Skocz do zawartości


Zdjęcie

laptop


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebo

sebo
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2009 - 23:55

czesc ,witam od jakiegoś czasu jestem właścicielem laptopa acer z którym mam mały problem ponieważ pewnego razu podczas zciągania aktualizacji antywirusa coś mi padło. Nie jestem biegły w tych sprawach ale wydaje mi sie ze padł mi twardziel z tym że nie wiem jak to sprawdzić???Oczywiście próbowalem robić restore system ale wyskakuje błąd ...a z raportu nie moge sie za wiele dowiedziec, byłbym dżwieczny za pomoc
  • 0


#2 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 21:45

Możesz dokładniej określić co Ci "padło"? System się nie instaluje? Wyskakuje jakiś błąd? Co zawiera wspomniany raport?
  • 0
Dołączona grafika

#3 sebo

sebo
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 00:14

juz naprawiłem kompa , podejrzewam ze to był wirus , po zciągnieciu niby aktualizacji do antywirusa wyłączyłem kompa bo miałem cos innego do zrobienia, podejrzane było ze wyłączam sie bardzo długo a pózniej przy próbie uruchomienia włączał sie nie system tylko program acera który sprawdzał system potem wyskoczył błąd który był określony jakims kodem wysłałem kilkukrotnie raport do centrum wind. , nic to nie dało . pokażdej próbie zainstalowania nowego systemu wyskakiwał błąd w którym było napisane ; twardy dysk jest zle podłączony bądz nie jest zasilany, cos w tym stylu. Myslałem ze padł twardziel ale znalazłem na innym forum info. ze do Acerów nie dają płytek z oprogramowaniem bo znajduje sie ono na ukrytej partycji w kompie. Znalazłem ja i udało mi sie postawic system od nowa. Nic wczesniej nie dawalo rady próbowałem robic restora tez nie dawało rady, na szczescie mam to juz za soba . Pozdrawiam ....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych