Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z nagrywarką - Windows 7.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MATOS

MATOS
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 12:42

Witam, ostatnio zainstalowałem system Windows 7 64 bitowy i mam z nim problem. Na poprzedniej konfiguracji(Windows XP SP3) wszystko działało bardzo dobrze, nagrywarka wypalała ładnie wszystkie płyty, które chciałem nagrać.
W Windows 7 mam z nią problem, mianowicie nie chce nagrywać żadnych płyt. Niby nagra i wyskoczy komunikat, że nagrała z powodzeniem ale jak włożę płytę tę samą płytę do napędu to wyskakuje, że jest pusta. Sytuacja ma się tak, jakbym do napędu włożył czystą płytę RW - wyskakuje okno co chcę zrobić z tą płytą - czy formatować czy używać jako normalnej ( Płyta którą nagrywam jest płytą DVD+R ).
Nagrywarka to laptopowa TSSTCorp CDDVDW TS-L632H ATA Device - Kupiony laptop z nagrywarką włącznie - Fujitsu-Siemens Amilo Pi 2512.
Nie mam pomysłu jak naprawić ten problem. Próbowałem różnych programów do nagrywania ale one nie rozwiązują problemu. Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.
  • 0


#2 zegarek00

zegarek00
  • Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 14:19

Zmień program do wypalania płyt.
  • 0

#3 MATOS

MATOS
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 15:45

Przecież wyżej pisałem, że próbowałem już wiele różnych programów do wypalania m. in. Nero, Ashampoo Burning Studio itp.
  • 0

#4 zborek2

zborek2
  • Użytkownicy
  • 362 postów
  • LokalizacjaDąbie

Napisano 05 czerwiec 2011 - 15:19

zainstaluj oprogramowanie nagrywarki. w pytaniu jaką masz nagrywarkę pomoże Ci program Everest
  • 0
Pozdrawiam i zapraszam na www.ibizafm.cba.pl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych