Skocz do zawartości


Zdjęcie

1280x800


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 eska

eska
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 08:03

jestem założycielem tematu http://forum.pcfoste...l-vista-czy-xp/ i jednak zmieniłem na xp system, lecz w viscie miałem rozdzielczość 1280x800, a tu mam tylko 1024x768.

Idzie na to coś poradzić?
  • 0


#2 James

James
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 08:22

A zainstalowałeś sterowniki ekranu?
Jeżeli nie masz ich na płytce, to ściągnij je ze strony technicznej Asusa (strona słabo współpracuje z Operą, więc staraj się do tego celu użyć innej przeglądarki).

"Wybierz produkt - Notebook"
"Wybierz serie - F5 Series"
"Wybierz model - F5VL"

Naciśnij przycisk "Szukaj", a następnie w okienku "Proszę wybrać swój system operacyjny" wybierz "WinXP". Dalej rozwiń gałąź "VGA", a w linijce "Pobierz z" wybierz "Global". Następnie przepisz kod z obrazka i naciśnij przycisk "Wyślij". Po pobraniu pliku na dysk , rozpakuj go i uruchom plik instalacyjny (najczęściej o nazwie "Setup.exe"). Dalej już musisz postępować ze wskazówkami na ekranie, a po zakończonej instalacji laptop powinien uruchomić się ponownie.
  • 1

#3 eska

eska
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 12:43

thx, przypomniało mi się że pominąłem ten sterownik gdy instalowałem wszystkie alfabetycznie (gdy nie było napisane że jakiś trzeba szybciej zainstalować) i nie chciał się włączyć. windows pięknie działa :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych