Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opinie o Mac OS


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 amantee32

amantee32
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 21:06

Zainteresował mnie ten system, póki co nie mam bladego pojęcia jak on funkcjonuje, dlatego chciałbym się dowiedzieć opinii na jego temat, czyli plusy, minusy tego systemu.
  • 0


#2 Repair_ic

Repair_ic
  • Użytkownicy
  • 31 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 23:32

Mac jest idealny do grafiki, internetu i innych spraw, natomiast do gier jest fatalny. Zależy do czego będzie ci on potrzebny. Wiedz jedno, że XP a Mac to całkiem inne systemy, troszkę trzeba będzie poznać nowy system aby coś zacząć w nim robić, w dodatku poczytaj o nim troszkę na forach, popytaj, pooglądaj jakieś poradniki, wiem że to tak amatorsko, ale nie zaszkodzi zdobyć troszkę wiedzy o nowym systemie.
  • 1

#3 snike_pl

snike_pl
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 10:19

Jak się na niego zdecydujesz to ściąg sobie dobrą, aktualną wersję, bez błędów.
Mac ma ciekawy wygląd, tyle wiem. Słyszałem, że ciężko się go instaluje na komputerze, wiele osób ma z tym problemy do dziś, ktoś wie coś na ten temat?
Poczytałem na innych forach, większość używa go w szkołach ^^ A może skusisz się na Linuxa? O wiele lepszy jak na mój gust.
  • 0

#4 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 postów

Napisano 30 czerwiec 2011 - 21:02

Nie lepiej ubuntu ? ;)
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#5 amantee32

amantee32
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 07:10

Każdy Ubuntu :P Chciałem coś nowego spróbować, i tak zrobiłem. MAC mi się podoba bo jest prosty. Różni się od XP, u mnie działa szybciej, stabilniej. Chociaż ostatnio jakieś nieznane mi błędy wyskakują. Pod koniec września zainstaluję Ubuntu - jaką wersję polecasz?
  • 0

#6 PeterYot

PeterYot
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:40

Ostatnia 11.04 jest podobna do Mac OS-a
  • 0
Lotto UK i inne największe światowe loterie.

#7 halszka

halszka
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:44

To teraz babska opinia o Macu :)

Faktycznie, ciężko jest się przestawić na OS X po wielu, wielu latach na windowsie... Ja póki co widzę dużo plusów, przede wszystkim ze względu na funkcjonalność systemu (spotlight jest genialny!) i na wygląd :)
Są i minusy, jak np. funkcje klawiszy (cmd), jednak można to poustawiać i pozamieniać. Minusem jest też to, że wiele programów nie ma wersji na Maca, trzeba więc wybierać zamienniki (brakuje mi winampa).

Ale podsumowując, wolę Maca :) A może to komputer mi się bardziej podoba ;) ?
  • 0

#8 versacemania

versacemania
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 grudzień 2011 - 12:40

ja sądzę, że mimo tego, że są jakies trudności z przestawieniem się z windowsa na maca, wszystko jest kwestią przyzywczajenie, ja osobiście w domu korszytam z windowca, a pracy mam maca i jestem już przyzwyczajony, mimo tego, ciągle towarzyszy mi jeden problem ustawienia klawiatury, którego za żadna cholerę nie chcę mi się zmieniać :P
  • 0

#9 Sylvia

Sylvia
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaIE

Napisano 06 grudzień 2012 - 02:42

IMac genialny komputer i ogolnie bardzo prosty ale totalnie inny system. Jak sie czlowiek juz polapie co gdzie i jak nie zamieni tego komputera na zaden inny. Hmm co do gier moj maz gra na nim w najnowsze Diablo i nie ma zadnych zastrzezen wrecz przeciwnie:) ja uwielbiam bawic sie w robienie filmikow itd tez polecam ;) minusem jest to ze wiekszosc konkretnych programow jest do sciagniecia z app za oplata ale naszczescie to sa niewielkie pieniadze:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych