Skocz do zawartości


Zdjęcie

komputer się zawiesza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zegarek00

zegarek00
  • Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 12:34

Witam!
Mam problem z nowym komputerem. Kiedy gram to po pewnym czasie pojawia się czarny ekran i nic się nie da zrobić tylko resetować ( czasem są to pomarańczowe paski lub całkiem biały ekran, ale przeważnie czarny). Kiedy siedzę na internecie to nic się nie dzieje i komputer jak na nowego przystało chodzi szybko i nie zacina się. Pierwszy raz zaciął się gdy podczas instalacji nfs hot pursuit, kliknąłem aktualizację co jak później się okazało nie było potrzebne. Ale gdy to kliknąłem pojawił się biały ekran i musiałem resetować. Przy włączaniu pokazał się komunikat czy uruchomić normalnie czy awaryjnie. Wybrałem normalnie i komputer zwyczajnie się włączył. Wyrzuciłem tego nfs i przeskanowałem komputer. Wykryło trojana ale antywirus go usunął. Jestem mało obeznany w tych sprawach ale myślę, że antywirus usunął zainfekowane pliki systemowe i może to jest przyczyną, bo raczej w nowym komputerze nie może nawalić sprzęt, bo tak to bym raczej nic nie włączył. Dodam jeszcze,że gry chodzą płynnie bez zacięcia, a temperatura procka wynosi około 46C.
Myślałem nad tym, żeby zainstalować system jeszcze raz, ale nie wiem czy to coś da. Liczę więc, że coś mi doradzicie.
  • 0


#2 passionplace

passionplace
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 13:20

Podaj specyfikację komputera, a także w ilu kościach masz pamięć?
  • 0

#3 Repair_ic

Repair_ic
  • Użytkownicy
  • 31 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 09:49

Najlepiej zainstaluj system od nowa i sformatuj wszystkie dyski, być może pliki systemowe zostały uszkodzone bądź usunięte.
  • 0

#4 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 13:54

Z zainstalowaniem od nowa wszystkie lepiej sie wstrzymac...

Pierw podaj cała specyfikacje kompa pózniej temperatury kazdego podsespoła w spoczynku i stresie czyli jak grasz.

Co do trojana to mógł to byc crack i dlatego znalazło.

Jaki masz anty wirus??

Ile juz jedziesz na systemie czysciłes rejestr??

Sterowniki aktualizowałes? Directx tez?

Na jakich grach sie to dzieje??

Jest duzo pytan jezeli na nie odpowiesz bedziemy wiedziec wiecej.
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych