaniem - kolejne nabijanie w butelkę.
  • 0

#5 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 00:36

Mam takie samo wrażenie ;) Chyba trzeba będzie usuwać tego typu tematy...
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#6 Piotr__11

Piotr__11
  • Użytkownicy
  • 66 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 08:46

Kiedyś się tym bawiłem - po kilku tygodniach zarobiłem troche ponad 1$ :thumbdown:
Jest to opłacalne ale tylko dla autora tematu.

Jeśli ktoś chce sobie na prawdę zarobić polecam zapoznać się z Cashfile , mój reflink : http://cashfile.org/register?ref=10620
Tutaj obecnie zarabiam średnio 30$ na dzień [ nie wiem co prawda jak długo jeszcze mi się to będzie udawać ale da się :P ] :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych